USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Хто балотується на посаду Луцького міського голови. Список кандидатів

27 Вересня 2020 13:36
Уже скоро лучани обиратимуть разом із депутатами місцевих рад різних рівнів і керманича міста. Вибори Луцького міського голови призначені на 25 жовтня. Термін подачі документів кандидатів, які планують змагатися за крісло мера міста, уже завершився.

Попередній список кандидатів на посаду Луцького міського голови виглядає так:

Бондарук Роман, директор ТзОВ «Волинська обласна друкарня», партія «Слуга Народу»

Глазунов Дмитро, голова благодійного фонду «Рідна Волинь»

Грисюк Віктор, підприємець, «Еко партія Берези»

Надточій Алла, заступниця директора ТзОВ «Контент менеджмент груп», депутатка Луцької міської ради, партія «Громадянський рух «Свідомі»

Мартиросян Артур, адвокат, «Аграрна партія України»

Мельник Євген, підприємець, партія «Сила і Честь»

Моклиця Юрій, актор-аматор, ексзаступник Луцького міського голови, партія «Європейська Солідарність»

Поліщук Ігор, радник Луцького міського голови, депутат Луцької міської ради, партія «ЗА Майбутнє»

Федік Микола, підприємець, депутат Луцької міської ради, ВО «Свобода»

Чебелюк Ірина, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради, ВО «Батьківщина»

Шиба Богдан, директор ДП «Волиньстандартметрологія», самовисуванець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
"" Показати IP 27 Вересня 2020 13:45
Хіба що крім Поліщука, -то ще той склад! особливо актор -аматор! Уже олного маємо....
Виборець до "" Показати IP 27 Вересня 2020 22:10
Дійсно. Поліщук - єдиний кандидат- практик, який знає технологію життя і діяльності господарського майна Луцької громади !
Лучанка до Виборець Показати IP 28 Вересня 2020 12:05
Зайшла на сторінку Моклиці. Жодного слова про якусь дотичність до акторства і аматорства.
Аня до Виборець Показати IP 29 Вересня 2020 17:26
сміх та й годі
Психопланетарій, Лип Показати IP 27 Вересня 2020 14:03
Цей Турійський архітектор лемківського походження не знає куди себе діти, все не може пролізти у владу м. Луцька.
123 до Психопланетарій, Лип Показати IP 27 Вересня 2020 16:22
От вас би шановний у владу, зразу з палати №6 і керували б містом.
Annette Показати IP 27 Вересня 2020 14:14
Мартиросян - корінний волинянин і прізвище те що треба.
скептик Показати IP 27 Вересня 2020 14:15
де програми кандидатів ?
Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2020 14:53
Дима Глазунов-это супер кандидат. Представляю какой поток грязной информации сейчас на него выльется. И придумывать ничего не надо. Вся его биография это сплошной компромат.
Е! до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2020 16:21
Степа, тебе что здесь нужно? Перегрелся ? Или будун?
Жора до Степан (Крымчанин) Показати IP 28 Вересня 2020 02:06
Якось Діма так напився під час служби....Супер кадидат.
Луч Показати IP 27 Вересня 2020 15:11
Жесть!!!!
Виборець Показати IP 27 Вересня 2020 16:14
Так Шибі всеодно чим керувати - Волиньстандартметрологією,чи Голосом ! А з Голосу вже погнали - не встиг навіть рот відкрити, а з тої роботи, шо сьогодні ше має, - випруть на другий день після виборів. Пхається до влади! Але в той раз лучани зроблять з цього самовисуванця - самозасуванця !
по ФЄНІ ботаєм до Виборець Показати IP 27 Вересня 2020 19:01
Все усвідомив , - душогубе ! ? все гавніше і гавніше ...
Луцьк до Виборець Показати IP 27 Вересня 2020 21:39
Дай Боже, щоб його засунули глибоко-глибоко в ... І щоб був на тому ж місці, що в цьому списку).
Ніла Показати IP 27 Вересня 2020 16:17
Один єдиний, за кого буду голосувати, -Поліщук, решта купа пристосуванців, особливо червонорота надточена.
? Показати IP 27 Вересня 2020 17:12
Еко партія берези .вільхи ,сосни-це як? це партія? бляхера? капець.
лучанка до ? Показати IP 27 Вересня 2020 19:50
треба почитати всіх автобіографії і програми, коли їх опублікують
Олекса Показати IP 27 Вересня 2020 20:01
Бондарчук це той що кинув ЗАХІДІНКОМБАНК?
Микола Показати IP 28 Вересня 2020 08:58
В Шиби програма відома - стати мером і знов %урвів по Рівному таскати !
до Ніли Показати IP 28 Вересня 2020 10:25
100% правду кажете, а мінуси то ті однопартійці намалювали точилки, ми це вже добре знаємо.