Громадські слухання щодо зовнішнього тестування зібрали у Луцьку аншлаг. ФОТО
![](/resize/450x299/r/files/news/2008/12-05/3587-1u.jpg)
Громадські слухання з питань підготовки та організації зовнішнього незалежного оцінювання у 2009 році зібрали одну з найбільших зал у Луцьку. Про це інформує 5 грудня репортер «Волинських Новин».
Ще перед початком самих слухань зала Палацу учнівської молоді була заповнена вщерть. Серед присутніх - випускники та їх батьки, вчителі, директори навчальних закладів обласного центру Волині тощо. Серед запрошених - директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, заступник Луцького міського голови Анатолій Пархом\'юк.
Спочатку присутнім під час слухання детально розповіли про сам процес проведення зовнішнього оцінювання - починаючи від пробного тестування і реєстрації і закінчуючи апеляцією. За інформацією управління освіти і науки Волинської ОДА, для проходження пробного тестування на Волині вже зареєструвалися понад 6 тисяч учнів.
Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк зазначила, що, хоча, реєстрація на проходження зовнішнього незалежного оцінювання триває до 1 березня, проте, вона радить це зробити до 10 лютого. Також пані Середяк порадила абітурієнтам здавати більше предметів під час тестування, оскільки це поліпшить їх шанси під час вступу до різних навчальних закладів.
Учасники громадських слухань також задавали різні запитання щодо проходження тестування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ще перед початком самих слухань зала Палацу учнівської молоді була заповнена вщерть. Серед присутніх - випускники та їх батьки, вчителі, директори навчальних закладів обласного центру Волині тощо. Серед запрошених - директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, заступник Луцького міського голови Анатолій Пархом\'юк.
Спочатку присутнім під час слухання детально розповіли про сам процес проведення зовнішнього оцінювання - починаючи від пробного тестування і реєстрації і закінчуючи апеляцією. За інформацією управління освіти і науки Волинської ОДА, для проходження пробного тестування на Волині вже зареєструвалися понад 6 тисяч учнів.
Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк зазначила, що, хоча, реєстрація на проходження зовнішнього незалежного оцінювання триває до 1 березня, проте, вона радить це зробити до 10 лютого. Також пані Середяк порадила абітурієнтам здавати більше предметів під час тестування, оскільки це поліпшить їх шанси під час вступу до різних навчальних закладів.
Учасники громадських слухань також задавали різні запитання щодо проходження тестування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.