USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі перевізники наполягають на тарифі «5 гривень»

1 Лютого 2017 16:17
Луцькі перевізники заявляють, що здорожчання вартості проїзду – це наслідок підвищення ціни на паливно-мастильні матеріали.

Про це на телеканалі «Нова Волинь» повідомив директор ТзОВ ВТП «Санрайз» Юрій Девіцький, інформує Конкурент.

Паливно-мастильні матеріали складають 60 % тарифу. І, за підрахунками перевізників, проїзд зараз повинен вартувати 5 гривень.

«Ми із задоволенням могли б возити пасажирів і за 2 гривні, якщо б ціна на пальне була б така, як у 2009 році. Зараз ми їздимо за 3 гривні, а вартість палива вже становить сьогодні 21 грн / л – і це ще не межа. До того ж з січня заробітна плата збільшилася до 3 200 грн», – запевняє Девіцький.

Ще один представник підприємства-перевізника Сергій Дьомін зазначив, що вартість проїзду – це питання життя перевізника.

З його слів, тариф 4 гривні був актуальний на початку минулого року. Однак, як запевняє Дьомін, поспілкувавшись з владою і взявши до уваги обурення лучан, перевізники сподівалися, що їм вдасться протягнути трохи часу з тим тарифом, який є зараз.

«Тариф 4 гривні суттєво не змінить ситуації. Ми не зможемо розвиватися, ми зможемо тільки ледь-ледь підтримувати транспорт на тому рівні, який є. На сьогодні заборгованість тільки щодо палива на нашому підприємстві становить близько півмільйона гривень. Нині відмовляються відпускати дизпаливо без попередньої оплати. Ми не зможемо надавати послуги, адже ми хочемо заробляти», - зазначив він.

Нагадаємо, на сайті міської ради з'явився проект рішення про підвищення вартості проїзду в луцьких маршрутках до 4 гривень. Згідно з цим проектом, ціна має зрости в лютому.

Варто додати, що лучани не раз скаржилися на якість перевезень та некоректну поведінку водіїв. До прикладу, напередодні Нового року водій маршрутки № 9 вирішив висадити з автобусу лучанку, яка їхала з чотиримісячною донечкою з дитячим візком, стверджуючи, що пасажирам з колясками та собаками місце у багажному відсіку тролейбуса.

Також повідомлялося, що перевізники мало уваги приділяють зовнішньому вигляду автобусів, оскільки випускають на лінію машини з дірками в кузові, залишками наклейок та обшарпаною рекламою. Незадовільно свою роботу виконують і водії маршруток, про що свідчать численні аварії за участю маршруток через порушення правил дорожнього руху. Також водії недотримуються графіків, відмовляються виконувати пізні рейси та часто не вмикають gps-пристрої.

Варто зазначити, що після минулого підвищення вартості проїзду якість транспортних послуг не покращувалась і нові автобуси в місті не з’являлись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
корінний ...зуб Показати IP 1 Лютого 2017 16:22
мо зразу по 8грив, а що морочитись?
Lutsk Показати IP 1 Лютого 2017 16:26
Даєш Конотоп!!!
Проєкт Показати IP 1 Лютого 2017 16:29
Проєкт готовий,див. http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-vartist-proyizdu-v-avtobusah-shcho-pracyuyut-na-miskyh-marshrutah-u-zvychaynomu-2 У цьому проєкті вирішили заробити і на наших дітях. Для дітей - 2 гривні.- жах. Тет що вони настоюють щоб був проїзд по 5- це туфта дл того,щоб прийняли щоб прийняли по 4 грн.. Треба прийняти компромісне рішення. Тобі половина і мені половина = 2.50грн. Не хочуть хай уходять. Будуть ще 20 тролейбусів.
стефко Показати IP 1 Лютого 2017 16:33
А чого не 10 грн?! ......
стефко Показати IP 1 Лютого 2017 16:36
А чого ж ці .... перевізники не включають gps, не прибирають маршрутки , не ремонтують , не проводять з своіми водіями правил поводження на робочому місці ?!
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2017 16:40
Як в Конотопі http://www.volynnews.com/news/all/u-konotopi-domohlysia-znyzhennia-vartosti-proyizdu-u-marshrutkakh-do-25-hr/
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2017 16:41
"Тариф 4 гривні суттєво не змінить ситуації. Ми не зможемо розвиватися..." Йоф-тарарай, А коли то вони розвивались? всрані богдани яким вже по 10 і більше років як їздять так і їздили обшарпані... де той розвиток? "ми зможемо тільки ледь-ледь підтримувати транспорт на тому рівні, який є." А тіпа колись купували новий....ага.... десь там паро років тому купили кілька нових 2 і 23... і все...
ппп Показати IP 1 Лютого 2017 16:48
Зробити як в Конотопі по 2,5 грн. а ні то хай самі їздять на своїх маршрутках
Надія до ппп Показати IP 1 Лютого 2017 17:44
А чому коли дорожчають ліки ніхто не каже "хай самі лікуються ними",коли дорожчає мука,молоко,м"ясо-теж ніхто не кричить"самі їжте",а тут такий гвалт,щоб боронь Боже,перевізник не заробив лишню копійку.
Анатолій до Надія Показати IP 2 Лютого 2017 09:42
Перевідник і так заробляє не мало. Можливо водій не все показують власнтику авто, так це вже проблема перевізника. А щоб заробляти постійно то потрібно і в чомусь поступитись. Таке правило бізнесу. А не жити за правилом: "ТРЕ СЬОГОДНІ ВІРВАТИ ПОБІЛЬШЕ,БО ЗАВТРА ВЖЕ НЕ БУДЕ ДЕ ВІРВАТИ" Як будем за таким правилом жити, то ні х**на в нас не буде!
яяяя Показати IP 1 Лютого 2017 17:05
Припухли вже геть, яке по 5 гривень, тут і 4 гривні забагато. Мінімалку підвищили на 100%, але перевели людей на 0,5 ставки і заставили людей підписати наказ на 5-ти денний робочий графік, хоча иак і вкалують по 6 днів на тиждень. Де справедливість?
місцевий Показати IP 1 Лютого 2017 17:07
А зараз прийде весна, то люди ходитимуть пішки на роботу, кому недалеко... за тиждень виходитиме реальна економія
Анонім Показати IP 1 Лютого 2017 17:14
Прид*рки,нехай плісняву і грибок почистять
vetal Показати IP 1 Лютого 2017 17:43
Коли не вигідно хай не їздять, ще не бачив що автобуси стоять. І в кого там цікаво мінімалка, невже у водіїв?
дідо Показати IP 1 Лютого 2017 17:56
Давно пора, кому дорого. то є транспорт для нужденних, тролейбус.
розумнику))) до дідо Показати IP 1 Лютого 2017 18:23
а маршрутки то по твоєму транспорт для мажорів, чи для "вищої касти" ?
синиця до дідо Показати IP 1 Лютого 2017 18:43
чому для нужденних? постійно їжджу тролейбусами, мінус - довше чекати, взимку замерзаєш
Лол до дідо Показати IP 1 Лютого 2017 19:14
Дідо знову дали інтернет. Треба буде поскаржитись на головного лікаря дурки, щоб не видавали психам доступ до інтернету.
бабо до дідо Показати IP 1 Лютого 2017 19:23
Я ж тебе просила... І так уже в Ліпінах 2 місяці! От горе .не випишуть
555 Показати IP 1 Лютого 2017 18:09
А де результати моніторингу пасажиропотоків?
Мвс Показати IP 1 Лютого 2017 18:41
По 4 максимум,а ні зробити як в Конотопі,впевений і по 2.5.нові підприємці будуть їздити, зробіть тендер і побачите!
Конотоп РУЛИТЬ до Мвс Показати IP 1 Лютого 2017 19:48
Вот так їх! Вила будуть без голок, вилами буде бойкот! Слава Розуму!
#### Показати IP 1 Лютого 2017 19:24
Можу дати на місяць декілька автобусів безплатно і попробуйте що то за хліб і як його заробити.
Водій маршрутки Показати IP 1 Лютого 2017 19:27
Водіям від підвищення радості ніякої,а от зайців реально побільшає.Я взагалі за введення єдиного електронного квитка,тоді не буде ні гонок ні переповнених маршруток.
Ура! до Водій маршрутки Показати IP 2 Лютого 2017 15:36
Ад не віриться, що це каже водій маршрутки! )) Потрібно зробити, як в деяких інших країнах: є каси попереднього продажу квитка (можна і 10 і 20 наперед купити), і потім пробивається білет - година і дата - прямо в маршрутці чи тролейбусі, і запустити команду контролерів, які ловитимуть зайців або тих хто з непробитим їде. Таким чином ні водій, ні сам власник маршруту немає контакту з готівкою. Я думаю місто Луцьк після цього стане містом-міліардером.
Володимир87 Показати IP 1 Лютого 2017 19:30
Нехай спершу шумахери драні їздити навчаться і гальмувати нормально,тоді ціну піднімають.Недавно їхав у 10-ці,то ледь зуби не повибивав,бо водій не тримав дистанції і на кільці по гальмах вдарив.І таких випадків повно.Як брати гроші,то щоб було за що.
Клієнт Показати IP 1 Лютого 2017 19:36
На рожище вже 15 грн
Все можна виправити Показати IP 1 Лютого 2017 19:44
Легко цих падлюк викурити, просто їздимо на велику, особисто я в Луцьку все в радіусі 5 км маю і їжжу на ровері, в 80% Лучан все аналогічно. Їжжу маршрутками тільки при нагальній необхідності, 1 раз в 14 днів. Так що, примазуйте губки, любі перевізники, і обсмоктуйте огірочки.... Будемо як в Амстердамі вибивати падлюк роверним образом життя, бажаю вам нулика))))
Я Показати IP 1 Лютого 2017 19:45
Буде страйк. Зробим бойкот.!!! Афігєлі зовсім! привикли заробляти 200% Цікаво на яких "жигулях" іздять власники АТП?
Доповнення Показати IP 1 Лютого 2017 19:45
На ровер продається зимова гума, я зимою їжжу і не потію, балаклава береже лице від відмороженнь. Так що задавимо цих негідників по закону.
123 Показати IP 1 Лютого 2017 20:01
їду зараз в маршрутці.....вибачте в кориті на колесах, пересіла від вікна........ грязюка та пліснява на вікнах, типу фіранки які бовтаються над головою вже з добрим шаром жиру - просто ЖАХ!!! Таке відчуття, що тут ніколи не прибиралося, за що платити такі гроші???!!!
Йосип Показати IP 1 Лютого 2017 20:15
Давно пора підняти. Багато разів бачив як сідають біля княжого двору і виходять біля там-таму. У Варшаві чи Празі ніхто на 500м в автобус не сяде- дорого.
Саша Показати IP 1 Лютого 2017 20:36
Все дорожає чого мовчите силою ніхто не запихає купляйте велосипеди А хто хоче по 3гр купляйте автобуси і запускайте хоть по 40 копійок Я в цьому дермі десять років приймав участь здихався як на світ народився
Нік Показати IP 1 Лютого 2017 21:38
То давайте оголосим бойкот всім: ні водою, ні світлом, ні газом не будем користуватись і в магазини не будем ходити - ВСЕ ж подорожчало! Чомусь тут всі мовчать. Невже ж тільки одні маршрутки ціни піднімають?! Хай всі подають розрахунки на підвищення цін!
вовк Показати IP 1 Лютого 2017 21:50
для голодранців тра запустити гужовий трансорт. . мона в санки пса запрягти. В зоопарку верблюд без діла стоїть- може полішуків на панщину везти.
Сергей Показати IP 1 Лютого 2017 22:26
Мінімальну зарплату мали тільки 8%людей.
Смл Показати IP 2 Лютого 2017 00:52
Луцьку багато зупинка навит близко треба зробити парне марштрут а непарне тролейбус Но там там, цум, деяки буває то одна зупинка довга перед тролейбус задни марштрут як однаково біля готель украіна Хто ЗА хто проти я за Європи так робит и швидко и правильно
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 08:07
Їхала декілька днів тому з "водієм", який щебетав з дружбаном. Бідненький ділився тим, що їздять на різних маршрутах "всякі студенти-ідіоти", які записують скільки людей було за день. І так щиро радів тому, що в них є лєві автобуси, що "да, я менше зароблю, але х****р стану на зупинці лишній раз, щоб ці малалєткі пісульку строчили. Потім від хазяїна ше втик получу". Парам пам пам - українці завжди знайдуть вихід.
Пасажир Показати IP 2 Лютого 2017 09:21
Що це за транспорт такий-маршрутка,може хтось розяснить.Що це за ноу-хау.Є автобус,тролейбус,таксі і маршрутне таксі.Але це таксі.Плата по відстані,яку проїхав пасажир,або по часу.
Галя Показати IP 2 Лютого 2017 13:43
Галя!Я в маршрутці.Галя,я в тролейбусі,а думала в маршрутці.
Серж Показати IP 2 Лютого 2017 16:47
Хай Девіцький скаже скільки пасажирів перевозиться за один рейс? Приблизно 30 чол. 30*3=90. 16 рейсів (8 з одного кінця і 8 з другого) 16*90=1440 грн. Це з однієї машини. На пальне потрібно десь 1,8 л. 1,8*22=39,6 грн.наодин рейс. 39,6*16=633 грн. Решта 1440-633=806 чистий прибуток в день. 30*806=24192 грн в місяць. Якщо на машині їздить 3 водія і кожномц платить 5000 грн, 24192-15000=9192 грн залишається у Девіцького з одної машини. Якщо в нього їх 10, то в місяць 91920грн. Я думаю що з цих грошей вистачит заплатити податки і ще й собі залишиться.
Знаючий до Серж Показати IP 2 Лютого 2017 21:19
А крім палива і з-п більше видатків немає? Ну ви Серж економіст! З такими екомомістами ми далеко підемо.
Серж Показати IP 3 Лютого 2017 08:49
91920 це вже чистий прибуток (без зарплати і пального). я думаю що 91920 грн вистачить щоб заплати всі податки і збори які вимагає наше законодавство. 1440*30=43200 грн в місяць приносить одна машина. 432000 приносять всі 10 машин. забрати витрати на пальне і зп залишається 91920 грн.