USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Тікаючи від патрульних, нетверезий таксист у Луцьку розбив свою машину

7 Лютого 2016 09:00
На автозаправці в районі Київського Майдану у Луцькупатрульні помітили машину таксі, яка різко рушила з місця.

Поліцейські поїхали за водієм, на їхню вимогу зупинитись той поїхав ще швидше. Однак втекти вдалось недалеко. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Перед мостом на вулиці Рівненській авто вдарилось у початок відбійника, його відкинуло вправо. Транспортний засіб марки "Ніссан" зазнав значних механічних пошкоджень. Водія від серйозних травм врятували подушки безпеки.

Перевірка правопорушника на пристрої драгер показала 1.16 проміле алкоголю. Він розповів, що випив на дні народження і вже повертався додому. Повністю визнав свою вину.

Чоловіка забрала швидка допомога, оскільки поскаржився на болі в спині й ногах.

Патрульні склали на водія протокол за статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння).

ВТІКАЮЧИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ, НЕТВЕРЕЗИЙ ТАКСИСТ РОЗБИВ СВОЮ МАШИНУ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцька На автоз...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 6 февраля 2016 г.

ВТІКАЮЧИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ, НЕТВЕРЕЗИЙ ТАКСИСТ РОЗБИВ СВОЮ МАШИНУ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцька На автоз...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 6 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
полішук Показати IP 7 Лютого 2016 09:14
і як завжди " винні" поліцейські і Романюк !!! всі винні крім водія-і відбійник .і дорога .і "лиса гума" і ніч і день!!
дідо Показати IP 7 Лютого 2016 09:20
Забирати ліцензію та забороняти працювати тасксистами таким персонам. Давно пора навести лад у таксі . Пороздавали ліцензії всім підряд,коли машина металобрухт та водій наркоман чи алкаш.
валік до дідо Показати IP 7 Лютого 2016 12:32
яка ліцензія, ти про що? шашка на криші, бидловоліла в салоні, от і вся ліцензія
123 до валік Показати IP 8 Лютого 2016 08:53
не треба всіх під одну гребенку в різних професіях є так звана тобою " бидловоліла".
скільки можна Показати IP 7 Лютого 2016 09:23
пити?
рома Показати IP 7 Лютого 2016 10:17
уважуха таксисту
Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 10:42
це ж треба так нажертись, щоб дорога двоїлась
авто до Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 16:10
мабуть троїлась
Анонім до авто Показати IP 7 Лютого 2016 19:16
тоді поїхав би посередині, а так в бордюр вписався
Андрій Показати IP 7 Лютого 2016 12:53
Тоже інтересний молодий чоловік тих лягавих завдяки блимавкам здалека видно і так спалитись
Лех Показати IP 7 Лютого 2016 13:13
ця ск*тина п*яна могла вбити і покалічити людей. треба було з нього овоча смердючого зробити. м*рзота п*яна!
не пацик Показати IP 7 Лютого 2016 15:22
пару пристрилять а другі подумають ? інакше толку небуде.
Анонім до не пацик Показати IP 7 Лютого 2016 23:19
в Києві вже один є....
Корінний Показати IP 7 Лютого 2016 18:43
Чому не пишуть про інцидент який трапився біля історичного корпусі в суботу?
вв до Корінний Показати IP 7 Лютого 2016 18:48
А що там трапилося?
Корінний до вв Показати IP 7 Лютого 2016 19:25
Таксист який не пропустив пошохода вискочив із машини і наваляв копсаків,але приїхала НОВА ПОЛІЦІЯ і таксист утік
анонім Показати IP 7 Лютого 2016 18:50
Ну був водій пяний не захищаю.але яка вимога зупинки машина яка рушила різко це яка стаття і чи можна на підставі неї вимагати зупинку.Це йде перевищення службовим службовищем.В пияка права забрати а поліцейським по догані з занесенням в друдову хай свої права вивчають.
123 Показати IP 7 Лютого 2016 18:54
і за взятку у 100 доларів за пянку....
аааа Показати IP 8 Лютого 2016 01:33
Користуйтеся надалі послугами максімків,козачків,морячків-зекономите пару грн на поіздці.там кожне друге таке.іх не дарма нормальні таксисти не пускають на стоянки своі.
Брехня до аааа Показати IP 8 Лютого 2016 10:53
А яка служба по вашому надійна?)))))))))))))))))) типу джокери, євро )))))))))))
хех Показати IP 8 Лютого 2016 09:21
таксист в карабасі відпочивав. винний Романюк однозначно. і главред вн