USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Корбана затримали працівники СБУ, - Філатов. ВІДЕО

31 Жовтня 2015 10:15
Керівника партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», який балотувався на посаду мера Києва, Геннадія Корбана затримала Служба безпеки України, - інформує Inforesist.org.

Про це повідомив сьогодні, 31 жовтня, однопартієць Корбана Борис Філатов в мережі.

"У членів партії - масові обшуки. В офісах, партнерів. Корбана затримала СБУ і повезло у невідомому напрямку", - йдеться у повідомленні.



Читайте також: Товстенюк і Філатов від УКРОПу вийшли в другий тур мерських виборів

Нагадаємо, у переддень до виборів, 24 жовтня, відбулися масові обшуки міліції у супроводі спецназу в активістів партії УКРОП в Кривому Розі. Тоді, міліція у супроводі спецназу, озброєного ручними кулеметами, провела обшук у начальника Дзержинського районного виборчого штабу УКРОПу Андрія Єременка.

До слова, усю нерухомість Ігоря Коломойського, якого багато хто називає олігархом-демократом, в анексованому Криму заарештував російський суд. У той же час бізнес Порошенка у Липецьку, який, свого часу, тоді ще кандидат у президенти пообіцяв продати, якщо виграє вибори, розширюється і процвітає. Окрім того, всі українські олігархи, окрім Коломойського, надалі працюють в анексованому Криму.

Тут подонки в мундирах делают заявления, что у них все по закону.Посмотрите видео как они выкрали Корбана.Не предьяв...

Posted by Borys Filatov on 31 жовтня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Фу порошенко! Показати IP 31 Жовтня 2015 10:35
Прєзідєнт боїться!
коломойци курять Показати IP 31 Жовтня 2015 10:45
"олігарх-демократ")))) Ну то воопше!!!
волинянка Показати IP 31 Жовтня 2015 10:58
Оце так! Жоден бандит не сидить у тюрми! Ніхто не поніс відповідальності за розстріляну Небесну Сотню! Зато неугодних власті олігархів саджають і нищать - як за сталіна!
А Показати IP 31 Жовтня 2015 10:59
А це вже початок війни між двома олігархами, і саме страшне, що туди впутані ГПУ і СБУ
волиняка Показати IP 31 Жовтня 2015 11:04
От вона "демократія" від Порошенка :) Такого собі навіть Янукович не дозволяв! Хотіли - майте!
Анонім до волиняка Показати IP 31 Жовтня 2015 11:37
А чому навiть?
123 Показати IP 31 Жовтня 2015 11:05
Почалося!!
Анатоль_ Показати IP 31 Жовтня 2015 11:07
я в шоці
Мда-)) Показати IP 31 Жовтня 2015 11:11
Не не не, вы чего? это янык был диктатором, и при нем были полит преследования. Мы же новая власть - сторонники демократии. Мы по сравнению с яныком, всего лишь тираны-(. И не будем садить из-за политических взглядов. Будем садить просто так=)
Такотак до Мда-)) Показати IP 31 Жовтня 2015 12:30
Це називається "демократія" по американські, вони підтримують, нав'язали і штовхають нинішню владу на такі "демократичні" дії і так само самі скрізь діють! Розплющіть очі!!!
Гарик до Такотак Показати IP 31 Жовтня 2015 17:20
коментар було видалено
Вася Показати IP 31 Жовтня 2015 11:22
А що сталось ? Чому його затримали?
СБУ Показати IP 31 Жовтня 2015 11:47
Вальцман і його ригівська братва почала наступ на своїх конкурентів по виборах, ПЕЦЯ, затонка кишка, нічого у тебе не вийде, бо ти і твоя братва уже втратили довіру у людей.Лапшу повісиш на вуха собі, змирись з поразкою на виборах, такі твої дії тільки тобі нашкодять і рейтинг твоєї обриговської солідарностї впаде до 0% бо це вже ми все проходили.
СБУ Показати IP 31 Жовтня 2015 12:15
Таким методам розправи з конкурентами Пеці напевно порадив його товариш пуйло, в країні якого так вдало прцвітає бізнес петра.
Гарик до СБУ Показати IP 31 Жовтня 2015 17:21
Не поняли еще? Он по крови к власти пришёл. Плевал он на людей...
бульба Показати IP 31 Жовтня 2015 18:28
Да слабкий президент... Слабкий... І боягуз виявляється!!!