USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ека Згуладзе йде з посади

11 Травня 2016 13:50
Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе йде з посади. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив глава МВС Арсен Аваков.

При цьому він зазначив, що Кабмін прийняв це рішення на прохання самої Згуладзе.

"Ека йде з посади 1-го заступника. КМ прийняв рішення на її прохання. Ека зробить заяву, не потрібно чуток", - йдеться у його повідомленні.

При цьому Аваков додав, що Згуладзе прийняла його пропозицію і продовжить роботу в команді реформ МВС, очоливши спеціальну групу радників.

Нагадаємо, Згуладзе призначили першим заступником глави МВС України в грудні 2014 року.

Раніше повідомлялося, що однією з найбільш очевидних причин такого рішення грузинського політика є провал реформи Міністерства внутрішніх справ і переатестації працівників внутрішніх органів в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: З МІЛІЦІЇ В ПОЛІЦІЮ: ПІДВОДНІ КАМЕНІ АТЕСТАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ НА ВОЛИНІ

Тим часом, в Адміністрації Президента неофіційно визнали, що запрошення грузинських реформаторів в Україну було помилкою. На Банковій зрозуміли, що так звана команда Саакашвілі, вочевидь, створює більше шуму, аніж приносить користі владі, і вже хочуть позбутися «грузинського десанту».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
факт Показати IP 11 Травня 2016 13:59
Попіарились... а тепер зачищають все і роблять тоталітарну країну! От так малята...
Анонім Показати IP 11 Травня 2016 14:07
Начудила,а тепер втікає.За нею-Деканоїдзе.Побачите!
11 до Анонім Показати IP 11 Травня 2016 15:00
все залежить від президента а не від якоїсь грузинки...мабуть його все влаштовує....
Опа Показати IP 11 Травня 2016 14:18
І це треба було колошматити людей, позвільняли професіоналів і зараз боротися з бандитизмом просто нікому, от і вся ваша реформа, а корупціонери як були так і залишились, бурштин риють аж гай шумить. Просто шкода хлопців, які кожен день гинуть, лишаються каліками, а рівень життя людей все падає і падає - ось така в нас по українські європа.
Вася Показати IP 11 Травня 2016 14:47
ще -1 грузин
Всезнайко Показати IP 11 Травня 2016 15:28
Хай піз...є. Квартиру отримала, і досить.
Лапін Показати IP 11 Травня 2016 15:50
Шпига!!!!!! Пора......
Перехожий Показати IP 11 Травня 2016 16:36
Закінчилися селфі, "закінчилася" Згуладзе", до зими, а то й раніше, закінчиться бензин, головне продовжувати рехферму.
11111111111111 Показати IP 11 Травня 2016 18:47
Дитина вимагає догляду і тому вирішила написати заяву!!!!!!!!!!!!Браво , на користь дитини, бо це найважливіше у нашому житті
911 Показати IP 11 Травня 2016 19:23
Приходять, уходять, рехформа не рехформа... а всі призначення з подання "голови" Авакова, а він на місці :) То може не ті йдуть, а "уйти" треба всього одного, щоб всю систему так не колошматило???