USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нелюстрований екс-керівник волинської міліції став начальником ГУ Нацполіції в Києві

18 Листопада 2015 13:00
Міністерство внутрішніх справ призначило екс-керівника волинської міліції Олександра Терещука начальником Головного управління Національної поліції у Києві.

Зі слів Терещука, наказ про його призначення виданий наприкінці минулого тижня, - пише Українська правда.

«Я вже без приставки в.о», - зазначив він.

Як відомо, раніше Терещук був призначений виконувачем обов'язків начальника ГУ Нацполіції в Києві.

Нагадаємо, Олександра Терещука звільнили з посади начальника міліції Волині після Революції Гідності, у липні 2014 року його призначили начальником управління МВС у Києві.

5 червня цього року Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну заявив про звільнення Терещука з посади керівника київської міліції у порядку люстрації.

А вже 3 липня Петро Порошенко захистив Терещука від люстрації, підписавши відповідний закон.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у квітні 2015 року Олександр Терещук став фігурантом скандалу через те, що вимагав хабар у розмірі 400 тисяч гривень. Гроші призначалися на покупку особистого автомобіля для Терещука. Згодом Терещук категорично заперечив свою причетність до вимагання хабара на авто. Мовляв, у нього вже є автомобіль і навіть новий трактор.

Окрім того, видання писало, що Терещук побудував триповерховий особняк на землі, яка заарештована за підозрою в незаконному виділенні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
*** Показати IP 18 Листопада 2015 13:17
От вам і люстрація...(( І так всюди.
Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 13:18
аваков -чмо і його реформа -одна показуха
Олесь Показати IP 18 Листопада 2015 13:20
Це ВСЕ, що Вам треба знати про Люстрацію. Про Поліцію. Про Владу.....
Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 13:45
А це в нашій країні таке покарання.Дивуватися не ма чого.Так є було і буде.тільки людей загнуло,зараз скіьки і кого посадили нікого? Взяли і випустили.Просто сміх та гріх.Але маємо те,що маємо.Хто їх має наказати,одному Богу відомо.
Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 13:47
ради чого всі ці танці з бубнами, якщо мафія буде керувати поліцією; місце грузинів, рошена, кулявлоба в голівуді, реформатори вони - хренові
н-да Показати IP 18 Листопада 2015 13:57
ппц.........
вундер Показати IP 18 Листопада 2015 14:02
молодець
дур дом Показати IP 18 Листопада 2015 14:25
хай піде в очі НЕБЕСНІЙ СОТНІ подивиться.
Лучанин Показати IP 18 Листопада 2015 14:59
Достало....
Петя Показати IP 18 Листопада 2015 15:05
Оце так влада! Совісті немає ні жалю до простих лучан а осоливо тих хто захищає територію України. Позорище владі . То це треба було людям гинути через таке? Таке і раніше уло а зараз ще гірше . Коли буде справжня люстрація???????????????????????????????????????
Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 15:08
ПОПа самий недолугий президент.Голуб миру недороблений
123 Показати IP 18 Листопада 2015 15:47
Бабло побеждает зло!
не пацик Показати IP 18 Листопада 2015 16:09
косильок косильок який кошильок ? рошен- рошен б*я ! А ти кошелек -кошелек .