USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.85

Володимир-волинські активісти пропонують свого голову РДА

15 Лютого 2015 22:05
Низка громадських організацій Володимирщини просять голову Волинської ОДА Володимира Гунчика призначити головою Володимир-Волинської РДА Людмилу Оцалюк, яка нині обіймає посаду директора районного будинку культури.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДИСКУСІЇ НАВКОЛО НОВОГО КЕРІВНИКА ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОЇ РДА

Активісти надіслали губернатору Волині лист, у якому виклали свої побажання щодо кадрової політики та просять не призначати на ключові для Володимир-Волинського району посади людей без громадського обговорення.

Дискусії навколо призначення попереднього очільника Володимир-Волинської РДА Володимира Савчука, призначеного за квотою партії «Батьківщина», виникли з першого дня його роботи.

В листопаді 2014 року, після низки скандалів: суду з місцевою газетою, конфлікту із заступником районної ради, «народної люстрації» з одяганням смітника на голову, Президент звільнив Володимира Савчука.

З того часу Володимир-Волинська РДА не має керівника.

«Громаді міста і району стало відомо, що нещодавно до Адміністрації президента на співбесіду як потенційні кандидати на посаду голови Володимир-Волинської РДА їздили особи за вашою рекомендацією і, звісно, з подання міського голови Саганюка Петра Даниловича і голови районної ради Оніщука Андрія Юрійовича. Застерігаємо Вас - останні керівники є кришувальниками нелегальних бізнесів на території громад і осіб, які до цього причетні. А тому їхні рекомендації є нічим іншим, як маніпулюванням владою і розстановкою «своїх» кадрів на ключових посадах. Вимагаємо проведення громадських консультацій з громадою щодо кадрових призначень в місті і районі, витримуючи принцип прозорості і чесності цього процесу. Просимо: не спонукайте виникнення громадських конфліктів в час, коли українці мають консолідуватися навколо здобуття перемоги над окупантом. До влади мають приходити нові люди з прогресивним мисленням, з досвідом роботи і незаплямованою біографією через прозору процедуру обговорення», - йдеться в листі.

Громадські активісти вважають, що перерахованим вище критеріям, а також вимогам закону України «Про державну службу» і «Про місцеві державні адміністрації» найбільше підходить Оцалюк Людмила Михайлівна. Активісти зазначають, що вона пройшла громадські обговорення, і координаційна рада громадських організацій прийняла рішення про видачу їй рекомендації на посаду очільника району.

Під листом з проханням призначити Людмилу Оцалюк головою РДА підписалися такі громадські організації: «Майдан Володимирщини», «Всеукраїнська люстрація. Волинь» «Правий сектор. Володимир», «Володимир-Волинська спілка промисловців і підприємців» та «Союз українок».

У разі, якщо Володимир Гунчик прислухається до думки громадський організацій, Людмила Оцалюк стане першою жінкою на чолі Володимир-Волинської РДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
майдан Показати IP 15 Лютого 2015 22:29
коментар було видалено
хм Показати IP 15 Лютого 2015 22:35
а що пані там будуть робили на тій посаді-будуть співали чи будуть танцювали???
Юрій до хм Показати IP 12 Березня 2015 23:08
Будуть тама*дою.
ЧЕСТЬ до хм Показати IP 12 Січня 2016 19:05
ПОЗОРИТИСЬ БУДЕ ВАША ЛЮДА
Анонім Показати IP 15 Лютого 2015 22:37
Беда, коль пироги начнет печи сапожник, А сапоги тачать пирожник: И дело не пойдет на лад, Да и примечено стократ,
до ВОДА Показати IP 15 Лютого 2015 22:41
Секрет покоя заключался в простейшей из идеи не принимайте близко к сердцу больных на голову людей.
майдан Показати IP 15 Лютого 2015 22:44
Тодi яким боком вона була на Майданi?
з княжого Показати IP 15 Лютого 2015 22:54
Низка громадських органiзацiй - Чайковська, ще раз Чайковська,Грек та Залупський- авторитети ще тi. Прислухатись до них - себе не поважати.
ВЕСЕЛО до з княжого Показати IP 16 Лютого 2015 07:04
Після розлучення Едуард Ярославович переїхав до пані Оцалюк... Він людина амбіційна і тр*ти директора РБК йому мало, хоче дер*ти голову РДА)))
Давній до з княжого Показати IP 16 Лютого 2015 09:06
Совєцькі торгаші зробили вдалі інвестиції в незалежну Україну. А редактор "незалежного" видання їх активно рекламує) Має "жилку") Продавався і куплявся вже не раз
митець Показати IP 15 Лютого 2015 22:59
Тамада i РДА - це як небо i земля.
люстрацiя Показати IP 15 Лютого 2015 23:09
Гнати ваших володимирських люстраторiв треба , бо ця панi працювала при Скубi i завзято спiвала оди ригiонам.
Шанувальник до люстрацiя Показати IP 16 Лютого 2015 09:07
То не вона -то горілка! Тому прощається
ЛЮСТРАТОР до люстрацiя Показати IP 12 Січня 2016 19:08
ВОНА СКРИТА РЕГИОНАЛКА....
цирк Показати IP 15 Лютого 2015 23:17
Насмiшили " активiсти".
го Показати IP 16 Лютого 2015 01:27
а го то з руки дающого пригодовані і дооообре вигодовані
Про райончик наш Показати IP 16 Лютого 2015 02:16
Чайковська грек залуцький карпюк це дуже небезпечні люди вони хочуть керувати там де не мають і малого поняття і ще нічого у нас в місті у них крім як красти у держави не виходило а цю мавпочку яка лиже усім пхають бо знають що це не на довго
ага до Про райончик наш Показати IP 16 Лютого 2015 12:37
На сходi теж були такi "активiсти",якi вирiшили вказувати i рекомендувати,бачимо чим це закiнчилось.
актив Показати IP 16 Лютого 2015 08:54
Активiсти на Сходi воюють, i близько там не бачили союзянок, люстратopiв,редактора газети,бо останнi не за державу переживают, а за свою шкуру.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 09:26
З її фейсом краще працювати на Ріваненській, а не головою РЛА.В культурі платять не мало, але ж там буде більше, а думає вона добре ,який з неї керовник
Вася Показати IP 16 Лютого 2015 09:38
Люда нормальний керівник культури. У свій час Папік її зїв, бо не виконувала його вказівки з плазування. Вона людина з новим мисленням, народилася в районі і може щось для нього зробити.
Юрій до Вася Показати IP 12 Березня 2015 23:16
Люда - нормальний керівник безкультури. Нове мислення заключається у відмиванні бабла при здачі приміщення РБК для торгашів-циганів. Але, якщо ви, Вася, є Едуардом Залуським, тоді вам краще знати про "нове мислення" тої баби...)))
містянка Показати IP 16 Лютого 2015 09:47
ото загнули активісти. де ж то бачено щоб весільна пєвічка районом курувала. то ж не пісеньку про молодуху заспівати або погуцати на сцені в РБК. кінець світу напевно не за горами, коли уже місцеві пєвци будуть рішати долю району. ой і вміє людка при усіх властях пристосуватися!
Впевнений Показати IP 16 Лютого 2015 09:54
що якби вищезгадані громадські організації порадилися із сільськими головами , фермерами , активістами в селах відносно кандидатури на голову РДА _ то це було б дійсно по народному і справедливо . А так це тупа видимість роботи . Немаєте кандидатури - то не висовуйте будь кого .
Підтримую Показати IP 16 Лютого 2015 10:29
і як громадський активіст , небайдужий житель Володимирщини - пропоную на посаду голови Володимир - Волинської РДА - Супруновича М. С. Людина - поважна , знана у районі , єдине що із саганюком не контачить .
точно до Підтримую Показати IP 16 Лютого 2015 10:40
А в заступники йому Михальця i Карпюка,бо уже зараз дiда використовують та роблять з нього посмiховисько.
артисти Показати IP 16 Лютого 2015 10:45
Оце так Людка вчудила , видно добре вiдпрацювала Валентинiв день в золотiй легендi.
базар Показати IP 16 Лютого 2015 11:23
Слухайте підприємці- Чайковська, Тарликов, Грек, Залуцький та перелякана Любімцева, за всіх не підписуйтесь.Ваша Людочка запускає у свій БК циган ( в них нахаляву одягається) а ціни вони добре збивають, а нам виживай.Тож у нас багато до неі питань
базар Показати IP 16 Лютого 2015 11:23
Слухайте підприємці- Чайковська, Тарликов, Грек, Залуцький та перелякана Любімцева, за всіх не підписуйтесь.Ваша Людочка запускає у свій БК циган ( в них нахаляву одягається) а ціни вони добре збивають, а нам виживай.Тож у нас багато до неі питань
Рома Показати IP 16 Лютого 2015 12:28
ПОТРІБНО САВЧУКА НАЗАД ВЕРНУТИ ВІН СПЕРШИХ ДНІВ БУВ НА МАЙДАНІ А ЧАЙКОВСЬКУ КАРПЮКА І ЇМ ПОДІБНИХ ДО ТЮРМИ
РОМА Показати IP 16 Лютого 2015 12:30
КАРПЮК УСІМ МОРДУ БЄ ХТО ВНЬОГО ВІКНА ГАЛІМІ НЕ КУПУЄ
Купував до РОМА Показати IP 16 Лютого 2015 14:38
Карпюк вікон не робить, а роблять їх люди, які на фірмі працюють. Вікна якісні, сервіс відмінний. А вам шавкам саганюковським тільки дай шо по клафішах стукати... вперед бізнес організовувати.
район Показати IP 16 Лютого 2015 12:41
Вони вмiють тiльки погрожувати i брехати.
Сокол Показати IP 16 Лютого 2015 14:19
Від таких активістів біда та горе району, місту,державі ! Вони ж перші хлібом-сіллю ВОРОГІВ зустрінуть,а людка щей заспіває !
Анонім до Сокол Показати IP 16 Лютого 2015 14:37
Надя, ти не Сокол - ти обскубана курка!
З княжого Показати IP 16 Лютого 2015 14:36
Кандидатура Людмили Оцалюк є найкращим варіантом для району. Вона людина виважена і знаюча район вздовж і впоперек. Завдяки їй район у культурі набагато прогресивніший ніж місто і це видно по заходах, які організовує та проводить Оцалюк. Крім того, людина ця має власну думку і те що її тут тролить Оніщук під кількома ніками вказує на те, що він її боїться. Все ж жінка вона миловидна, статна а він бідолаха їй до пупа навіть не дістане...))
з бк до З княжого Показати IP 16 Лютого 2015 15:29
коментар було видалено
Юрій до З княжого Показати IP 12 Березня 2015 23:22
"Знаюча район вздовж і впоперек" - а ви людина з почуттям гумору.))) Якщо до "культурних" заходів району зарахувати пошлі анекдоти, стриптиз і безмірне пиття водяри, то вона дійсно баба №1 в районі!
123 до княжого Показати IP 16 Лютого 2015 14:39
Що ти мелиш?
Анонім до 123 до княжого Показати IP 16 Лютого 2015 14:51
Мелять жорна і твій язик треться об папину сраку...)))
Вікторія Показати IP 16 Лютого 2015 15:29
Навіщо намовляти на Людмилу. Вона знає свою справу, ні під регіоналів, ні під бют не лягла. Сцена районного будинку культури була і є відкритою для усіх незалежно від політичних поглядів та віросповідання. Чи не за це її тут цькують? Ще Савчук погрожував їй звільненням, а в підсумку, кого Президент відправив на смітник історії? Його!
Ковач Показати IP 16 Лютого 2015 15:30
Чому обговорюємо людей тільки з поганої сторони.Чому шукаємо негатив.Шукайте позитив і відкривайте людей по хорошим сторонам.Чому злодії можуть керувати державою,а нормальна ,ділова людина не зможе керувати РДА.Тому що від культури,чи тому що жінка. В Америці державою керував кіноартист і що він сам був. Якби не Люда Оцалюк, РБК вже мабудь розвалився .Дах підтікав,труби не чищені вже десятки років,взриваються від напору води.В Раді все грошей нема а вона мусить крутитися і співати буде і танцювати аби кінці з кінцями звести.Бо боліє за свою роботу.А те що Оніщук боїться так правильно боїться,вона йому не дасть розбазарювати гроші і роги точно пообламує.Чого чого а ділової хватки їй не займати і сили волі.
до ковач до Ковач Показати IP 16 Лютого 2015 15:44
Люда не годиться в робочий час сидіти в інтенеті ,краще працюй .
Ковач до до ковач Показати IP 16 Лютого 2015 16:21
Я не Люда! Андрію, ти з власного досвіду пишеш?
Дідо Показати IP 16 Лютого 2015 15:56
Кінець світа-то тепер такі критерії? Гулящу бабу і на район? Чи вже здуріли зовсім?
Козловський Віталій Показати IP 16 Лютого 2015 16:24
Ну що я вам скажу. Обскакують Петра... Він просив Гунчика поставити керувати районом Ярослава Матвейчука та Тетяну Шибирин, але вони провалили співбесіду в Адміністрації президента. Як провалив її і Юзефович Сергій. Тепер Петро думає, щоб на голову РДА рекомендувати Руслана Мороза.
це все Показати IP 16 Лютого 2015 16:26
пусте мІсце нІ чого вони не зроблять бо чайковська карпюк коба грек це нечесть
супер Показати IP 16 Лютого 2015 18:55
Мороз - це жесть, хай би був.
мороз Показати IP 16 Лютого 2015 21:31
Буде Мороз головою РДА , то активісти швидко забудуть дорогу в район.
Сокол Показати IP 17 Лютого 2015 14:43
Як стане Мороз тоді Карпюк з реанімації не вилізе!
містянка Показати IP 17 Лютого 2015 20:11
коментар було видалено
містянка Показати IP 19 Лютого 2015 16:17
О-ва-ва !людку таманду залуський пропихає в РДА.
я Показати IP 6 Березня 2015 19:29
А я вам скажу так - то що вона вміє заспівати і заграти - то факт, то що вміє за сто грам, кусень сала і пару червонців людей біля себе згуртувати, які на халяву співають і грають - то тоже факт, то що вона баба замашна, цікава, люди до неї горнуться - теж не заперечити, то що начальству вміє підмазати і прогнутися - однозначно! але на тому всьо! Як буде з паперами працювати - малограмотна, як буде таємні документи підписувати, як перша особа району, - базарна баба-сплетніца, всі будуть знати про таємниці, що вона понімає в бюджеті, субвенціях, с/господарстві - там же ноль розуміння! Людочка, будь там де ти є, - бо і головою довго не будеш - бо пока научишся - вже треба буде пост здати - бо новий президент прийде, і культуру, ту, що ше зосталася, під монастир підведеш! А вот статейку про тебе Едік брехливу напічатав - яка ти господарниця - всі бачать, рбк вже скоро завалиться!
Кусень до я Показати IP 14 Вересня 2016 12:13
Ото, що правда, то правда! Гарно описали сутьнысть Людмилки
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 05:27
0000000
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 05:28
шо за народ.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 06:24
Руденчук Гальку треба поставити,вона спить і бачить де б ту Оцалюк подіти з району.Вона ж якийсь там спеціаліст у Віслобокова,який нічерта не робить.А Галька,то хоче керувати усім,весь район зносить їй сумки,не прожила б на зарплату.А Оцалюк нормальна баба роботу свою знаю.
містянка Показати IP 27 Травня 2015 23:04
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Липня 2015 09:37
Не якийсь, спеціаліст, Галина Сергіївна-хороший спеціаліст, професіонал своєї справи. Вона на цю посаду не мітила, але тим, хто за неї так пише потрібно багато чого навчитись
Вітя Показати IP 20 Жовтня 2015 14:57
коментар було видалено
я Показати IP 23 Листопада 2015 17:46
нашо той цирк
учасник АТО Показати IP 12 Січня 2016 18:59
ЛЮДИ ДОБРИ НЕ ПОЗОРЬТЕСЬ..............ТА Ж ОЦАЛЮК.....САМИ ЗНАЕТЕ ХТО................
Волонтер Показати IP 1 Лютого 2016 15:11
Як не соромно тобі прикриватись учасником АТО. Позорище,щось інше придумати не можна??? Та повіг уже хто в тій районній адміністраціїї.