USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Клімчук попросив годину на роздуми про відставку

24 Січня 2014 10:53
Годину часу, аби зробити необхідні дзвінки та прийняти правильне рішення взяв голова ОДА Борис Клімчук. Мітингувальники, які зібралися під стінами будівлі, вимагають його відставки.

Так, до кабінету Клімчука увійшли депутати обласної ради Володимир Бондар і депутат Верховної ради Євген Мельник, які вимагали негайної заяви про відставку.

На аркуші паперу, який дали Борису Клімчуку, він написав «Служу Україні», однак активісти цей аркуш зіжмакали і далі вимагали про відставку.

Очільник ОДА дискутував із депутатами та запевняв, що готовий стати на коліна перед волинянами та вдруге прийняти присягу держслужбовця. Також він переконував, що його кар’єра завершена і посада для нього – не найголовніше.

У підсумку після дискусій він попросив годину для того, щоб зробити необхідні дзвінки та прийняти рішення.

Депутати та активісти переконували його зробити це якнайшвидше, мовляв, людей, яких більшає на Майдані, важко стримувати від штурму приміщення.

Вони погодилися на годину роздумів.

Частину людей просили пустити всередину, тому що температура – 18 градусів нижче нуля. Проте губернатор на це не погодився, після чого активісти перейшли до кабінету Володимира Войтовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
Лучанка Показати IP 24 Січня 2014 11:01
мав би вже совість і самоповагу, блазень на службі ворогів народу. а бондар би йшов подалі і не смердів. нікчема.
Людина до Лучанка Показати IP 24 Січня 2014 11:58
Цитата мовою оригінала: «Лишь тогда, когда «низы» не хотят старого и когда «верхи» не могут по-старому, лишь тогда революция может победить». У всіх інших випадках - ХАОС!!! Бажаю всім добра і миру.
вася Показати IP 24 Січня 2014 11:07
хай краще клімчук, ніж бондар.
Петро до вася Показати IP 24 Січня 2014 12:05
Згоден. Бондар думав покормитися біля Каськіва в ДП Теплий дім - вигнали - тепер тут рильцем кормушку шукає.
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 11:08
"Революцию готовят философы, делают дураки, а плодами пользуются подонки!(Бисмарк)"
Волинянин Показати IP 24 Січня 2014 11:09
Володимир Бондар знову хоче у кабінет....
Алла Показати IP 24 Січня 2014 11:10
Майдан бореться за європейський вибір України. З Європою більш асоціюється Клімчук.
прокурор до Алла Показати IP 24 Січня 2014 11:26
думаєш яка тебе Клімчук.......то він хороший
Анонім до прокурор Показати IP 24 Січня 2014 11:55
Шкода, що в такий складний час є люди які здатні писати тільки дурниці. Що у прокурора життя тільки в такій тональності?
ПРОКУРОР до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 12:08
АНАНІСТ ТИ АНОНІМ
Благомед Показати IP 24 Січня 2014 11:11
Бондар, а хіба Благомед це не пункт прийому склотари??? Ти ж злодюга ще той..... Реконструювали склотару а вийшла лікарня. ПРАВДОЛЮБЕЦЬ !
Волинь моя !!!! Показати IP 24 Січня 2014 11:14
Якщо на шальки терезів покласти що зробили усі губернатори, то Клімчук з них самий ефективний. Так, крав, але й людям давав. Так з олігархів місцевих може й гроші вибивали для благодійного фонду, але за ці гроші вікна в школах міняли, освітлення по трасах ставили і багато чого ще....
РЕСПЕКТ Показати IP 24 Січня 2014 11:14
ЛУЧАНЦІ,але крім Бондара ще є пристосуванці влади:Гузь-вічний депутат- патріот,Банада,вирішив підзаробити в бютівців,Юлиних мільярдів хватить на довго,Шиба безробітний,кіпріот Пащенко ,понижений на посаді Алєксєєв.
Лучанка до РЕСПЕКТ Показати IP 24 Січня 2014 11:26
ну заслуги бондара нам всім відомі )))
Ліля Показати IP 24 Січня 2014 11:17
Бондар, ти ж уже був при владі! І що ти зробив, щоб бути достойним ще раз повернутися туди??????
Олешко до Ліля Показати IP 24 Січня 2014 11:25
бондар прикупив 2-х поверхову квартиру у фешенебельному будинку на вул.паризької комуни 10 (біля 8го березня) і зі слів робітників мають бути апартаменти екстра класу. так що людині гроші просто терміново потрібні )))
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:20
Боря Держись. Буть Мужчиной.
прокурор до Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:28
бо ми тебя уже хотим сделать женщиной, просто немножко наклонись
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:22
Лично знаю Мельника. Радикальный Националист. Боря удержи ОДА.
111 Показати IP 24 Січня 2014 11:23
Тролі ригівські! Вийдіть на вулицю,подивіться,що відбувається в країні!
123 Показати IP 24 Січня 2014 11:26
В країні вбивають людей,а воно тримається за крісло! ПеРдун,а не губернатор! А Бондар разом з людьми! Молодець!
до 123 до 123 Показати IP 24 Січня 2014 11:47
смішно таке читати. промовчу про заслуги бондаря. опозиція робить анархію в країні! це факт!
Тетяна Показати IP 24 Січня 2014 11:30
Я теж підтримую Клімчука,він дійсно хоч щось робить,а ці бовдурі Бондарі,Шиби.Мельники вже себе показали понаставляли кумів,сватів і всяких дурнів,де були коли мали можливість виправити положення.
Вася до Тетяна Показати IP 24 Січня 2014 13:41
Щось робити можна в туалеті, а не на державній посаді за наші гроші. Прлітлідерів треба виховувати, інколи киями.
лучанка Показати IP 24 Січня 2014 11:30
При чому тут тролі ригівські. Клімчук один із всіх губернаторів який багато зробив для Волині. Пока іншого кандидата немає. Треба тримати спокій і мир на Волині, а не піддаватися гусям, бондарям, які хочуть тільки влади і за рахунок наївних людей рвуться до неї.
Для Лучанки Показати IP 24 Січня 2014 11:36
Підтримую цілком і повністю!!! Клімчук найкращий губернатор, який був є і буде!!!
Лілея Показати IP 24 Січня 2014 11:36
Бондаря нафік,це козел і дурень,хитрюга для себе,а Борис Петрович -хам,але господарник! А кого народ бачить нашим головою?.... Войтович не поганий дядько,тільки доця- дура, артистка ніяка,а лізе бо бабло має,чоловіка не поганого з баблом,а сама не розуміє ,що вона ніхто...
Людмила Показати IP 24 Січня 2014 11:38
Клімчук тримайся!!! Ти найкращий!!!
азіров до Людмила Показати IP 24 Січня 2014 12:26
ми тебя отимеем
Народ Показати IP 24 Січня 2014 11:39
Борисе Петровичу служіть НАРОДУ України !!!
Ярослав Показати IP 24 Січня 2014 11:39
Шановний Борис Петрович!!!! Щиро дякую Вам за те, що моя дитина вчиться у класі де Ви за кошт свого фонду, зробили ремонт і вставили вікна, що у моєму селі є дорога, мед пункт. Дякую що ви не тільки крали, а робили для області більше, ніж Бондарі, Французи, Шиби, Дмитруки.... Схиляю голову та поважатиму Ваше рішення. За той один рік що Вам залишався перебувати на посаді ще багато б ви зробили. Бережи Вас Бог! Бережи Бог Волинь, Україну !!!
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 11:43
"Любая революция порождает обесценивание человеческого достоинства"
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 11:44
Революция порождает нищету - нищета порождает революцию. Говорил Гюго. (И так по кругу)
Лісник Показати IP 24 Січня 2014 11:53
Ось скажіть, шановні дописувачі, піде Клімчук, а кого саме Ви бачите в його кріслі??? Невже клоуна Бондара Володмира Нальковича, який "молодець з народом" на Ленд Крузері з теплого маєтку в понад(знаєте самі скільки) кв.м. приїхав? Можливо когось з активістів? Пригадайте усіх інших демократичних, і не дуже, попередніх голів Волинських ОДА. і героїв України. Уявіть майбутнє, пофантазуйте.... Підемо на майдан, вже раз були, і я був, змінимо все і чим закінчиться? Новим Януковичем, який купить посаду в демократів і революционерів? Скажіть хто?????????????? І я тоді з лісу вийду підтримаю... А у лісі зараз так гарно так, спокійно...
Чесна до Лісник Показати IP 24 Січня 2014 14:38
Молодець , Лісник! Не знайдете ви кращого від Клімчука.Він волинянин,він дійсно патріот!!!! Просто виявився не в тій партії .Повага і співпереживання разом з Б.П
Чесна до Лісник Показати IP 24 Січня 2014 14:38
Молодець , Лісник! Не знайдете ви кращого від Клімчука.Він волинянин,він дійсно патріот!!!! Просто виявився не в тій партії .Повага і співпереживання разом з Б.П
а так подумати Показати IP 24 Січня 2014 11:55
Чорт забирай, знайшли крайнього. Да назвіть мені хоть щось корисне, що робили минулі губернатори?! Бондар, до якого мішками хабарі носили?? І кого він за собою приведе? Ледаря Гузя, який за своє життя ні на одній роботі не працював, зате змінив 7 партій?! Залиште Кліма в спокої, ДІД ДЛЯ ОБЛАСТІ СТАРАЄТЬСЯ, І СТАРАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТИВНО!
Алла Показати IP 24 Січня 2014 11:58
Погоджуюсь з ЛІСНИКОМ. Клімчук сьогодні потрібен Волині!
ПРОКУРОР до Алла Показати IP 24 Січня 2014 12:12
НАХ...НА ВІН НАМ, ХАЙ ЗАБИРАЮТЬ ТІ КОГО ВІН Ї.....Е
Лісник до ПРОКУРОР Показати IP 24 Січня 2014 12:31
Згоден і з Вами, пене прокуроре, який хоче в Європу де нецензурна лайка - норма поведінки, як і у Вас. Тільки скажіть кого посадити в це крісло, прошу зокрема і Вас!!!
ПРОКУРОР до Лісник Показати IP 24 Січня 2014 12:39
сам буду керувать, там все просто, хто і скільки дай і кому вести в столицю і все, да і себе необділити
Лісник до Алла Показати IP 24 Січня 2014 12:27
Дякую за те, що погоджуєтесь. Але не мав на увазі що "потрібен" саме цей, не завжди інтелігентний, м*яко кажучи, чоловік. Просто альтернативи мені з лісу не видно, бо її просто на даний час немає.
бідним дітям Показати IP 24 Січня 2014 12:06
невже вам не тяжко на своіх спинах нести в крисло брехунів які десять років назад вже підло обдурили такіх дітей як ви.гузь заставляв дітей в палатках на морозі сидіти тепер вони ниркі лікують а в бондар і Ко.морди понажирали і ще ім мало
гість Показати IP 24 Січня 2014 12:55
у відставку геть!!!
lutchanka Показати IP 24 Січня 2014 13:24
ну. напише Клімчук заяву про відставку, а далі ЩО?! Вже мали зайду Француза, нікудишнього господарника Бондаря, Грицюка(який себе забезпечував добре) - що вони зробили доброго для Волині, для Луцька?! Це політичні ЛУЗЕРИ! Ніколи не була серед політичних симпатиків Клімчука, але господарник він хороший - скільки всього доброго зроблено за його участі, він знає, де взяти гроші для Волині. Не знаю-крав він чи не крав(я за руку його не схопила і за його статки мене жаба не душить), але зараз йому нема альтернативи, тому, перш, ніж кричати:"Геть", треба думати про те, хто займе цю посаду,а вона призначається президентом. НЕВЖЕ ВИ ТАКІ НАЇВНІ. ЩО ДУМАЄТЕ. ЩО СТВОРИВШИ АНАРХІЮ(а в цих умовах це неминуче) ви прийдете до перемоги?!
Наталі Показати IP 24 Січня 2014 13:35
Авторитарний, корупційний лідер не потрібен нашому краю. Вірю, що серед нас є багато достойних. Половина грошей, які він "вибив" для бюджету нашої області осіла у його кишенях - єдина мотивація наших вічно голодних чиновників. Хіба тут є чим гордитись?
Наталі Показати IP 24 Січня 2014 13:35
Авторитарний, корупційний лідер не потрібен нашому краю. Вірю, що серед нас є багато достойних. Половина грошей, які він "вибив" для бюджету нашої області осіла у його кишенях - єдина мотивація наших вічно голодних чиновників. Хіба тут є чим гордитись?
lutchanka до Наталі Показати IP 24 Січня 2014 13:41
прізвища достойників - у студію- поіменно і за які заслуги!!!половина грошей(за вишим коментарем) осіла в кишенях Клімчука -але друга половина пішла на користь Волині, а з попередниками Клімчука в кишенях осідало все. назвіть конкретно, що побудувалось, покращилось за Француза, Бондара, Грицюка?
Наталі до lutchanka Показати IP 24 Січня 2014 13:48
Я завжди дивлюсь вперед , а не назад і не працюю в статбюро. Шкода, що ви короткозорі.
lutchanka до Наталі Показати IP 24 Січня 2014 13:54
Без минулого немає майбутнього - попередні помилки треба враховувати І дуже шкода, що у вас амнезія і ви не памятаєте, що було кілька років тому (можливо. тому, що ви в той час ще під стіл пішки ходили). Ви жодного факту успіхів попередників Клімчука не назвали, отже ви їх не знаєте. Ви говорите за принципом "Бо так"
я до lutchanka Показати IP 24 Січня 2014 13:56
Клімчук не здавайся. Ми з тобою! Ганьба гусятниках...... Падлоття.....
антон до Наталі Показати IP 24 Січня 2014 13:57
Які лідери? Люди прийдіть до тями!
Кот до антон Показати IP 24 Січня 2014 13:59
Згідний з тобою на всі 100. Клімчук порівняно нормальний мужик і господар. Ганьба опозиції.
Луганчанин Показати IP 24 Січня 2014 16:30
мужики вопрос не в Климчуке- хороший он или плохой. Для стратегической победы- нужно как можно больше отказов глав администраций (депутатов, милиционеров и т.д.) служить Банде. Поэтому Климчук и другой здравомыслящий чиновник должен писать заявление об отставке, уходе.