USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Козак Гаврилюк не потрапляє в Раду: в рейтингу він на 20 місці

22 Липня 2019 17:23
На виборах до Верховної Ради у 95 окрузі (Ірпінь, Київська область) чинний нардеп, козак Гаврилюк, який п’ять років тому потрапив в Раду по цьому округу, набрав мізерні 0,56% або 132 голоси виборців і не потрапляє в новий парламент. Про це свідчать попередні дані на сайті ЦВК, пише Страна.

З 35 кандидатів Гаврилюк займає 20 місце.

Найбільше голосів на окрузі поки набрав Олександр Горобець від «Слуги народу» – 6870 або 29,16%. Від нього трохи відстає самовисуванець Володимир Карплюк, який влітку минулого року подав у відставку з посади мера Ірпеня, з 5 499 голосами (23,34%). Найбільша опонентка Карплюка – Михайлина Скорик-Шкаровська від партії «Голос» набрала значно менше голосів: у неї всього 1569 або 6,66% голосів виборців.

Наразі оброблено 32,4% бюлетенів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Цинічний ботанік Показати IP 22 Липня 2019 17:28
Зрада!!!!!)))))))
Ха Показати IP 22 Липня 2019 18:13
Зато навчився користуватись душем, виделкою і туалетним папером.
лучанка до Ха Показати IP 22 Липня 2019 18:55
Не факт.
Олександр Показати IP 22 Липня 2019 18:50
То такий козак... Але на що ВОНО сподівалося? На те, що дурний народ знову поведеться на старе, забуте й загране шоу? Що він має право на раду лише тому, що він із тих, що з Майдану? Що сліпий народ не бачив, що цей "козак" жив лише для свого задоволення всі минулі 4 роки? Забули його ("не його") "мерседес"?
Навуходоносор Показати IP 22 Липня 2019 18:57
Якби реальні козаки в часи Січі були на кшталт Гаврилюка, то окрім презирства та сміху в своїй історії вони нічого іншого не залишили б.
111 Показати IP 22 Липня 2019 20:46
Козаки не благородні лицарі, як багато хто вважає. Це вільні люди, як пірати суші. Вільні від совісті, честі, обіцянок як ґав рилюк.
777 Показати IP 23 Липня 2019 11:15
Какой он на хрен козак???...Не дай Боже из хама пана....