USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

До активістки луцького Євромайдану прийшла міліція

11 Грудня 2013 21:41
Підозру у вчиненні кримінального правопорушення закидають активістці луцького Євромайдану Майї Москвич. Так, міліція завітала прямо до «штабу реаолюції», який зараз знаходиться в Палаці культури. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав активіст Петро Герасименко.

«Увечері 11 грудня у Палац культури міста Луцька, де знаходиться штаб національного спротиву, завітав слідчий Юрій Маркевич у супроводі 10 міліціонерів у формі та в цивільному. Мета його візиту, каже, – зачитати підозру у вчиненні кримінального правопорушення голові волинської молодіжної громадської організації «Національний альянс» Майї Москвич».

За станом на 20:00 міліція перебувала у Палаці культури. Слідчий, розповідає Петро, планує вручити Майї Москвич повістку про вчинення злочину. Про який саме злочин - мова і в чому звинувачують активістку Євромайдану у Луцьку, поки що невідомо.

Як з'ясувалося, активістці закидають хуліганство. Це стосується портретів Президента Віктора Януковича. Як відомо, їх мітингувальники зобразили у вигляді мемів, роздрукували й обвісили імпровізовані стіни на майдані. Окрім того, портрети виносили на вулиці та нищили.

Як повідомили Волинським Новинам джерела, завтра, 12 грудня, активістку викликають на допит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Остап Показати IP 11 Грудня 2013 21:47
посидить... одумається..... дивись і на роботу піде....
Петро до Остап Показати IP 11 Грудня 2013 23:22
Остапе, Остапе, що ж ти так тут "працюєш", відробляєш тридцять стрібних монет за продаж України?
ostap до Петро Показати IP 12 Грудня 2013 00:50
Ваша помилка опіздиціонери, що ви думаєте що альтернативна думка може бути лише за гроші...
Петро до ostap Показати IP 12 Грудня 2013 08:50
Остапе, не нервуйся, можливо тобі і заплатять...
Остап до Петро Показати IP 12 Грудня 2013 14:34
Тобі видніше... ;)
Анонім до Остап Показати IP 12 Грудня 2013 00:49
куозел........ більше слів немає
остап до Анонім Показати IP 12 Грудня 2013 00:51
Значить ти просто дегенерат з поганим словниковим запасом :-)
остап до остап Показати IP 12 Грудня 2013 00:52
Опозиційні тролі агов ви де:-):-):-):-)
Анонім до Анонім Показати IP 12 Грудня 2013 00:51
в твоєму імені все сказано......людина без імені це ніщо, ти не меєш права навіть рота тут відкрити.
Нормальний Показати IP 11 Грудня 2013 22:03
Хто її візьме на роботу, притрушену...
Петро до Нормальний Показати IP 11 Грудня 2013 23:23
Вона притрушена, ти - нормальний, сработаєтєсь...
Отакіпироги Показати IP 11 Грудня 2013 22:06
"штабу реАолюції" ? А так з якого дива не можна нищити портрети? Ну якщо їм вже так сильно припікло, то хай скинуться та відкуплять вартість тих декількох портретів.
Остап до Отакіпироги Показати IP 11 Грудня 2013 22:18
Ну давай я завтра до тебе прийду візьму твої портрети і на них нагаджу ;) як думаєш це буде законно ;)? Я думаю ніхто її саджати не буде все завершиться штрафом.... та варто б було відшльопати ;) :)
кара народу Показати IP 11 Грудня 2013 22:41
Треба негайно покарати слідчого - чому він взяв із собою тільки 10 міліціонерів в формі і в цівільному. Що за злочинна недбалість!!! Треба було взяти роту затримання в повній амуніції, взвод конвоювання і ще з чоловік 10 "залізних понятих". ЗАКОН суворий, але справедливий. А слідчий, очевидно, з причини недосвіченості злегковажив, недооцінив злочинницю. Добре, хоч всі живі залишились. Хоча могло бути і інакше. Не дай Бог.
Комсомол Показати IP 11 Грудня 2013 22:44
А мы с товарищами памятник Ленину спрятали чтоб его в Европу неинтегрировали.Ненайдете фошисты Натовские
усім Показати IP 12 Грудня 2013 03:57
ДИВИТИСЬ УСІМ!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=9jxsq-Ca4vE
укр Показати IP 12 Грудня 2013 09:16
Та нічого з Москвичкою не буде. Прикинеться майданутою , ось і все. Шоу з хворобою уже почалось.Майдан головного моцку не лікується.
Оленка Показати IP 12 Грудня 2013 14:20
оце то правда!!! http://www.youtube.com/watch?v=9jxsq-Ca4vE