USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Київ-Чоп» перекрили: вимагають повернути тіла загиблих

11 Серпня 2014 20:10
Жінки перекрили трасу "Київ-Чоп", вимагаючи повернути тіла загиблих. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила журналістка Інна Ніколайчук.

«Трасу Киiв-Чоп перекрили жiнки з дiтьми в межах Новограда-Волинського. I об'iзну, й основну дороги. Ходять по пiшохiдному переходу з плакатом "повернiть тiла загиблих". Дорожня патрульна служба допомагає вмовляти пропускати пасажирськi автобуси. Так от повертаюсь до Києва... Фури стоять в обидва боки на узбiччях. Малi авто переважно шукають об'iзди селами, щоб не стояти», - написала журналістка.

Офіційного підтвердження перекриття немає, однак дівчина переконує: інформація з уст очевидців.

Нагадаємо, щодо перекриття доріг матерями та жінками військових писав волинський боєць: «Якщо ви там будете лягати під машини і перекривати трасу, ми звідси ніколи не повернемося…».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Наталія Показати IP 11 Серпня 2014 20:46
А нащо журналісти цю паніку сіють? Ще невідомо чи правда, а вже пишуть - ПРОВОКАТОРИ.
микола до Наталія Показати IP 11 Серпня 2014 22:25
Всі підїзди до Новорада-Волинського дійсно перекриті і на трасі Київ-Чоп і всі обїзди через села, самому прийшлось кидати машину на дачі і добиратись в Новоград на таксі, перейшовши заблокований міст в Гульську пішки.
! до Наталія Показати IP 12 Серпня 2014 07:21
Коли вже ті ПРОЯНУКОВСЬКІ скоти понажираються і перестануть ЧИНИТИ скажений ОПІР новій УКРАЇНІ? Це ж ті зажерті, яким є що втрачати ОЦЕ ВСЕ (опір змінам шляхом війни) організовують, від найвищого до найнижчого рівня ЧИНУШІ і їхні ПРИХВОСНІ!
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 23:05
... Силами подразделений ополчения восстановлен контроль над дорогой через населенный пункт Красный Луч. Общие потери противника за истекшие сутки составили: - до 14 единиц бронетанковой техники, - до 19 автомобилей, - свыше 10 орудий и минометов, в том числе 2 единицы БМ-21 «Град», - около 120 человек убитыми и ранеными.
ВІН Показати IP 11 Серпня 2014 23:13
це було в суботу після обіду. таки було.
888 Показати IP 11 Серпня 2014 23:26
ці війскові генерали нема слова як їх називати ,не можуть привезти наших хлопців в останню путь. ганьба президенту та його каманді, при владі суки кончені продажні залишаються та беруть старих ,блять вибачте люди вже серце скрегочеі кров кипить , ой дограєтесь запроданці.
Вася до 888 Показати IP 12 Серпня 2014 05:45
Тiльки генерали???
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 01:26
боец написал : если снаряд попадает в расчет ,не остаетсся практически ничего - пишем :пропали без вести...
Русин Показати IP 12 Серпня 2014 06:54
Закарпатье не хочет нового Талергофа и Терезина
ось Показати IP 12 Серпня 2014 08:08
вчора на Світязі тисячі украінців бачили як росіяни ходили під парусом викрашеним під російський прапор триколор...думаете за цілий день хтось зробив зауваження агресорам чи порізав символ Росіі ножиком...Ні... відпочивали і львівяни і тернопільчани і кияни... А ми змогли на таке в Росіі чи Чечні...А вони змогли бо госпадарями себе відчувають...А мови російськОі по всім берегам...ОСЬ ТАК
Вася до ось Показати IP 12 Серпня 2014 09:32
Ось- люди розумiють, шо не Росiя агресор, а дебiлам -хоть колка на головi теши!
Млять до Вася Показати IP 12 Серпня 2014 09:46
дончинин , це ти се*еш тепер під ніком вася? а то щось тебе давно нек видно.
ЯЯ до ось Показати IP 12 Серпня 2014 09:49
ну так ви стеліться більше під них, щоб показати свою толерантність і довести невідомо що, невідомо кому, а вони ж розуміють і поважають тільки тоді коли в харю добре отримають в інших випадках вилазять на голови і ноги звішують.
У-ух! до ось Показати IP 12 Серпня 2014 10:02
Що за люди? Як життя рятувати так до Росії тікають ховатися,,,а ТУТ ЇМ ПРАПОР ЗАВАЖАЄ ТА РОСІЙСЬКА МОВА ЖИТТЯ НЕ ДАЄ.
ФигВам до ось Показати IP 12 Серпня 2014 10:55
"тисячі украінців бачили" - и сколько тысяч?
ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 11:03
Командир 4-й роты батальона «Днепр» Владимир Парасюк, прибывший со своими подчиненными на побывку в Бердянск, обратился к местным журналистам через страницу в социальной сети и призвал их защитить несколько сотен военнослужащих 24-й отдельной механизированной бригады из Яворово, которых вывели из «южного котла», но вместо дома собрались отправлять под Харьков на переформирование, с последующей перспективой снова ехать на войну. «Эти хлопцы могут много рассказать такого, о чем Украина не догадывается», - сообщил Парасюк.
Че Показати IP 12 Серпня 2014 11:12
Об'їзд з боку Житомира був через військовий полігон. 1,5 км відмінною асфальтовою дорогою.