USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Іноземні війська виведуть, автономії Донбасу не буде, – Порошенко

12 Лютого 2015 11:38
Українська сторона не пішла на ультиматуми і не визнала неприйнятні умови домовленостей.

Про це за підсумками переговорів у Мінську заявив президент України Петро Порошенко, - повідомляє Gazeta.ua.

Зі слів президента, контактна група домовилась про виведення всіх іноземних військ з території України та досягнуто домовленостей про звільнення всіх заручників протягом 19 днів.

Крім того Порошенко заявив, що контактна група домовилась про припинення вогню з 15 лютого, а прикордонники мають відновити контроль на державному кордоні до кінця 2015 року.

"Ні про яку автономію чи федералізацію домовленостей немає", - заявив президент.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЕРЕГОВОРИ ЩОДО МИРНОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ НА ДОНБАСІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
РоботБАндер2 Показати IP 12 Лютого 2015 11:56
Значит не врали вчера журналисты, что есть такой пункт. Значит абизянам еще десять месяцев будут везти оружие, пушечное мясо и боеприпасы. Понятно, что при таком раскладе и "прекращение огня" опять по факту будет односторонним.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 13:02
Ой мутить пан президент,ой щось мутить та не хоче правду сказати.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 13:42
лугандонам залишать статус-кво, а Україну зобовяжуть їх кормити - от весь результат домовленостей
4444 Показати IP 12 Лютого 2015 14:08
звіздєц, це ще й Україна буде відбудовувати Донбас, за ті звірства що чинили нашим солдатам? а Захарченко ким там буде з Плотницьким? один-головою ОДА, другий - обл. ради?!!!!! це наруга над пам'яттю за втраченими хлопцями, хай нахєр самі відбудовують і збирають для цього назад по всій Україні своїх донбасівців, яким по духу чуже все українське, які приймають нашу доброту за лоховство!,
местный до 4444 Показати IP 12 Лютого 2015 14:50
да никто от вас ничего не требует,и безплатно ничего не берет ,сами отстроимся,убирайте своих отмороженных освободителей,пусть живут счастливо у себя дома,если смогут после всего что натворили.
НЕЛУЧАНИН до местный Показати IP 12 Лютого 2015 17:25
чиє б мичало. урки лугандонські пограбували все і всіх в лугандонії.
ага Показати IP 12 Лютого 2015 14:17
Автономии не будет ,будет просто неповиновение людей с тяжелым вооружением.
петро Показати IP 30 Березня 2015 18:47