USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП у Луцьку: не розминулися BMW та Opel

5 Квітня 2017 19:17
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковиків трапилася у Луцьку на перехресті вулиць Задворецької і Рівненської сьогодні, 5 квітня, повідомляє 0332.ua.

Водії автомобілів "БМВ" та "Опель" не змогли поділити дороги, внаслідок чого відбулося бокове зіткнення.

На місці події працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Опер Показати IP 5 Квітня 2017 19:25
Достатньо глянути на номера.
шпук до Опер Показати IP 5 Квітня 2017 19:33
А ти екстранес ? тобі достатньо глянути на номера і ти вже бачиш хто винуватий ...ГГГ
43 до шпук Показати IP 6 Квітня 2017 07:13
Так, бо на таких бляхах одні ди.біли іздять, впевнювався дуже багато разів
dsdas до Опер Показати IP 5 Квітня 2017 19:36
вони про щось мають казати?
Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 19:30
Ці машини на іноземній реєстраціі.......... Нема слів!
до Опера Показати IP 5 Квітня 2017 19:32
А яка тобі різниця до номерів??? тебе щось не влаштовує хохол ???
Анонім до до Опера Показати IP 5 Квітня 2017 19:55
ти, чм*шник, не влаштовуєш
АС до до Опера Показати IP 5 Квітня 2017 22:21
Полішуки Нас хохлами називають іноссранци камінькаширскі
Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 19:33
а які номери у винуватого Опеля ?
вфівфівфі до Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 20:38
а зчого ти взяв, що він винен?
Анонім до вфівфівфі Показати IP 5 Квітня 2017 22:02
тому що він або заїхав на іншу полосу руху, або виїхав із другорядної вул. Задворецької,не пропустивши БМВ, який рухався по вул рівненській
Інфо до Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 22:46
Є регульоване світлофором перехрестя - до чого тут другорядна дорога???
Анонім до Інфо Показати IP 6 Квітня 2017 00:04
світлофор може не працювати. у такому разі діють знаки. навіть якщо світлофор працював, то більш імовірним видається, що опель поїхав на червоне, а потім уникав зіткнення. за відсутності свідків або неоднаковість показів (що видно з коментів) поліція буде керуватись такою логікою
шпук до Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 20:42
УКРАЇНСЬКІ...
Очевидець Показати IP 5 Квітня 2017 20:32
Опель поїхав на червне і врізав бмв в бік.
свідок Показати IP 5 Квітня 2017 21:46
БМВ пролетіла на червоне бачив особисто якраз в цей момент стояв на зупинці напроти
перехожий до свідок Показати IP 5 Квітня 2017 22:24
Я теж бачив як бмв не зупинилась на світофорі добре що там небуло пішоходів водію опеля співчуваю
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2017 22:41
Ура. Мінус два корча
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2017 00:06
дурний піп тебе хрестив
VVV Показати IP 5 Квітня 2017 22:43
Якщо дійсно бачили, що так було, повідомте як зв'язатися з вами для свідченнm [email protected] Я за справедливість
Анонім до VVV Показати IP 6 Квітня 2017 00:05
але памятайте, що неправдиві свідчення тягнуть кримінальну відповідальність
Знаю Показати IP 6 Квітня 2017 04:31
Водій Опеля побачив що тролейбус стоїть, а бмв якій під'їжджав до перехрестя не побачив за тролейбусом і Опель хотів проскочити на червоний. Жаль що ви не хочите це визнати. Вас можна зрозуміти, але навіть міліція зрозуміла всю ситуацію. Те що ви самі тут себе оправдавдовуєте вам не допоможе. Могли б хоча ради маленької дитинкі яка була в машині і відчула цей стрес визнати свою винну. Так як ви після аварії говорили одне, а зараз зовсім інше. Але справедливість буде.
VVV до Знаю Показати IP 6 Квітня 2017 08:27
Перш за все добре, що з дитиною все гаразд. Але водій, з великим досвідом за кермом, жодного разу в ДТП і молода дівчина з напівлегальною машиною, яка можливо за тролейбусом не побачила сигнал світлофора - і таке буває. А якби за тролейбусом, який стояв в правій смузі вийшов пішохід на ліву смугу по якій рухався БМВ? Хто тоді був би винен?
совість до знаю Показати IP 6 Квітня 2017 09:30
якщо тролуйбус стояв то світло було напевно червоне
Анонім до совість до знаю Показати IP 6 Квітня 2017 10:03
поки люцький тролейбус розкочегариться, то світло може два рази помінятись
Знаю Показати IP 6 Квітня 2017 10:14
В суді розберуться яка це машина і хто винуватий.
Знаю Показати IP 6 Квітня 2017 10:24
Тому пішохід і не вийшов, бо він бачив що для нього червоний, а для машин які рухались по рівненський зелений. А водій Опеля така з великім досвідом що навіть не тормозила щоб уникнути зіткнення. І виїхала взагалі на зустрічну смугу.
Info до Знаю Показати IP 6 Квітня 2017 11:10
На яку зустрічну, всезнайка? Коли людина щойно отримує права зазвичай їй дістається не дороге авто, сьогодні зачасту це авто на іноземній реєстрації ( нехай свідомі водії не ображаються, але це статистика). І такі водії часто легковажно відносяться до ПДД і до інших учасників руху. Тому й така статистика ДТП
Анонім до Info Показати IP 6 Квітня 2017 11:58
не знаю, де ти взяв таку статистику, але більшість ДТП спричиняють пяні мажори на дорогих машинах
М до Інфо Показати IP 6 Квітня 2017 11:40
Звідки така інформація що щойно отримала права? Ви їх бачили? Вона вже має їх більш ніж п'ять років. І яке відношення має вік людини? Тим більш якби з документами в машині булоб щось не так то б її забрали на штраф площадку. Але ж вам потрібно якось себе оправдати. Не бачу більш змісту тут дискотувати.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 17:07
Люди добрі, аварію ніхто не планує. Таке може статись з будь-ким. Добре що ніхто не постраждав, особливо маленьке дитятько і його мама, а хто виний буде вирішувати поліція. Шкода що людина яка вкоіла цей злочин виправдовується. По розташуванню машин все і так ясно.
Свідок Показати IP 7 Квітня 2017 18:16
Я бачив аварію. Якраз їхав з Волі на Рівненську. Бачив всю ситуацію. Опель винувата 100%