USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Донька харкала кров’ю, – лучанин подасть до суду через сморід на ЛПЗ

23 Липня 2019 19:29
Мешканець мікрорайону ЛПЗ хоче подати до суду на завод «БІО ПЕК» через захворювання доньки, виникнення якого родина пов’язує з поширенням у місті нестерпного смороду.

Про це стало відомо 23 липня під час громадських слухань у Палаці культури міста Луцька з розгляду питання про вжиті заходи для вирішення екологічної проблеми з поширення смороду.

Як розповів мешканець ЛПЗ, його донька розпочала харкати кров’ю. Коли родина звернулася до лікаря, в дівчинки діагностували запалення легень.

«Ми пов’язуємо це з нестерпним смородом у місті», – сказав чоловік.

Він висловив готовність позиватися з цього приводу, однак запитав, хто має бути відповідачем у суді в такому разі.

Керівниця відділу екології Оксана Тарабанюк зазначила, що лучанин може позиватися вже на основі тих замірів шкідливих речовин, зокрема аміаку, які містяться в повітрі в окремих мікрорайонах міста. Ці дані неодноразово озвучували. Так, у окремі дні вміст аміаку в повітрі в окремих районах Луцька перевищував норму у 22 рази.
Оксана Тарабанюк вказала, що позиватися можна до заводу «БІО ПЕК», адже встановлено, що саме діяльність підприємства спричиняє поширення смороду в місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Олег Показати IP 23 Липня 2019 19:36
А ще хтось крім батьків пов'язує це зі смородом? Я далеко не лікар, але знаю, що запалення легень (пневмонія) просто так не виникне. Збудниками в таких випадках є бактерії, віруси чи гриби. Чи я неправий?! До чого тут сморід взагалі?
До Олега до Олег Показати IP 24 Липня 2019 02:01
Збудник відомий, але як можна лікувати і надіятись на швидке одужання при такій ситуації за вікном???!!! Коли потрібне чисте, прохолодне (аночі має бути відчинене вікно, як мінімум!!!), вологе (про це подбали) повітря!!!
Анонім до До Олега Показати IP 24 Липня 2019 10:54
Зимою ви теж при запаленні легень відкриваєте вікно , і осінню, і весною. Взагалі то - тепло і антибіотик - це лікування пневмонії
Анонім до Анонім Показати IP 24 Липня 2019 15:35
Свіже повітря потрібне і влітку і зимою!!! А коли за вікном сморід нестерпний, то не дуже воно свіже! Якщо лучанин зуміє довести причетність смороду до хвороби доньки (до впливу на процес одужання - швидше так), то це чудово!
При усьому співчутті Показати IP 23 Липня 2019 19:39
слід защначити, що кашель з кров"ю є однієюіз ознак аскаридозу.Мамочка, здайте аналізи на аскариди. Це може бути иасивна інвазія у легенях
Не горємать до При усьому співчутті Показати IP 24 Липня 2019 02:03
Розібралися, дякую. Причина інша
дідо Показати IP 23 Липня 2019 19:58
то що батько курить в квартирі ,то нічого?
Обурена до дідо Показати IP 24 Липня 2019 01:58
Звідки така впевненість? Знаєте у кого це було особисто?
бабо до дідо Показати IP 24 Липня 2019 07:57
А ти все знаєш, був там?
луцький Показати IP 24 Липня 2019 07:56
Слухають не слухають, а як смерділо - так і смердить!!! Після слухань навіть ще більше!
лучанин Показати IP 24 Липня 2019 13:36
Підпишіть петицію на сайті електроних петицій президента .Там підписано лише 900 чоловік,а треба 25000 ,щоб почали розглядати .
До діда Показати IP 24 Липня 2019 21:11
І, що це він курить , що дитина харкає кровю?