USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Шоумен Притула йде в мери Києва

11 Серпня 2020 16:32
Шоумен і член політради партії «Голос» Сергій Притула буде балотуватися в мери столиці від цієї політсили.

Про це він повідомив на з’їзді партії «Голос» 11 серпня, пише Українська правда.

«Київ – це мій дім. І для мене важливе відчуття захисту і безпеки у моєму домі. Маю за честь бути сьогодні серед вас – людей, які беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори. І я йду разом з вами. Відчуваючи ваше плече, вашу підтримку.

Я балотуюсь на посаду міського голови Києва. Коли я стану мером, через рік мені не набридне, і я не складу мандат», - сказав Притула.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
шапито Показати IP 11 Серпня 2020 17:01
совсем страну в цирк превратили. Праздник лицемерия какой-то. «Патриот» из пула Хомутынника. Тоже хотят киев пилить...)
скептик Показати IP 11 Серпня 2020 17:26
вже цява вакарчук награвся в політику
Тітка Показати IP 11 Серпня 2020 17:45
Ще один клоун хоче стати політиком і керувати столицею.
Їван з Гнідави Показати IP 11 Серпня 2020 17:54
Яка хата - такий тин, який Вакарчук - такий і Притула !
Виборець Показати IP 11 Серпня 2020 18:00
То не " Голос " , а " Шепіт !
777 Показати IP 11 Серпня 2020 18:04
Ядерный идиот. Зря все таки отменили у нас карательную психиатрию...Одно хорошо.пролетит позорно.
Клава Показати IP 11 Серпня 2020 18:08
Притула гівнюк... Після відбору кандидатів для участі в Євробачнні він для мене вмер ...
Не зовсім клоун Показати IP 11 Серпня 2020 18:10
У "Файна Украйна" роль гея в нього виходила так натурально-ідеально!
Анонім Показати IP 11 Серпня 2020 19:11
Show must go on
Я ...уїю ! Показати IP 11 Серпня 2020 22:01
Притула ! Ти хоч відрізниш канделябр від карбюратора ? Або кліренс від клімакса ?
Макс Показати IP 11 Серпня 2020 22:46
!!!!!!!!! То хто ж ми в цьому цирку - пришелепкуваті глядачі, чи підтанцовка в цих клоунів!!!!!!?????? Слів немає......
2333 Показати IP 12 Серпня 2020 01:13
Народ любить шоу та щось нове, яке те нове буде не цікавить. От і вся відповідь. Продавцем у магазин не візьмуть без певного досвіду. А керувати економікою мегаполіса, то най буде. Без коментарів.
турбо режим до 2333 Показати IP 12 Серпня 2020 09:37
І керовніка усієі краіни без досвіду