USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кандидат-самовисуванець з Волині «паразитує» на політичних логотипах

23 Жовтня 2014 11:27
Кандидат-самовисуванець з Волині використовує в агітації логотипи двох політичних партій.

Кандидат в народні депутати Роман Бондарук, який балотується по одномандатному виборчому округу № 22 (Луцьк) є самовисуванцем і безпартійним. Проте у своїх агітаційних листівках використовує логотипи політичних партій «Демократичний Альянс» та «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)», - повідомили у прес-службі ОПОРИ.

У коментарі Громадянській мережі ОПОРА Роман Бондарук коротко зазначив, що його ці політичні сили підтримують, тому й розмістив логотипи у своїх агітаційних матеріалах.

Кандидат в народні депутати по багатомандатному виборчому округу від партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» Сергій Чуріков заявив у коментарі ОПОРі, що їхня партія нікого не підтримує у 22 виборчому окрузі.

«Щодо Громадянської позиції, ми нікого не підтримуємо по 22 округу. В тому числі Бондарука. Використання символіки нашоі партії даним кандидатом є, як мінімум, некоректним. Бондарук мав припинити таке використання, але чомусь продовжує це робити. Нехай це залишиться на його совісті», - cказав Сергій Чуріков.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, у Порошенка, наприклад, готують позов на кандидатів, які «паразитують» на символіці іменного блоку. Зокрема, чи стосуватиметься це кандидатів у народні депутати з Волині, наразі невідомо. Але на Волині двоє кандидатів в депутати на білбордах використовують логотипи «Блоку Петра Порошенка» - Євген Мельник та Ігор Гузь.

Також редакція опублікувала низку матеріалів про те, хто є хто на виборчому окрузі №22: Роман Бондарук - частина І і частина ІІ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олесь Показати IP 23 Жовтня 2014 11:32
Брехун. Аферист. Засранець.
О дааааа! до Олесь Показати IP 23 Жовтня 2014 12:04
Засранець з марсу - це про нього)!
патріота Кореї до Олесь Показати IP 24 Жовтня 2014 08:57
коментар було видалено
Люди! Показати IP 23 Жовтня 2014 11:34
Не дивно!!
рома Показати IP 23 Жовтня 2014 11:36
та всі вони однакові чому тільки цей якщо ні то такі ж стануть як усі депуууууууутати тільки попадають в раду зразу лобіюють свої інтереси і своїх родичів а про людей забуваються відразу вже навіть не віриться що щось може бути краще після них зневіра і все
аяяй Показати IP 23 Жовтня 2014 12:05
Я поддерживаю партию А.Гриценка,но когда в руки попала агитка этого кандитата о том,что его видвинула Громадянська позицiя мнение круто изменилось в худшую сторону и свой голос отдавать за эту партию и кандидатуру не буду,а теперь все стало ясно
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 14:15
Добрі вони всі. Почитайте.http://4vlada.com/volin/39150
васььька Показати IP 23 Жовтня 2014 14:40
коментар було видалено
Василь Показати IP 23 Жовтня 2014 15:01
У Лапіна на всіх листівках написано, що його підтримує Громадянська позиція. То кого підтримуєте гриценківці: Роміка Бондарука, Лапіна чи Книша?
Правда Показати IP 23 Жовтня 2014 17:46
Чуріков за бренд "Громадянської позиції" хотів гроші і ходив пропонував всім кандидатам. Напевне Бондарук відмовився
У-ух! Показати IP 23 Жовтня 2014 17:51
Нічим не цурається;дуже в депутати "хоцца"
Kovel Показати IP 23 Жовтня 2014 17:57
Чуріков? Це ч.......мо продає дівчат з навколишніх сіл в рабство!!!!!!!!! Ганьба Громадянській позиції!!!!!!! Ганьба Гриценку!!!!!
Правда! Показати IP 24 Жовтня 2014 09:29
Собаки гавкають, а караван іде. Народна мудрість.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2014 15:18
Та це бивший бандіт!вчора ше машини крав,і розбоями занімався-сьодні в депутати!Хто за таких у....в голосуватиме?!