USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцького мера чекає ще один суд

22 Квітня 2015 19:00
Луцький міський голова Микола Романюк користується дороговартісною автівкою, яку йому безплатно надали бізнесмени. Депутати попросили повернути її власнику, навіть підготували перелік претензій, втім градоначальник ігнорує претензії – справедливість встановлюватиме Феміда.

Нагадаємо, вперше про це заговорили в лютому цього року. Тоді голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов звинуватив луцького мера у порушенні антикорупційного законодавства. Мовляв, луцький мер використовує автомобіль Хюндай Соната 2012 року, який не належить міськраді.

Зауважимо, цю машину отримав виконавчий комітет Луцької міської ради 01.02.2014 року безплатно у ТзОВ «Фірма «Бріс», вартість автівки - понад 35000$. Цікавим фактом є те, що згадана вище фірма пов’язана з групою народного депутат Ігоря Єремеєва «Континіум».

Нещодавно ж на сайті міської ради з’явилося повідомлення про те, що прокуратура здійснила перевірку і не виявила в діях міського голови і виконкому жодного порушення.

Натомість депутат міської ради, член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук повідомив, що має відповідь прокуратури, де вказано, що така перевірка не проводилася, оскільки згідно зі змінами Закону України «Про прокуратуру», прокуратура не може здійснювати загальний нагляд.

Окрім того, такою ситуацією обурилися члени засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань законності та дотримання прав людини і рекомендували Романюку повернути дармове авто.

Чи дослухався мер до рішення депутатів та що з цього приводу думає, він особисто прокоментував для Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Автомобілем користується міська рада на законних підставах. Щодо перевірки правоохоронців, то на офіційний запит, який ми подали в прокуратуру, вони провели перевірку й офіційно повідомили, що порушень немає», - повідомив Романюк.

Зваживши на те, що мер проігнорував пропозиції депутатів, його запросять в суд.

«Рекомендації комісії проігноровано. Відповідно, зараз готується звернення в суд й завтра воно буде подано на розгляд Феміди», - коментує для ІА Волинські Новини Андрій Осіпов.

Нагадаємо, цього року Луцький міський голова Микола Романюк вже програв один суд, де його звинуватили у незаконності рішень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
дідо Показати IP 22 Квітня 2015 19:12
В Осіпова нема жодних фактів провопорушення але все рівно терорирзує судом.Метод рейдера.
Анонім до дідо Показати IP 22 Квітня 2015 19:29
і тут зовсім несподівално Осіпову приходить повістка йти в АТО. так співпало?
дідо до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 19:39
повістка Осіпову пройшла після тьорок з Грибом.
Патріот до дідо Показати IP 22 Квітня 2015 22:43
А я все згадував прізвище того іншого, хто на другому плані на фото стояв,я його з Осаповим,ще осіню частенько бачив.
Віктор до Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 08:45
Повістки прийшли не тільки йому, а багатьом депутатам!
Рома до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 23:54
дідо, то ти не Осіпов?!?!?!?
Шура Показати IP 22 Квітня 2015 19:14
Та що Осіпову не дає спокою той автомобіль. От більш проблем в місті нема. Краще б той раціоналізатор запропонував би шлях вирішення якоїсь міської проблеми. Та й прокуратура не виявила порушень у питанні користування автомобілем
Анонім до Шура Показати IP 22 Квітня 2015 19:30
це є підкупом держслужбовця і елементом корупції. якби щось подібне було у Європі - там би мер був відправлений у відставку в звязку із корупційними діями. Звичайно на фоні того що робить Єремєв - це зовсім не корупція, але на фоні Європи - так не можна.
дідо до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 19:36
відколи благодійна допомога місту є корупційними діями.? Краще витрачати кошти для траспорту мерії з міських грошей?
Корінний лучанин до дідо Показати IP 22 Квітня 2015 21:00
ДІДО, давай НЕ ЖИВИ ПО "ПОНЯТІЯМ" і не агітуй за це інших ! Тут, від цього фактажу просто АЖ СМЕРДИТЬ КОРУПЦІЄЮ - ВОНА ТУТ ПРИСУТНЯ ОЦЯ ПАНІ КОРУПЦІЯ . Я, розумію , що УКРАЇНА не АМЕРИКА , де подібне ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ і не сприймається американцями. А у нас все навпаки відбувається .
До до дідо Показати IP 22 Квітня 2015 23:48
Микола Ярославович зовсім не бідова людина. Можливо і на своїй машині вирішувати Свої та міські питання, та мати чисту совість а не створювати навколо своєї персони такий *івномет.
Олег до дідо Показати IP 23 Квітня 2015 12:07
У мера є можливість ходити пішки або користуватись громадським транспортом, як це роблять більшість мешканців міста. Заодно і недоліки своєї роботи буде бачити. Зрештою не бідний чувак, хоче їздити, хай їздить на власному авто - ніхто не заперечує.
Степан Бандера Показати IP 22 Квітня 2015 21:19
Місто не має грошей на авто меру. Тому пропоную, щоб на авто скинулися Палиця, Єремеєв та Івахів. Благодійна допомога місту. А цю автівку давайте віддамо в ато. Возити буде ВІП-генералів
Патріот Показати IP 22 Квітня 2015 22:49
А чому не пише ваше видання про те, що Гунчик сказав обовязково відправити на Схід тих, хто піаритя на повістках(це про Осіпова).Коли вже цей піарщик перестане лучанам псувати нерви, скоро вже при його імені тіпати буде. Сам адвокат, але веде себе, як поганий фахівець,що чіпляється, за що небуть лише б не по темі. НЕСТАТИ ТОБІ МЕРОМ,в лучан розуму вистачає, щоб не голосувати за того, хто вкрав їх депозити
Сергій до Патріот Показати IP 23 Квітня 2015 03:59
Абсолютно підтримую Вашу позицію. Осіпов хоче заплямувати ім'я мера, а от реальні покращення в місті з його сторони не спостерігаються. Дорогі мої "Волинські новини", вельмиповажний Палиця, зверніться до своєї депутатської групи, яка підтримує Вас в Одесі "за спасибі", та попросіть припинити будь-які політичні ігри і почати працювати во благо міста. Особисто до Осіпова: для того, щоб допомогти нам, простим лучанам, жити краще — не обов'язково ставати мером. Депутатського мандату вам має вистачити, наразі. Далі побачимо. Змінюйте орієнтири, друзі.
артур до Сергій Показати IP 23 Квітня 2015 08:50
а може автівка крута то аванс за Луцьктепло
Не патріот Показати IP 23 Квітня 2015 05:50
Романюк переживе всі суди, а на осіпова чекає Божий суд і доведеться йому скрутно.
Патріот до Не патріот Показати IP 23 Квітня 2015 08:19
))))))))))))))Він через суд буде оскаржувати СУД БОЖИЙ))))
Андрій Показати IP 23 Квітня 2015 08:57
Як на мене, чергова тема для піару Осіпова! ліпше б цей пан щось зробив корисного для міста, його мешканців! якусь лавку в дворі поставив, чи як? а то його запити стосуються тільки мера, т.д. ! ліпше б поцікавився у лучан, що їм необхідно!
петро до Андрій Показати IP 23 Квітня 2015 09:17
Андрію, може тобі єрьома трохи бензину дав чи дать, щоб ти тут щось написав...
Олег до Андрій Показати IP 23 Квітня 2015 12:10
Не робить - ледар, нікчема; робить - піариться; Ти сам знаєш що хочеш?
виборець Показати IP 23 Квітня 2015 10:07
Суд не суд! мені байдуже! пишіть скільки хочете бруду на мера! видно, що вибори почалися! я альтернативи меру не бачу, голосуватму за нього!
!!! до виборець Показати IP 23 Квітня 2015 10:37
Порушення законодавства це бруд??? Ну в тебе і логіка))))))))))))
Лучанка до виборець Показати IP 23 Квітня 2015 11:57
Тут пишуть ставленікі Єрємєєва, правильно, бо він "прохавав", Вас, лучани і Ви ж його знову обрали)))) То хто Вам винен???? ХТО???? От скажіть!!! Таке б у Львові ніколи не пройшло, а в Луцьку-ЗАПРОСТО!!! Мартиняк, Івахів-Вам по голові дай, а Ви за вікна в садочку чи туалет в школі продастесь... ,а ще За Пиво в Карабасі Барабасі...і 500грн.!!! Те,що Луцьк нікому не потрібен-це факт, наш комуняка-сливка-мер-це мразь,яка ще гірша в 1000000000000000000000000000 раз за пана Шибу!!! Альтернатива є- це колишній мер пан А.Кривицький. як не крути,краще нього луцьк ще ніхто не облагородив, такої кількості сміття, закладів алкоголізму,розпусти, маршруток, відкатів не було ще за всі роки незалежності нашого обласного центру!!! ось Вам місцеве "пакращення"!!! Вже краще реально І. ПАЛИЦЯ!!! ЗА РОМАНЮКОМ, ЄРІМЄЄВИМ,ІВАХОВИМ, МАРТИНЯКАМИІ ТАК ДАЛІ ТЮРЯГА РИДАЄ ПРОСТО!!! Тому, наразі, лучани,за Вами вибір!!! Добре подумайте і не слухайте оцих версії,що нема кращих!Вже так Порох став Президентом, а Сєня прем єром..., жидва та комунізм в країні процвітає!!!
Лучанка до виборець Показати IP 23 Квітня 2015 11:57
коментар було видалено
Олег до виборець Показати IP 23 Квітня 2015 12:08
Через таких як ти всі проблеми
До лучанки Показати IP 23 Квітня 2015 12:21
Коли у психіатра були? Вже треба.
задовбало Показати IP 23 Квітня 2015 13:18
Кращого не ма.....орган...20 кращих Кандии...люди оберуть...невже в Луцьку не ма достойних....де ж кони....
прокурор Показати IP 23 Квітня 2015 14:58
На цей раз з конфіскацією награбованого майна
Так-так Показати IP 24 Квітня 2015 08:07
коментар було видалено
Так-так Показати IP 24 Квітня 2015 08:56
Правда в очі коле?! Все одно всі знають, що це правда...
Сергій Показати IP 26 Квітня 2015 00:04
Є одна гарна фраза: одна людина само стверджується за рахунок інших!!! І більше добавити нічого!