USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.75 39.95
  • PLN 9.70 9.85

Гунчику шукають заміну, - нардеп

12 Березня 2016 13:37
В адміністрації президента (АП) готові до звільнення Володимира Гунчика з посади голови Волинської ОДА, однак ще не визначилися, хто його замінить.

Про це повідомив народний депутат Ігор Гузь в інтерв’ю для «Волинської газети».

– В оточенні президента зараз говорять про те, що Гунчика вони замінять, але поки не можуть знайти кандидатуру. Шукають, – зазначив нардеп від Володимир-Волинського округу №19. – Так, викликають на співбесіди, обговорюють. Окремі політики з області навіть уже відмовилися від цієї посади.

Про кого саме йдеться, Ігор Гузь не зізнався:

– Не можу цього зробити з певних причин. Зазначу лише, що були у переліку й політики із сусідньої Рівненщини. Але вирішувати – Президентові.

Народний депутат також пояснив, чому, власне, двічі з трибуни парламенту звертався до Президента із закликом звільнити голову Волинської облдержадміністрації.

– Я з листопада підняв цю тему, мав на те причини, які й озвучив. Рік намагався співпрацювати з головою облдержадміністрації як політик, депутат, як людина врешті-решт. Але, на жаль, характер керманича нашої області такий, що він не об’єднує, а відштовхує. Так не можна… Наприклад, за рік і чотири місяці роботи він жодного разу не зібрав депутатів-мажоритарників від Волині й не поспілкувався з нами. Це також риса характеру, бо ж виходить, що йому це не потрібно. А щодо іншого, то я все викладав у публічному зверненні до Президента – це і питання бурштину, і того, що ця людина не може знайти спільну мову не тільки з депутатом Гузем, а й представниками громадських організацій. Тож я говорив тоді у контексті, що коли Президент не прийме рішення, то ситуація в області й надалі погіршуватиметься – я не мав на увазі початок якихось революційних методів боротьби.

Нагадаємо, з трибуни Верховної Ради Ігор Гузь вимагав відставки Гунчика. Але обійшлося тоді лише словесними «баталіями». Тоді Володимир Гунчик сказав, що він - людина команди й поки не отримував повідомлення від президента, аби писати заяву на звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
123 Показати IP 12 Березня 2016 13:45
вже пора міняти гузя
124 до 123 Показати IP 12 Березня 2016 17:14
а хто такий гузь, цє якась прокладка ?
не лучанин Показати IP 12 Березня 2016 13:47
депутати за зустріч . і за запит. і за звнрнення. і за виступ з трибуни вимагають певні кошти.... і ставки не малі. Можливо Гунчик і правильно зробив! Крім Івахіва і покійного Єремееєва хтось ще з депутатів ВР щось хоч на копійку зробив для Волині?
123 Показати IP 12 Березня 2016 13:56
давно пора
нхя не смішно Показати IP 12 Березня 2016 13:59
Хулі там "шукать" - Гузя ставте.
дідо Показати IP 12 Березня 2016 14:15
Облдержадміністрацію взагалі потрібно спростити. Є обласна рада і це має бути єдина влада в області.
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 14:19
і Гунчик, і Пустовіт - "ніякі" голови облдержадміністрацій.От просто - ніякі!
Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 14:30
Гунчик нічого не робить в обасті, от і результат
дідо до Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 15:44
п*дрило, проблема не в Гунчику. А будь-хто буде на цій посаді. ОДА є атавізм совкової системи.
думай трохи до дідо Показати IP 12 Березня 2016 18:45
Дідо, ти вже вибачай, але дах в тебе "поїхав" на критиці "совка". Не було при тій владі адміністрацій! Це новоділ незалежної України.
Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 14:32
Нічого вернеться на автозавод, хоча його там не чекают
Коля Показати IP 12 Березня 2016 14:38
А що Гузь кращий? Він тільки там де йому платять або де йому зруучно! А так він такий як і всі а кричить так б мовити огого що робить для Волині. Продажний теж . Не за правду а за гроші. Вже б сидів тихенько так ні йому Гунчик не подобається. А Яценюк йому все правильно робить? Їай розумний гузь розкаже як людям зараз жити?!!!!
електорат Показати IP 12 Березня 2016 15:00
Тільки не бондаря!!!!
діді макар Показати IP 12 Березня 2016 15:11
гузь, придумай щось серйозніше, ну скільки вже ти можеш того ганчука знімати? що, вже всі козирі про гігантську діяльність твою вичерпалися? може попробуй свого яйценюка зняти, ти ж хлопець храбрий у нас і бали скоро нові потрібно буде шукати - депутатство, видать, сподобалось. чи ще рано трахнути дверима і піти від фронту. ти ж всеодно так зробиш, ти ніколи не був надійний.
Юра до діді макар Показати IP 14 Березня 2016 01:02
Я вважаю що дуже сильно бурштин його манить, та манить.
патріот Показати IP 12 Березня 2016 16:38
Гузя на ТАМПАКСИ
Свавільник Орест Іва Показати IP 12 Березня 2016 16:46
У меншої дочки гунчикової шикарний Mersedes джип,це в той час коли йде війна і людям знімають соціальні виплати,затримують з/п.
Юлія Парій Показати IP 12 Березня 2016 17:09
Губернатор з його ніякий і це факт...
555 Показати IP 12 Березня 2016 17:47
Гузь нармальний депутат, і не дає дрімати нікому. Бо подивітеся, що витворяют заселенці в податковій зо Львівщини. Бєзпрєдєльщики у взятках, грубіяни, нахали і що Гуньчик цего не видить?
бульба боровець Показати IP 12 Березня 2016 18:48
Гузь - блазень... Ну я розумію коли олігархи лізуть і лобіюють свій бізнес, самі багатіють і прикриваючись таким статусом!!!! А це опудало мало б лякати їх - де хоч одне звернення в прокуратуру на корупційні схеми чи ще щось???? Я б особисто хотів би запитати його чому він штани протирав??? Та він же нічого крім ляпання неможе!!! А грошики видно ох як любить)) ну ідеальний васал в умілих руках!!!! І подбайте на мене в суд- запісяєте блазне гузе!!!!
Кращий Показати IP 12 Березня 2016 19:08
Гузь це відстій повний він не знає законів, порохно повне його запити і виступи це жах. Згідно із Законом "Про статус нар. депа він повинен знати законодавство, і навіть не уявляє які органи можуть вирішити питання ЦЕ ЖАХ І ганьба. Мати стільки прав робити щось самому і тупо ли...ти зад Премєру і писати ахінею ))))
Василько Показати IP 12 Березня 2016 19:10
Обидва на букву " Г" , хоча стосовно губернатора -то гунчику посада явно не по зубах- на автозавод і баста!
Кращий Показати IP 12 Березня 2016 19:16
Гузь це відстій повний він не знає законів, порохно повне його запити і виступи це жах. Згідно із Законом "Про статус нар. депа він повинен знати законодавство, і навіть не уявляє які органи можуть вирішити питання ЦЕ ЖАХ І ганьба. Мати стільки прав робити щось самому і тупо ли...ти зад Премєру і писати ахінею ))))
Волинянин Показати IP 12 Березня 2016 19:28
Гузь ось ось може ус**тися так хоче керувати. а в а АТО блазень не хоче? Відчуває свій кінець
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 12 Березня 2016 20:33
ДЕПУТАТУШКИ ВЕРХОВНОЇ ГУЗЬ, ІВАХІВ ,ЛАПІН, МАТРИНЯК ДЕ КОНКРЕТНІ СПРАВИ ДЛЯ НАРОДУ ?ГАЗ ПО 7О ДОЛЯРІВ, АВТО РОЗМИТНЕННЯ ЯК В ЛИТВІ,ВІЗИ БЕЗ ЧЕРГ І БАГАТО ІНШОГО, НАРОД ЗПИТАЄ ЧАС НАСТАНЕ.
На евробачення Показати IP 13 Березня 2016 00:04
Гузя і буде перше місце бо то справжня кончита
Юра Показати IP 14 Березня 2016 00:59
Розглядали кандидатуру з рівненщини, напевно тих хто вже зуби зїв на роботі з бурштином, щось один гузь так сильно переймається за Волинського очільника, договоритись не може чи що.