USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Із тіла депутата Луцької міськради, майданівця, дістали кулю

12 Грудня 2015 10:57
Із тіла луцького майданівця, а віднедавна і депутата міської ради Артема Запотоцького, дістали кулю.

Про це сам майданівець написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Вийняли. Дякую лікарям та Алла Богословская з іншими дівчатами за допомогу та турботу!!!», - йдеться у його дописі.

Нагадаємо, Артем отримав важкі поранення під час подій на Майдані 20 лютого – куля снайпера влучила у грудний відділ хребта, внаслідок чого волинянин повністю втратив чутливість нижньої частини хребта.Згодом лучанинавідправили на лікування до Ізраїлю, де він протягом трьох з половиною місяцівпроходив реабілітацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕНІ Ж ЙОГО ВЖЕ ХОЛОДНОГО ПРИНЕСЛИ», АБО ЯК РЯТУВАЛИ МАЙДАНІВЦЯ З ЛУЦЬКА

Крім того, транспорт для майданівця-візочника Артема Запотоцького переобладнали у Луцьку. Ініціатор – місцевий автоклуб «Поршень Волині».

Також, оскільки у новому скликанні депутатом міськради обраний Артем Запотоцький, який пересувається на інвалідному візку, обладнати ліфт для інвалідів у будівлі міської ради планують найближчим часом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Ас Показати IP 12 Грудня 2015 11:31
зараз думає а воно мені треба було? Ціни підвищили люди збіднішали нічого не змінилось якась комедія...
Анонім до Ас Показати IP 12 Грудня 2015 11:40
Краще б ти подумав над тим щоб свого рота прикрити.
123 до Анонім Показати IP 12 Грудня 2015 14:16
свого рота ти б прикрив. Наробили біди в країні і ходите довольні ...
Анонім до 123 Показати IP 14 Грудня 2015 10:07
біди в країні наробили такі щурі, як ти....
Ас до Анонім Показати IP 12 Грудня 2015 15:31
Мене розуміють здорові молоді розумні люди,а ця людина особисто мені розказувала що жалкує за втраченим і чітко розуміє що нічого доброго людей не чекає...
дідо до Ас Показати IP 12 Грудня 2015 13:39
Свобода вимірюється не цінами і не шлунком. Не подобається у вільній Україні,шуруй у фашистську Московію-Совок.
Ас до дідо Показати IP 12 Грудня 2015 15:37
Свобода вимірюється кількістю грошей, чим більше тим вільніша людина...я особисто звалив у фашиську Австрію і почуваю себе краще чим ти в Луцьку з гривнею в кішені думаєш як кінці з кінцями звести
ВОВК до дідо Показати IP 12 Грудня 2015 16:27
це де така вільна Україна є? ТИ діду часом не мариш? Чим твоя свобода вимірюється? Голим з*дом чи яким хр-ном?
КРЗ до Ас Показати IP 12 Грудня 2015 15:27
ТИ ПОДИВИСЯ ЯК ВIН В БIЛIЙ РУБАШЦI ПОЛУЧИВ РАНУ ,ТОГО ЩО ПIШОВ ПОФОТКАТИСЯ I ВIН БУВ В КОМАНДИРОВЦI. А ЗАРАЗ РОБИТЕ ГЕроя
Анонім Показати IP 12 Грудня 2015 15:03
Сынок бандита, которого "замочили" в 90-е.
Митяй до Анонім Показати IP 12 Грудня 2015 17:40
Так етот Артем ты говориш Сани Запотоцкого сын,ты смотри какая генетика отец бунтарь с Клеванским чертом в яму заехал и сын бунтарь на майдан попер были бы 90-е был бы блатным...
ку до дідо Показати IP 12 Грудня 2015 16:11
А я то думаю шож мені так "добре", а то я вільним став дякую що мене звільнили тепер я нарешті зрозумів що відпочинок в теплих краях, ресторан по вихідних, одяг, подарунки близьким людям то все х...ня головне шо тепер я вільний і саме головне скоро зможе віз в Європу їздити правда грошей на неї мало дуже стало ну там раз поїсти і пос...ть але то таке, Свобода от шо головне.
дідо до ку до дідо Показати IP 12 Грудня 2015 20:24
нормального працівника ніколи не звільнять.
тітка Показати IP 12 Грудня 2015 21:10
Гидко читати, нічого святого. Бидло, яке на ковбасу і руський рубель життя міряє.
нора Показати IP 12 Грудня 2015 22:10
Як таку мерзоту, як ви, земля носить?
Анонім Показати IP 13 Грудня 2015 08:06
нічого не змінилось. великі гроші ніхто не ззахотів втрачати і ось маємо. стало страшніше жити. зброї шаленна кількість на "волі", і інвалідів як у ВВВ а головне ніхто не має совісті всі продажні над бійцями.суди, звинувачення, каліки, ззагиблі ось реззультат. а таких як єфремов лукаш янукович льовочкін і всі інші прокуратура не може даказати про їх злочинні дії і не докаже а показуха судів буде як завжди на простих людях яяк колись за зернину на сибір а за вагони .... медалі..подивіться на майданівця який зараз працює в ОДА по туризм у чи молоді уже в тій самій обоймі батьки виграють тендери які ніколи не вигравали і його уже не чути як захисника народу ,
шановні волиняни Показати IP 13 Грудня 2015 15:57
при чому тут григорович чи батько артема.ви свою злість на ляльководах використовуйте.які стравили злиднів примарними європейскіми цінностями
Саша Показати IP 13 Грудня 2015 16:31
Головне ,що вони визначили Європейський напрямок руху України.Все інше прийде з часом .Головне стратегія .Тому путя так біситься.