Ковельську поліклініку хочуть реорганізувати
Заклад фінансуватимуть з обласного бюджету до кінця поточного року, відтак його планують реорганізувати у комунальне госпрозрахункове підприємство, що зароблятиме для себе кошти.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 25 вересня.
Депутати розглянули звернення щодо подальшого функціонування КЗ «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк зауважив, що ідеальним рішенням була б передача поліклініки у власність громади Ковеля, реорганізація її в комунальне підприємство, яке могло б займатися господарською діяльністю та заробляти на себе. Відповідно, потрібно буде зменшити площу, яку займатиме заклад. Наразі до кінця року на виплату зарплати працівникам поліклініки не вистачає 585 тисяч гривень. Цю суму пропонують виділити з обласного бюджету. Також пропонують скорочувати штат закладу. Свого часу усім працівникам пропонували працевлаштування, а наразі для них шукатимуть варіанти у обласних та районних закладах. Зараз з обласного бюджету фінансують 33 посади у поліклініці.
Своєю чергою, керівник поліклініки Адам Маковецький просив фінансувати заклад ще протягом наступного року. За цей час, з його слів, можна вкласти кошти в комплекс саун, басейну, які зараз не працюють, але могли б згодом використовуватися для заробляння коштів при переході на повний госпрозрахунок. Якщо фінансування припиниться, доведеться звільнити 20 працівників, працюватимуть лише лікарі без медсестер, які вестимуть профогляди залізничників. Саме за рахунок профоглядів заклад отримує основну частину прибутку. Цього року за тендерами отримали 1,2 мільйона гривень.
Питання про реорганізацію поліклініки у комунальне підприємство, що зароблятиме для себе кошти, виносять на розгляд депутатів під час сесії облради.
Директор департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк нагадав, що з обласного бюджету можна фінансувати лише спеціалізовані медзаклади, тож, оскільки у поліклініки немає такої ліцензії, її фінансування є нецільовим використанням бюджетних коштів.
У підсумку, члени комісії підтримали пропозицію голови комісії Ірини Вахович, яка пропонувала дофінансувати заклад до кінця поточного року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 25 вересня.
Депутати розглянули звернення щодо подальшого функціонування КЗ «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк зауважив, що ідеальним рішенням була б передача поліклініки у власність громади Ковеля, реорганізація її в комунальне підприємство, яке могло б займатися господарською діяльністю та заробляти на себе. Відповідно, потрібно буде зменшити площу, яку займатиме заклад. Наразі до кінця року на виплату зарплати працівникам поліклініки не вистачає 585 тисяч гривень. Цю суму пропонують виділити з обласного бюджету. Також пропонують скорочувати штат закладу. Свого часу усім працівникам пропонували працевлаштування, а наразі для них шукатимуть варіанти у обласних та районних закладах. Зараз з обласного бюджету фінансують 33 посади у поліклініці.
Своєю чергою, керівник поліклініки Адам Маковецький просив фінансувати заклад ще протягом наступного року. За цей час, з його слів, можна вкласти кошти в комплекс саун, басейну, які зараз не працюють, але могли б згодом використовуватися для заробляння коштів при переході на повний госпрозрахунок. Якщо фінансування припиниться, доведеться звільнити 20 працівників, працюватимуть лише лікарі без медсестер, які вестимуть профогляди залізничників. Саме за рахунок профоглядів заклад отримує основну частину прибутку. Цього року за тендерами отримали 1,2 мільйона гривень.
Питання про реорганізацію поліклініки у комунальне підприємство, що зароблятиме для себе кошти, виносять на розгляд депутатів під час сесії облради.
Директор департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк нагадав, що з обласного бюджету можна фінансувати лише спеціалізовані медзаклади, тож, оскільки у поліклініки немає такої ліцензії, її фінансування є нецільовим використанням бюджетних коштів.
У підсумку, члени комісії підтримали пропозицію голови комісії Ірини Вахович, яка пропонувала дофінансувати заклад до кінця поточного року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.