USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцькі перевізники влаштували попереджувальний страйк

24 Березня 2017 15:53
Луцькі перевізники пригрозили попереджувальним страйком. Так, влаштували перерву - протягом тривалого часу місто не їздили маршрутки.

Причина попереджувального страйку - вимога підняття вартість проїзду до 4-х гривень. Про це написав Андрій Білан у "Facebook", інформує Конкурент.

З його слів, акція тривала з 14-ї до 16 години. Тим часом на зупинках для громадського транспорту утворилися великі скупчення людей.


За станом на 16.00, рух маршруток відновився.

Нагадаємо, 7 березня в Луцькій міській раді скликали позачергове засідання міськвиконкому, на якому мали затвердити вартість проїду в міських маршрутках – 4 гривні за дорослого пасажира. Проте, достатньої кількості голосів тоді не набралося. Адже чимало членів виконкому просили відкласти розгляд питання до завершення громадських слухань, які відбулися 10 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
нуну Показати IP 24 Березня 2017 16:00
Провести новий конкур. НЕГАЙНО. Страйкарів на. ф.іг з пляжа!!!!!!!!
Анонім до нуну Показати IP 24 Березня 2017 17:08
Страйк буде в понеділок на весь день готуйтесь.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2017 18:48
а вам канікули назавжди
нуну до Анонім Показати IP 27 Березня 2017 10:01
мені по...ф...іг. - в мене автомобіль
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:03
Коли нажеретесь?!!!
Віктор Показати IP 24 Березня 2017 16:05
А згідно договорів про перевезення укладеними з міськрадою нічого маршрутчикам не можна зробити за такі вибрики?
Лучанин до Віктор Показати IP 24 Березня 2017 16:32
Можна, але більшість перевізників і є депутатами в міськраді.
Коля Показати IP 24 Березня 2017 16:09
Молодці. Але треба було на цілий день зупинитись. Але були й жмоти які не стояли...
Анонім до Коля Показати IP 24 Березня 2017 16:58
ти молодець-.........кінець
Анонім до Коля Показати IP 24 Березня 2017 18:50
так отож, святе місце пусте не буває.
ангст Показати IP 24 Березня 2017 16:10
Нехай страйкують, тролейбусами будемо їздити.
Урра Показати IP 24 Березня 2017 16:13
Нехай побунтують, і потім перепросять возити по 2 грн, цім ледащам навіть важко повключати GPS , а про охайність взагалі можна і не говорити
ааа Показати IP 24 Березня 2017 16:14
Підло. Цікаво, в лучан вистачить сил не здаватись? На міськраду можна і не розраховувати, вони там за владу гризуться, їм не до проблем простих лучан(
Марта Показати IP 24 Березня 2017 16:16
Якби при цьому міська влада подбала, аби тролейбусники вивели на мартрути автобуси, які ржавіють на їхній території...
Вікінг Показати IP 24 Березня 2017 16:19
Не знаю, як Ви, ЛУЧАНИ, але я кажу точно: 3 грн і все. Буду ходити пішки, але більше платити не буду.
компостер Показати IP 24 Березня 2017 16:20
Громадський транспорт має бути КОМУНАЛЬНИМ! З часом приватні перевізники доведуть до транспортного колапсу,тому що рухомий склад не оновлюється і в певний час зупиниться.
анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:23
Звісно можна! Порушення умов договору. Повиганяти усіх. Оголосити новий тендер... на якій ні один дурень заяку не подасть, бо за 3 грн. 80% маршрутів збиткових. Ще можна усіх як шпроти позапихати у польскі скотовози 30 річної давності. Комунальні маршрутки у Луцьку вже були, пам'ятаєте ці великі богдани, а де вони зараз? Господарники ср*ні
Лучанин до анонім Показати IP 24 Березня 2017 17:02
Ці великі Богдани абсолютно повністю влаштовували не сильно вибагливу більшість лучан. До того ж тоді можна було дістатися куди треба за маршрутом навіть в дванадцять годин ночі і пізніше. А зараз краще? Повиганяти усіх і набрати нових на обмежений термін. За цей термін зробити працююче комунальне підприємство щоб в першу чергу враховувати інтереси лучан, а не бариг. От і побачимо за кого буде стояти новообраний секретаріат міськради і для чого депутати на роботу ходять. Депутати, з якими перевізниками вже домовлено перекрити недостаток транспорту?
Анонім до анонім Показати IP 24 Березня 2017 18:52
бо напхалось всякої шобли, тому автобуси ЛПЕ і стоять
студент до анонім Показати IP 24 Березня 2017 23:28
На мою думку перевізники не працють собі у збиток, як би це була правда то вони б вже давно перестали проводити пасажирські перевезення )))А на ражунок підвищення вартості проїзду я не згідний, адже умови не відповідають дійсності))коли зранку намагаєшся сісти на маршутку щоб добратися з 33 району на Львівську треба пропхатися через "толпу" людей яка знаходиться в цих маршутках мало того треба слідкувати щоб тебе не придавило дверима або ти не випав з маршутки)а коли вже час пік проходить ці маршутки напів пусті розїжають по Луцьку )))хоч би якось оптимізували цю ситуацію(можливо збільшили кількість маршруток в години пік) а так вибачайте 3 грн це поки максимум що я б заплатив
terebla до анонім Показати IP 26 Липня 2017 09:43
не факт
Віталій Показати IP 24 Березня 2017 16:25
А давайте пасажири зорганізуємось та покажемо попереджувальний бойкот маршрутним таксі, день, а краще тиждень не користуватись послугами
Перехожий Показати IP 24 Березня 2017 16:30
Як контрзаходи перевізникам пропоную акцію "Я підвезу" - всім водіям-приватникам по-можливості підвозити безкоштовно людей, які стоять на зупинках, в попутному напрямку. А маршрутники нехай погризуть сухарі в своїх відстійниках.
оу Показати IP 24 Березня 2017 16:31
Яка реакція влади? Які рішення? Що було зроблено в терміновому порядку, щоб замінити цього перевізника? І чому в нас тільки один перевізник????
ВВ Показати IP 24 Березня 2017 16:44
хай ідуть нафіг, я краще 40 хв пішки пройдусь ніж на їхні умови піду
Анонім до ВВ Показати IP 24 Березня 2017 17:22
І як підло, дочекались, що похолодало і дітей маса на зупинках..........
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:47
Та пішли нах...зажерлися!Насмішили!!!!!!!!!!!!!!!Так як деякі маршрути і так приходиться чекати по 40 хв,то якось обійдуся і пересяду на тролейбус!
можливо Показати IP 24 Березня 2017 18:07
А що буде коли транспорт не виїде в години "пік" зранку?
Анонім до можливо Показати IP 24 Березня 2017 18:56
ЛПЕ випустить автобуси, які в них стоять
Олександр до Анонім Показати IP 24 Березня 2017 20:51
Ахахахаха які автобуси ЛПЕ випустить? Вони вже давно стоять під забором в ЛПЕ. Ці зламки навіть з місця зрушити не зможуть!!!
Вікінг до можливо Показати IP 24 Березня 2017 19:27
Нічого не буде. Люди запізняться на трохи на роботу. На наступний день адекватно налаштована частина міста встане трішки раніше і все буде добре, здоровю теж піде на користь. Так, звичайно, є і свої мінуси (погана погода, комусь долати велику відстань). Але здатися без бою хіба краще?!
Малолітка Показати IP 24 Березня 2017 19:03
4грн? Та не проблема, тоді шановні перевізники, будьте ласкаві та не перегружайте маршрутки аби більше заробити, приведіт до ладу посадочні місця, а не порвані пописані та обплювані шмаття на яких ми їздимо, навчіться їздити нормально, а не на перегонки грати, не дрова возите, створіть адекватні умови перевезення, і я думаю люди будуть згвдні на 4грн. А зараз за що ви гроші хочете? Волинь - спортивна, ми не горді, пішачком можна походити пока надіюсь наша влада щось НАРЕШТІ втрішить.
Водій до Малолітка Показати IP 26 Березня 2017 12:38
А хто ,цікаво,в салоні автобусах ріже седіння,малює , смітить і блює