USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькрада нагородила автора «синьо-жовтого» під’їзду

8 Липня 2014 14:31
Лучанина, який розфарбував під'їзд у своєму будинку в патріотичні кольори, нагородили подякою у міськраді. Василь Глембоцький сам відремонтував під’їзд багатоповерхівки на вулиці Гордіюк, пофарбував його у синьо-жовті кольори, а над входом намалював Державний герб.

Вручив подяку міський голова Микола Романюк перед оперативною нарадою у вівторок, 8 липня, - про це інформує ВолиньPost.

«Думав тільки відремонтую дах під’їзду, що протікає. А «жек» нічого не робить. То подумав, що візьмусь сам. І коли дах ремонтував, вирішив ще розфарбувати і під’їзд у кольори національного стягу. Бо бачив у новинах, як жителі Дніпропетровська зробили одну із своїх багатоповерхівок повністю синьо-жовтою. Самому захотілося», - ділиться лучанин.

З його слів, на ремонт та розфарбування пішло 2 тижні і близько 1300 гривень. 800 гривень - власні кошти, решту дали сусіди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
рома Показати IP 8 Липня 2014 14:33
Міській би владі мало бути соромно - чоловік зробив те, за що платить гроші ЖЕКу. Виконав чужу роботу по благоустрою і ремонту. М-да...
Думка Показати IP 8 Липня 2014 14:34
Коричневый- это га*но?... Символично...
віра до Думка Показати IP 8 Липня 2014 15:26
Ето как сибе кто каково думаит, кому г..но пастаянно на уме, Сильно великий ти ,видно ,розумник!
Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 14:37
А в мене унітаз розфарбований в синьо-жовтий... Мене нагородять?
віра до Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 15:23
Ти к..л ,чи людина, чи ти то так жартуеш
Анонім до Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 16:49
так я тобі медаль вручу ,кажи адресу!
До думка і Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 15:24
Ваші коментарі жалюгідні. Людина за власні кошти зробила ремонт, а ви тільки вмієте все і всіх обгаджувати((((((((((((((((((((((((((((((
Підтримую до До думка і Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 15:38
100 % в своєму житті нічого не зробили і нічого не варті , сидять у тата і мами на шиї і розумнічають своєю пустою головоюю
Дiд Опанас до До думка і Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 15:41
навпаки, побiльше б таких людей, що грошi жеку платять за утримання i ремонт, а самi ту всю роботу роблять! погано, що начальник жеку йому ще листа не дав, або ще якусь вiдзнаку, або звання. а сусiдам треба приклад брати, вiдпрошуватися з роботи ранiше - ще встигнуть пiд'їзд помити i вулицю пiдмести. i буде порядок!!
Анонім до Дiд Опанас Показати IP 8 Липня 2014 15:43
а хто не красить той не патрiот
Волинь Показати IP 8 Липня 2014 15:38
Якби від тої показухи добавлялося у мешканців патріотизму . а в чиновників розуму . А так все пустозвін.
Хіба НІ? Показати IP 8 Липня 2014 15:38
Подякою не нагороджують, а оголошують. А краще хоч була до неї якась матеріальна винагорода?!!
думка Показати IP 8 Липня 2014 19:38
Чоловікові премію,а ЖЕКу догану і штраф в 20-ти кратному розмірі від витрачених коштів.Ось так би це бидлоття!!!
в Показати IP 8 Липня 2014 20:27
В своіх будинках і біля них люди прибирають, фарбують, т.д самі, або наймають. А тут велике панство платить не так і багато, а то і не платить і вважае ,що мае плювати під ноги, бо за ним мають прибрати.