USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Футболіст Тимощук вийшов на парад з георгіївською стрічкою. Фото

11 Травня 2017 11:27
Екс-капітан футбольної збірної України, та колишній гравець ФК «Волинь», уродженець Луцька Анатолій Тимощук святкував День Перемоги із георгіївською стрічкою.

Про це повідомляють на офіційному сайті «Зеніта».

Так, футболісти і тренерський штаб пітерського Зеніту в повному складі побували на Піскаревському меморіальному кладовищі в Петербурзі - одному з найбільших місць масових поховань жертв війни.

Серед них був і екс-капітан збірної України Анатолій Тимощук, який був помічений з георгіївською стрічкою в руках.
Як повідомллося, футболіста Анатолія Тимощука, який став тренером російського ФК «Зеніт», що належить «Газпрому», хотіли позбавити звання почесного громадянина Луцька.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 11 Травня 2017 11:46
під"рас !!!!!!!!! та йому в ж"пу ту стрічку треба запхати разом з голкою
Шуберт до Анонім Показати IP 11 Травня 2017 16:15
"По волчьи жить-по волчьи выть!" тимощук так і робить!Спортився цей чоловяга в гіршу сторону!Я від нього такого вчинку не очікував!Я думав що він справжній патріот!а він показав хто він насправді...Справжні патріоти які люблять свій край живуть і працюють в своїй рідній країні а не на чужині!Хто справжні патріоти так це ті які на сході віддають свої життя за свою Батьківщину щоб нам краще жилося!
боголюбы до Анонім Показати IP 11 Травня 2017 17:06
Чего вы прицепились к этим лентам, других проблем нет в стране, что вы всех учите как жить, что носить. Он свой выбор сделал, значит ему так будет лучше.
Патріот до боголюбы Показати IP 12 Травня 2017 10:53
Георгіївська стрічка-це символ російської агресії проти України!
Кромберг до Анонім Показати IP 11 Травня 2017 19:33
Талян Тимощук шо ти робиш? що в тебе в руках?З такими стрічками сєпари йтуть в бій проти наших українських захисників!Обдумайся!Ти ж українець!Не коси під рашистів!
Турист Показати IP 11 Травня 2017 11:49
Зауважте, що він її тримає в руці і стрічка не прикріплена на одязі, а пізніше і взагалі її не видно на відміну від інших. Я не захищаю, але є сам факт.
Поціновувач мисткинь до Турист Показати IP 11 Травня 2017 12:18
"Правильно собака с\ре, але неправильно ложить" (с)
ВВ до Турист Показати IP 11 Травня 2017 12:57
Зауважте що не у всіх є стрічка на квітці, а у нього є
Сянько до Турист Показати IP 11 Травня 2017 13:52
Ну да! З презервативом-не зрада,з глушником-не вбивство!
Волинянин до Турист Показати IP 11 Травня 2017 16:28
Зауважте те що він тримає в руці (це те ж саме що і на одязі,незалежить де знаходиться ця стрічка в людини-чи взаді чи спереді) і цього достатньо щоб зробити певний висновок кого він підтримує!Міг би й зняти з квітів стрічку але ж не зняв! І ЦЕ ФАКТ!(Не прикріплена на одязі але ж він її тримає в руках!)
опа до Волинянин Показати IP 11 Травня 2017 17:51
.....щоб зробити висновок, щоб зробити висновок...... .....щоб зробити висновок, що ви Д*БІЛИ ДИВАННІ! а весь світ знає Тимощука як Українця та Волинянина, родом з Луцька,! А ХТО ЗНАЄ ТЕБЕ??? та як..... як бовдура який макс. в місяць заробляє 500 Євро але сидить на диванні чи кріслі на Волині, та гадить все і всіх. Клички тренувались і боксували у всьому світі, і свого не цурались як Тимощук; Шевченко під прапорами не однієї країни виступав!! НАВЧІТЬСЯ ГОРДИТИСЯ ТИМ ЩО МАЄТЕ!! За кашу на виборах продаєтесь, а за нещасну стрічку Людину г*вном обливаєте!!!!
Церера Показати IP 11 Травня 2017 11:50
лопухи депутати що не зняли звання почесного: )
Анонім до Церера Показати IP 11 Травня 2017 13:28
ще не пізно, як і порушити кримінальну справу за пропаганду рашизму
Кромберг до Церера Показати IP 11 Травня 2017 16:36
Підтримую!!Хіба тимощук не знає що сєпари вішають на себе таку ж саму стрічку яку він взяв у руку і йдуть вбивати наших захисників нашої рідної України?Точно що знає!То який він тоді патріот?То який він тоді почесний громадянин Луцька?Наші захисники на сході йдуть і бій з СИНЬО-ЖОВТИМИ стрічками!От вони справжні патріоти!
Я Показати IP 11 Травня 2017 11:53
То де в Тимощука стрічка???
Лучанин до Я Показати IP 11 Травня 2017 12:18
В руках!!!Що не видно?
Кіндрат Панасович Показати IP 11 Травня 2017 11:58
коментар було видалено
Тьотя Рая Показати IP 11 Травня 2017 12:07
Серед почесних - багато не чесних , не порядних і не патріотично налаштованих ... Шкода ,що пізно ми це вбачаємо ...!!!
123 Показати IP 11 Травня 2017 12:39
Квіти обмотані стрічкою в руках Тимощука на останній фотографії.
Юрій Показати IP 11 Травня 2017 13:08
Якби Толік частіше бував у Луцьку, він мав би можливість споглядати на такі трагічні речі, як похоронні процеси наших земляків, що загинули на сході України. Тоді у нього, при наймі, була би можливість розуміти, що ті вороги, які вбивають наших хлопців, своїм символом мають цю стрічку. У такому випадку у нього була би однозначна громадська позиція. (міг би нести квіти без цього елементу). Але Толік у Луцьку не живе (і навіть не в Україні), тоді звідки у нього може взятись така громадська позиція? Відповідно напрошується і наступне риторичне запитання: Як він може бути почесним громадянином любого міста в Україні в принципі?
корінний лучанин до Юрій Показати IP 11 Травня 2017 13:26
А це злочин не "така ,однозначна позиція" як у стада?
Анонім до корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 14:52
стадо - це 80 млн зазомбованого насєлєнія парашії.
Юрій до корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 16:30
А можна поцікавитись кого Ви назвали стадом??? Бо, щодо "однозначності позиції" я привів у приклад ситуацію з людьми, до який прийшло горе через смерть близьких у війні на сході.
Анонім до Юрій Показати IP 11 Травня 2017 13:29
йому краще взагалі змінити громадянство
Не фанат, ані футбол Показати IP 11 Травня 2017 13:49
Що стосується коментарів... і по факту: 1) Стрічка не в Тимощука а на квітах, які, скоріше за все, втикнули перед покладанням, зазвичай в такому контексті немає часу щось перебирати..... 2) Почесного громадянина дали йому за те, що на весь світ людям показав, ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ СПРАВЖНІ ФУТБОЛІСТИ!!!...... і його вклад, своїми здобутками набагато більший аніж у тих хапуг, що сидять з дипутатскіми мандатами і роздають землі біля Стиря,.. тощо.. 3) Те що він Патріот, це безумовно, оскільки він не відрікся та не відрікається України та Волині...і впевнений не відрічеться! 4) Також впевнений що він прекрасно знає, що робиться у нас на сході, оскільки спілкується (НАПЕВНЕ!!) зі своїми близькими та рідними 5) і чому Ви вчепилися до тієї стрічки???????? ВАШІ ПРЕДКИ БІЛЬШ НІЖ ВПЕВНЕНИЙ, КОЖНОГО або полягли, або йшли під тією стрічкою боронячи Батьківщину!!!!!!! ДО ЧОГО ТА СТРІЧКА?????? Вчепилися за неї як дурний за мило......... Те що ПРУСРУТІН її зараз скрізь ліпить, і сєпари на сході як наркомани всі до одного...... ліплять то-ж не значить що вже треба з стрічки робити таку проблему......... ЦЕ ПРОСТО ГЕОРГІЄВСЬКА СТРІЧКА!!!!!! І ОСТАННЄ: Коли вовку немає чим ср*ти, то ликами......... так і тут....
Анонім до Не фанат, ані футбол Показати IP 11 Травня 2017 14:56
ти якщо не знаєш історії, то почитай, що символізує колорадська стрічка. а позиції справжнього патріота тимощуку варто повчитись у інших не менш справжніх футболістів. може тимощук і справжній футболіст, а як людина - фу"ло
Не фанат, ані футбол до Анонім Показати IP 11 Травня 2017 17:12
Певно ти історії не знаєш!!!!! Георгіївська стрічки починає свою історію з 18 століття з Катерини ІІ !!! Чомусь відносишся нормально і спокійно до історії війн і навіть країн, що воювали з нашою країною.. А в данному контексті футболіста, який завоював славу, г*вном поливаєш..... ось і вся твоя натура.... Ось чому ми так живемо низько, .... живем по принципу моя хата з краю.... продаємося за копійки і завжди зраджуємо.....! Так нажаль, веде себе більшість....
Лучанин до Не фанат, ані футбол Показати IP 11 Травня 2017 16:07
По факту:1)А хто квіти тримає на яких є колорадська стрічка?Пушкін чи Тимощук?Він міг би просто зняти ту стрічку і все,але ж не зняв!(з такими стрічками сєпари їдуть в бій і вбивають наших солдатів-захисників і він не може не знати про це!)Своїм таким вчинком він покажує що підтримує сєпарів які проливають кров наших громадян.2)Людина яка взяла стрічку не може бути почесним громадянином нашого міста.Тепер депутати бачать кого залишили в почесних громадян міста!Жаль що не зняли з нього почесного!Таким своїм зухвальним вчинком він доказав що не вартий бути громадянином нашого міста!3)Це вже не патріот.Патріот-це той хто перш за все живе в своїй рідній країні і любить свою рідну землю і працює в своїй країні.Патріоти не носять колорадських стрічок, а носять ЖОВТО-СИНІ стрічки і прапорці!4)Тим більше що людина яка знає що робиться на сході ніколи не візьме стрічку яку взяв тимощук.Наші захисники захищають нашу Батьківщину з ЖОВТО-СИНІМИ стрічками!
Волиняка Показати IP 11 Травня 2017 17:42
Усі "зірки?",на жаль, ліплять "цукерки" по своєму!
Стас Показати IP 12 Травня 2017 10:46
Йому просто сказали потрібно нести або самі знаєте що буде.