USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Львів'ян готуватимуть до війни

7 Вересня 2014 13:32
Міська влада Львова прийняла рішення готувати мешканців міста до можливих бойових дій, у зв’язку з тим, що Україна опинилася у стані фактичної війни.

Про це в ефірі Еспресо TV заявив мер міста Андрій Садовий.

Зокрема, городян навчатимуть основам військової справи.

"З понеділка ми починаємо новий етап – ми відкриваємо курси з підготовки чоловіків військовій справі, спільно з Академією сухопутних військ, з іншими державними установами, для отримання хоча би перших навиків", - зазначив львівський мер.

Окрім того, всі охочі зможуть отримати медичні навики.

"Також планується відкрити курси з надання першої медичної допомоги – це буде і для чоловіків, і для жінок, тут нашими партнерами є Мальтійська служба, Червоний хрест, і управління охорони здоров’я міста", - повідомив Садовий.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дончанин Показати IP 7 Вересня 2014 13:38
Украина раньше отличалась тем, что властям удавалось длительное время сдерживать рост цен на продукты. В начале года относительно декабря 2010 года рост продуктовых цен составлял 99,1%, то есть продукты стоили даже немного дешевле, чем 4 года тому назад. Однако согласно последним данным, в августе рост составил 10,7%. Украинцы раньше были склонны верить, что президента хуже, чем Виктор Янукович сложно себе представить. И были правы абсолютно. Это просто невероятно, но той части украинцев, которая за всю страну отплясывала на майдане, удалось совершить невозможное. Удалось сделать реальностью вот этот демотиватор…
Анонім до Дончанин Показати IP 7 Вересня 2014 14:08
коментар було видалено
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 13:47
вітаю всіх з 500-річчям перемоги українців над військами московського князівства в битві під оршею 1514 року...все повторюється...история идет по круга своя...
Дончанин до віктор Показати IP 7 Вересня 2014 13:50
Битва под Оршей — сражение 8 сентября 1514 года в ходе русско-литовской войны 1512—1522 годов, в котором русское войско во главе с воеводами Иваном Челядниным и Михаилом Булгаковым-Голицей противостояло объединённым войскам Великого княжества Литовского и Королевства Польского под началом великого гетмана литовского Константина Острожского и польского надворного гетмана Януша Сверчовского.
аяяй Показати IP 7 Вересня 2014 13:55
волынян тожэ надо было бы подготовить и научить методам выживания в условиях военного времени,почему наши власти этого не делают?
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 13:55
немытая русь проиграла войну сплоченной европе...так было . так есть. так будет...слава героям
Анонім Показати IP 7 Вересня 2014 13:57
коментар було видалено
... Показати IP 7 Вересня 2014 14:09
"вшива шляхта" піариться...
Волинянин Показати IP 7 Вересня 2014 21:57
А чому мовчить Волинь?Де служба цивільної оборони?Де провідне радіомовлення,яке необхідне для об"яв цивільної оборони?Де "Червоний хрест" з організацією санітарних дружин?Де комунальники з облаштуванням бомбосховищ?Чи це проблеми,про які навіть не чули чи не розуміють керівники органів місцевого самоуправління? Шановні журналісти-БИЙТЕ НА СПОЛОХ.