USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Романюк розповів про сина і його бізнес

25 Листопада 2014 10:32
Луцький міський голова знову згадав про конфлікт навколо бізнесу його сина. Проблему вважає аморальною.

Про це йшлося під час оперативної наради Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні,25-го листопада.

Під завершення наради мер сказав, що у нього є ще одне питання, яке частково особисте й хоче його озвучити.

«На останньому засіданні виконкому мені влаштували такий урок: завершилася одна передвиборча кампанія і почалася нова, що стосується ТЦ «Буратіно» і всього іншого. Так, мій син має стосунок до «Буратіно». Я готовий відповідати за кожен свій поступок. Я там бізнесу не маю, так, має мій син. Я живу чесно, відверто. Я вважаю, що використовувати дітей – це підло», - звернувся до присутніх Романюк.

Нагадаємо, під час минулого засідання виконкому, 20-го листопада, прийшли лучани, які живуть за адресою Винниченка, 25 й повідомили, що більше, ніж півроку «б’ються» за те, аби навпроти їх вікон перестав вночі працювати «генделик». Бо до ранку чують крики, співи і бійки, а від влади отримують відписки. Тоді градоначальник назвав скаргу лучан піаром.

А скаржаться мешканці на «Карабас-Барабас», який знаходиться в ТЦ «Буратіно», співзасновником якого є Володимир Романюк - син чинного мера Миколи Романюка.

Мешканці вулиці Винниченка показали відео нічних гулянь під їхніми вікнами й запевнили, що перекриють дорожній рух, якщо до них не дослухаються.

Завершуючи сьогоднішнє звернення щодо конфліктної ситуації, Романюк наголосив: «Хай запам’ятають усі, що і в них є діти, щоб їх – через їхніх дітей, не переслідували».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
ДУК Показати IP 25 Листопада 2014 10:38
янукович номер два- романюк!!!!!
брат до ДУК Показати IP 25 Листопада 2014 11:24
в шию потрібно гнати єврейчика..... луцьк візьміть себе в руки ....
Хлоп а по їхньому холоп Показати IP 25 Листопада 2014 10:46
Старі комсомольці вміють перекручувати ситуації, пропоную оркестр в царське село під хату боярину романюку щоденно до 3ї ранку! Тоді сусіди бояреві самі влатують лінчування вельможі!
Луцьк Показати IP 25 Листопада 2014 10:46
Наші діти простолюду не мають бізнесу стільки,як ти пане пане Романюк.Партії рулевой ти ще за совета вкрав вище голови. А за нинішній час немає,що говорити. Люструвати коли будуть вас усіх і ваших отприсків.Краще ще б мовчав, ні совісті у вас немає,ні болю людського ви не не розумієте.Ви дочекаєтесь народної люстрації і це буде нещадно.
Лучанин до Луцьк Показати IP 25 Листопада 2014 23:09
йди і працюй заробляй. , а не вдома сидиш херню пишеш! Заробиш і діти будуть мати! А жабу Українську ми всі знаємо
? Показати IP 25 Листопада 2014 10:48
Романюк комсомолець , який став олігархом . Скільки цей мільйонер дав на війну бійцям ? Своєму сину дав кошти на пивнуху ,а чи хоч раз допоміг армії ?
Лучанин до ? Показати IP 25 Листопада 2014 23:10
повірь дали і багато на відміну від тебе. Ти що дав от питання!!!???
лучанка Показати IP 25 Листопада 2014 10:50
Ганьба батько не відповідає за сина, тож ти батько виховав токого сина, ти батько живеш чесно, а як же син може жити не чесно? в мене теж є син я розумію що не можно переслідувати батьків за дітей, як що діти не роблять навколо себе проблеми іншим. то хай такий крутий синок викупить будинки рядом с Буратино відселить людей у квартири новобудови,а сам хай робить типа лосвегас. ганьба меру, не може прийняти мери до сина, чого можно чекати від нього суспільству.
123 Показати IP 25 Листопада 2014 10:54
Кривицький для своїх дітей школи відкривав. А це Романюк - генделики .Різницю відчуваєте.Сам вже спився і лучанам пропонує. Але ж він такої барматухи не пє. Полюбляє віски.
Олена Показати IP 25 Листопада 2014 11:00
Підло було, пане Романюку, на екранах розпинатися і казати лучанам, що ніякої пивоварні в"Буратіно" не буде.
Лучанин до Олена Показати IP 25 Листопада 2014 23:11
а там пивоварні і нема!!! Розберись в ситуації тоді пиши!
Пане мер Показати IP 25 Листопада 2014 11:01
Як вам не соромно? В такий час і таке говорити...аж смішно читати. Та припиніть роботу закладу в нічний час і все стабілізується.
Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 11:13
скажу,що ми - стадо, а не народ, тому що терпіти знущання вже протягом 23років може тільки тупе бидло. Після всього,що сталося ми і далі дозволяємо вішати собі лапшу на вуха нашими олігархами і їх прихвостнями політиками, при цьому вони по наглому залазять до кожного з нас у карман і вигрібають все,що можна, бо як виявилося вже мало того,що ми пахали на них за копійки і покірно чекали чогось, дивились як вони жирують, купляючи собі маєтки в Європі, при цьому жодне з них навіть не подумало продати свої "ларци" і допомогти народу в такий скрутний час.
задовбали писати те Показати IP 25 Листопада 2014 11:21
Повністю проплачені статті товстенюком і нікитюком ВН вам палиця по жопі не надає ,за те що ви так відверто займаєтесь поропагандою ** Таке відчуття що крім романюка з козюрою ,більше писати немае про що! скажіть товстенюку що на злодію шапка горить!
Карпо Показати IP 25 Листопада 2014 11:28
А як можна іншим забороняти і вчити а своїх дітей захищати? То треба усім давати можливість незаконно не зважаючи на те що там люди живуть будувати такі буратіни. І ще й в центрі міста робити таку пивнуху! ганьба! це не порядно. Дітей своїх треба повчати виховувати а не тільки чужих!
Укроп Показати IP 25 Листопада 2014 11:45
простіше лучанам об*єднатися і рознести вщент цей гадюшник, а мера хай у смітнику їде додомцю у село похмелятися. ще це за мер, що не живе у місті, а за містом у маєтку!!! ганьба!
Муза Показати IP 25 Листопада 2014 11:48
"Я живу чесно відверто". А син то не родичі? хіба можна робити такі гуляння одним на війну а другі розпивають і заважають спати іншим мешканцям. Розумію, це зробити десь в лісі чи біля лісу за містом. То це нормально, хай хто має гроші розважиться, не без того. А в нас в центрі міста люди хочуть відпочити, а ні бо син нашого мера гроші заробляє )) В Європі такого немає.
Мамця Показати IP 25 Листопада 2014 11:49
А, що Порошенко у Києві живе?
Доця курва до Мамця Показати IP 25 Листопада 2014 11:53
Порошенко мер Києва?
Ілля Показати IP 25 Листопада 2014 11:53
Та якби кожен з нас був мером -то що б не дав можливість синові працювати або не допоміг би? Але ж треба міру мати!
українка до Ілля Показати IP 25 Листопада 2014 12:05
В АТО синочка Романюка, чого наші діти гинуть за кого? За синків Романюка,які багатіють на горі людей, бо споюють дітей,гуляють, а інші помирають. Чого не беруть дітей цих чинуш. І тут хай гинуть дурний народ.Не йдіть діти захищати бандитів, доки не підуть їх діти олігархів, бандитіва і їм подібних.
Шо то буде Показати IP 25 Листопада 2014 12:23
Йому сци в очі .а воно - дощ іде...
Лучанин до Шо то буде Показати IP 25 Листопада 2014 23:13
по собі не суди.
Люди Показати IP 25 Листопада 2014 12:32
Це за таких гинуть хлопці з простих сімей, в яких немає тата і мами які можуть грошима відкупитись і роботу купити. І кришувати в будь-яких махінаціях і так далі. Нічого не міняється, їм і війна нічого. В такий час ще тільки спивати людей і веселитись . А всі на словах такі ангелочки і Янукович теж такий був і синочків лобіював Ох і набридло це все
луцьк Показати IP 25 Листопада 2014 12:33
романюк - злодій і бандит, да ще й брехун, своїх синів в АТО він не відправить і на АТО не дасть ні гривні. А щодо того генделика - то його треба взірвати. Нічого прості люди не добються, не закриє сраний мер генделика. А на Новий рік щей працівників із комунальних підприємств заставляє іти і святкувати новий рік в тому генделику, щоб виручка була сину.
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 12:43
І я вважаю будівництво цього буратінарією високо аморальним! Але поки країною керує Беня, до його поплічників не дістатися.
0_0 до Лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 12:57
А до чого тут Беня?
Валерій Показати IP 25 Листопада 2014 13:18
Ой їм море по коліна! Збудував би собі за містом або біля свого будинку тоді б побачив як це приємно і не страшно додому йти біля такого закладу культурного та ще й в Центрі міста. Всі ви порядні поки народ не збунтується . Янукович пшонка азаров теж так синочкам допомагав і що з того хорошого? хай ідуть на завод попрацюють або в органи державні там де відповідальність і в прокуратури за що небудь гонять і будуть мучити бо треба ж до когось прчепитись і звіт написати
Дьодік Показати IP 25 Листопада 2014 13:22
Майже щодня після роботи проходжу повз це (?) "Буратіно". - Весь час стоять хвойди і бики з цибуками - курять, плюються і лихословлять.
Лучанин до Дьодік Показати IP 25 Листопада 2014 23:16
дьодік ти не там ходиш ходи в Ліпінах там цього немає!!! Або сходи до Голівуду , шайба , майдан ( до речі теж Романюка) , опера. Якого милого ти тільки біля Карабасу ходиш??!!??!!??
до Романюка Показати IP 25 Листопада 2014 15:14
Яка ж ти, Микола,підленька і лицемірна людина...
Вадим Показати IP 25 Листопада 2014 15:23
Ну як так можна бути таким з виду порядним а робити бізнес на тому щоб людей спивати щоб молодь і не тільки там розважалась? чому щось толковіше не придумав ?
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 16:01
А чому Ви так щиро взялись критикувати саме Карабас!. А чому ВН не пишутьпро інші генделики (Колізей, Версаль, Опера, Голівуд....)через яких у Лучан набагато більше проблем. Чи може біля інших не п'ють? не курять? не плюються? і не лихословлять.?
суддя Показати IP 25 Листопада 2014 16:27
Скільки отрути в заздрісних людей! Можна скропити 5 гектарів картоплі проти колорадського жука. Заздрять невдахи, розумово немічні, ледарі і інша шваль.
коктейль молотова Показати IP 25 Листопада 2014 17:28
Принцип дії коктейля Молотова схожий із запалювальним боєприпасом. Горюча суміш розливається по поверхні і запалюється або палаючим сірником (ганчіркою), або самозапалюється від контакту з киснем повітря. Додаткові компоненти до пального в суміші використовуються для збільшення часу горіння, підвищення температури полум'я (та відповідно утруднення процесу гасіння такого полум'я) чи для кращого налипання до поверхні. Найпоширеніші рецептури запалювальної суміші: рецептура Че Гевари — 3/4 бензину на 1/4 мастила рецептура Вазовського — 2/4 бензину, 1/4 мастила, 1/4 етилового спирту + 10-20 грам сухої суміші дрібних алюмінієвих і залізних ошурок в тонкостінній скляній ампулі фінська рецептура — до бензину додають 10-20 мл гудрону радянська рецептура — рівні частини бензину, гасу і лігроїну, запал — тонкостінна ампула з сумішшю сірчаної кислоти, бертолетової солі і цукрової пудри французька рецептура — бензин і ацетон змішують в пропорції 1:1, додають 50 мл скипидару, потім поступово розчиняють у суміші подрібнений пінополістирол до утворення густого сиропу турецька рецептура — 70% бензину, 10% парафіну, 20% мастила одеська рецептура (варіант французької; використовувалася, зокрема, в ході сутичок на вул. Грушевського) — 70% бензину, 30% подрібненого пінопласту, розчиненого до максимальної можливої концентрації в ацетоні.
Лучанин до коктейль молотова Показати IP 25 Листопада 2014 23:19
ти хату собі спали і заспокойся придурок!!!
123 Показати IP 25 Листопада 2014 17:30
черговий лоукост вброс від вн! вн - як туалетна бумага стала............ неачьом піар ірини мабуть на місце міськголови кароч збавляйте і йдіть скачіть з мотузкою на ногах як всі "нормальні" журналісти
Адвокатішка Показати IP 25 Листопада 2014 23:20
Люди перестаньте гнити з середини, Романюк аж ніяк не має відношення до бізнесу підприємців котрі там заробляють гроші, платять податки і допомагають військовим в АТО, кожен з Вас візьміть да й щось зробіть для допомоги а не гниллю кидатись, примітив
Адвокатішка Показати IP 25 Листопада 2014 23:30
Справжньо по Українські, корова в сусіда здохла ой великий празник, будьте добріші, давайте разом в тилу допомагити а не гівно висипати
Ирина Показати IP 25 Листопада 2014 23:36
Між рядками читаємо - ГОТУЄМОСЬ ДО ВИБОРІВ.
Яна Показати IP 26 Листопада 2014 10:38
Карабас - один з небагатьох закладів у Луцьку, де готують смачно, якісно, і найголовніше - доступно! Гарні пропозиції в меню, гарний і чистий посуд, прибрано. А те, що хвойди і бики стоять з цибуками - курять, плюються і лихословлять - проблеми власне хвойд і биків, але аж ніяк не закладу.
аяяй Показати IP 26 Листопада 2014 12:53
та ладно яна, це притон і крапка, хай там безкоштовно навіть годуватимуть