USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Для лікарів на Волині будуватимуть житло - на це виділять 2 мільйони

5 Березня 2014 16:54
На Волині первинна ланка медицини забезпечена необхідними кадрами лише на 65%. Щоб зацікавити молодих лікарів працювати в первинці, для них будуватимуть житло в селах.

Так, під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня, депутати затвердили обласну програму місцевих стимулів для працівників галузі охорони здоров’я волинської області на 2014 – 2017 роки.

Згідно з нею, житло для сільських лікарів фінансуватимуть на 50% з обласного й на 50% з районних бюджетів. Ця сума - 2 мільйони гривень.

«Ми оголосили по всіх районах, що готові до співфінансування житла для медиків. Відгукнулися на нашу пропозицію 6 районів»,- доповідає начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

Загалом на Волині первинна ланка медицини забезпечена необхідними кадрами лише на 65%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 5 Березня 2014 16:57
Це має бути службове житло ,без права приватизації. Вистачить вже прокурорів та ментів,які кочують з района в район ,прихватизуючи собі житло.
Анонім до дідо Показати IP 5 Березня 2014 17:10
це має бути житло яке після 15-20 років роботи переходить у власність... але за 2 мільйони хіба хлів збудують.....
дідо до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 17:13
Нормальну зарплату треба платити,і нічого не треба будувати. За 5-10 тисяч люди поїдуть хоч у Велику Глушу.
Оля до дідо Показати IP 6 Березня 2014 09:15
Шановний, позбавтесь агресії. В наших селах багато порожніх будинків (будувати й не треба). Відремонтувати, забезпечити необхідною мебеллю, побут. технікою. Впевнена, селяни гостинно приймуть молоду людину, допоможуть, принесуть молочка, пиріжків...