Луцький університет співпрацюватиме з Асоціацією українських організацій в Естонії
Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме з Асоціацією Українських організацій в Естонії. Відповідний меморандум підписали ректор Університету Анатолій Цьось та президент Асоціації Володимир Паламар.
Про це повідомляє пресслужба вишу.
В обговоренні можливих варіантів взаємовигідної співпраці взяли участь народний депутат України Ірина Констанкевич, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна та директорка з комунікацій асоціації Інна Гордієнко.Читати ще: ВНУ імені Лесі Українки та Заборольський ліцей стали партнерами
Під час зустрічі присутні поговорили про можливість реалізації спільних наукових, освітніх, культурних проєктів та узгодили заходи і дії для покращення життя українців в Естонії.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Хортицькою національною академією
«Дуже добре, що існують такі асоціації, які об’єднують українців закордоном. Захоплюємося вами і цінуємо вашу роботу. Разом з тим ми дуже цінуємо та покладаємо надії на майбутню співпрацю та сподіваємося, що вона буде взаємовигідною», – сказав Анатолій Цьось.Читати ще: Лесин виш підписав договір про дуальну освіту з педагогічним коледжем
Також співрозмовники обмінялися подарунками. Зокрема, Володимир Павлюк передав для Університету навчальну валізку «Перша допомога для дітей» від Міністерства освіти Естонії, а ректор подарував гостям брендовані солодощі з символікою ЗВО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба вишу.
В обговоренні можливих варіантів взаємовигідної співпраці взяли участь народний депутат України Ірина Констанкевич, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна та директорка з комунікацій асоціації Інна Гордієнко.Читати ще: ВНУ імені Лесі Українки та Заборольський ліцей стали партнерами
Під час зустрічі присутні поговорили про можливість реалізації спільних наукових, освітніх, культурних проєктів та узгодили заходи і дії для покращення життя українців в Естонії.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Хортицькою національною академією
«Дуже добре, що існують такі асоціації, які об’єднують українців закордоном. Захоплюємося вами і цінуємо вашу роботу. Разом з тим ми дуже цінуємо та покладаємо надії на майбутню співпрацю та сподіваємося, що вона буде взаємовигідною», – сказав Анатолій Цьось.Читати ще: Лесин виш підписав договір про дуальну освіту з педагогічним коледжем
Також співрозмовники обмінялися подарунками. Зокрема, Володимир Павлюк передав для Університету навчальну валізку «Перша допомога для дітей» від Міністерства освіти Естонії, а ректор подарував гостям брендовані солодощі з символікою ЗВО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.