USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Козюру призначили на нову посаду, - ЗМІ

13 Лютого 2015 21:45
Розпорядженням голови Володимир-Волинської районної ради Андрія Оніщука на посаду головного спеціаліста з організаційних питань районної ради призначили Світлану Козюру, яка є сестрою депутата Луцької міськради від ВО «Батьківщина» Андрія Козюри. Про це повідомляє «Вголос», посилаючись на власні джерела.

Оскільки є підстави вважати, що призначення відбулося поза конкурсом, заступник голови райради Павло Карпюк скерував відношення до Володимир-Волинського міжрайонного прокурора.

«Враховуючи, що громадянку Козюра С.Г. призначили на вказану посаду поза конкурсом, прошу доручити підлеглим працівникам провести перевірку дотримання діючого законодавства при призначенні Козюри С.Г. на посаду в органі місцевого самоврядування, підстав та порядку її зарахування в кадровий резерв виконавчого апарату Володимир-Волинської районної ради», - йдеться у документі.


Зазначимо, що Андрій Козюра є депутатом Луцької міськради і входить у фракцію ВО «Батьківщина». Голова Володимир-Волинської райради Андрій Оніщук також представляє цю політичну силу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 22:00
Скоро на прибиральника будуть конкурс оголошувати. Не думаю, що гол. спеціаліст матиме зарплату більше 2 тис. грн. в місяць
правда до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 22:30
На посаду держслужбовця конкурс приходити обов'язково, якщо це не переведення з iншоi дердавноi служби
123 Показати IP 13 Лютого 2015 22:35
Суть не в заробітній платі, а в пільгах і в майбутній пенсії.
1 до 123 Показати IP 14 Лютого 2015 10:18
не сміши))
обс до 123 Показати IP 14 Лютого 2015 17:34
пільг ніяких, зарплата 1200
Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 22:58
Пустовіти і Козюри - ум, честь і совість Волині
волиняка... до Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 08:12
Це ганьба Волині!!!
комiсар Показати IP 13 Лютого 2015 23:43
Ати-бати йшли солдати...повз Карпюкову хату!
123 Показати IP 14 Лютого 2015 08:35
Твою мать, яка важлива інформація і коли б не волинські новини то скільки втратили б лучани................
Василь Показати IP 14 Лютого 2015 08:43
А шо то Светка поперлась аж у Володимир-Волинський з Луцька??? Напевно Андрійко не платить зарплати... Держслужба... Романтика... Десь напевно хочуть вже її перевести на посаду посерйозніше! А то просто низький старт!!!
Правда Волині Показати IP 14 Лютого 2015 09:21
А Пан Карпюк, сівши в тепле місце, ухиляється від призову. ганьба таким посадовцям!!!
Володимир Показати IP 14 Лютого 2015 09:30
Оніщук її взяв як подяку за те, що Вітер його від армії відмазав.
андрій Показати IP 14 Лютого 2015 09:52
До одного місця посада.Володимир волинський район це жирок
Кар пук Показати IP 14 Лютого 2015 11:17
Карпюк Павло це рідка мерзота але йому не довго залишилось працювати бо кримінальну справу не закрив ніхто а бити людей просто не гарно
Волинь Показати IP 14 Лютого 2015 19:12
Дуже добре, що ЗМІ пишуть про перевертнів пустовітів, козюр, бондаруків, слабенків. Хочете в депутати ? Працюйте на благо громади, а не пріться до корита красти гроші та торгувати посадами. Народ усіх вас переживе, не переживайте. Слава Україні !!!
Василь Іванович Показати IP 15 Лютого 2015 12:10
Серйозний документ, без підпису, без будь-якоі резолюціі.... БРАВО клоуну !!!
свiдок Показати IP 16 Лютого 2015 20:40
Карпук не тiльки б'эться на робочому мiсцi, вiн ще й тирить документи без пiдпису.
рда Показати IP 16 Лютого 2015 20:41
Вiн i в Савчука крав документи.