USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Гунчик став власником «золотих кросівок»

22 Серпня 2015 12:31
Волинські активісти відтворили «великий спринт» річної давності, який відбувався за участю голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, та вручили йому «золоті кросівки».

Своєрідний «тролінг-перформенс» під назвою «Перша річниця Побігунчизму» відбувся сьогодні, 22 серпня.

Нагадаємо, 22 серпня 2014 року голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пішки втікав від активістів та волонтерів через півміста до приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Згодом туди для його охорони прибула група спецпризначенців у шоломах та бронежилетах. А потому, під час зустрічі з активістами, один із представників районів розбив яйце об голову очільника області.

Активісти, які сьогодні прийшли під стіни ОДА, пояснили мету цієї акції: привернути увагу громадськості до того, що представник Президента України і досі уникає зустрічей з «неугодними» йому громадськими активістами.
З цього дня вони ввели новий термін для громадських і чиновницьких кіл області – «побігунчизм»: «різновид спортивної ходьби в офіційному одязі центральними вулицями міста у супроводі фото та відеокамер». А ще започаткували номінацію «Золоті кросівки», яку щорічно присуджуватимуть тим чиновникам та депутатам, які уникають спілкування з громадськістю, не дають відповідей на прямі запитання та втікають від своїх обов’язків. Першим власником «золотих кросівок» для учасників акції беззаперечно став голова ОДА, якому й вирішили вручити згаданий приз.

Щоправда, активісти передали «золоті кросівки» для Володимира Гунчика через секретаря приймальні.
А згодом учасники рушили міськими вулицями, відтворюючи згаданий спринт, який відбувся рік тому.

На шляху вони роздавали перехожим листівки з поясненнями своєї акції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 22 Серпня 2015 12:59
Гунчик є божий одуванчик. у порівнянні з бютоголово-ригівською мафією у обласні раді та міськраді.
Анатоль_ до дідо Показати IP 22 Серпня 2015 13:28
Пані Наталка Семенівно кажуть щоб ти спочатку на себе у дзеркало подивився! БЮТ завжди твердо стояв на варті інтересів простих людей та не мав нічого спільного з ригами! Запам"ятай це назавжди, розумнику ти примітивний! Ми з тебе сміємося!
дідо до Анатоль_ Показати IP 22 Серпня 2015 14:30
БЮТ - це пята колона Кремля. а аферистка та патологічна брехуха Тімашєнка є особистою сексоткою карлика Путлєра.
піар неадекват Показати IP 22 Серпня 2015 13:06
де яких " неугодних активістів " на фото тоже модна номінувати, наприклад фейк патріот
Знаючий Показати IP 22 Серпня 2015 13:33
Ди*іли
до дідо Показати IP 22 Серпня 2015 14:26
ой помиляєтесь пане то ще той спрут ...щупальця по всій волині
комусь сверблять Показати IP 22 Серпня 2015 14:26
рукі або сідниці від того щу у луцьку тихо та не йдуть бойові діі.ці косівкі часом не з азовського моря з дачі януковича де в тому році воювали патриоти
чебурашка Показати IP 22 Серпня 2015 15:30
А активіст- це професія така чи, перепрошую, діагноз?
А ндрій до чебурашка Показати IP 22 Серпня 2015 16:17
Перепрошую,істота яка вибрала собі нік "чебурашка" є одночасно номінантом на професію і діагноз.
чебурашка до А ндрій Показати IP 22 Серпня 2015 19:39
Не смішно. Ти в якій школі вчився? А, я здається знаю. Це недалеко від Луцька.
Гена до чебурашка Показати IP 22 Серпня 2015 17:01
коментар було видалено
луцький Показати IP 22 Серпня 2015 16:44
На арені всі ті ж самі - нероби Шелеп, Данильчук, а де свою "подругу" Доманську діли?:) А що ви ще у житті вмієте, а???
укроп Показати IP 22 Серпня 2015 16:54
Данилко тиж був рік назад там першим.А хто ти зараз.Зроби щось корисне для міста.
Волинь Показати IP 22 Серпня 2015 20:32
Усіх депутатів-перевертнів , усіх державних чиновників треба постійно тримати "під прицілом" відповідальності та зобов"язань . Бо вони всі чомусь рвуться до державного корита , де можна красти і брати хабарі. Щодня читаємо про затриманих хабарників. І жодної інформації про повернення накрадених мільярдів в Україні . Народний терпець може лопнути, тоді буде багатьом капець ! Слава Україні !
бляха муха то капец до Волинь Показати IP 22 Серпня 2015 21:36
диванні патріоти за компом сьогодні дуже активні, а по суті