USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Міський голова розповів, коли продовжать переносити Старий ринок у Луцьку

5 Грудня 2020 21:53
Частину Старого ринку реконструюватимуть або наступного року, або через рік. Усе залежить від рішення суду. Нині процес зупинився через розгляд справи.

Про це в ефірі програми «Актуально» на 12 каналі розповів мер Луцька Ігор Поліщук.

«У нас зі Старим ринком довга історія. Якщо ми говоримо за праву частину ринку, то ми виграли судову справу у Господарському суді Волинської області. В апеляційному суді теж рішення було на користь міської ради, та потім суд відправив справу на повторний розгляд. Я як колишній юрист певен, що перемога буде за нами. Як тільки буде рішення суду, то ми будемо працювати над перенесенням ринку», – зазначив Ігор Поліщук.

Як дія договору закінчиться, то Луцькрада продовжить переносити ринок.

Якщо рішення суду буде не на користь Луцької міської ради, то договір оренди буде продовжений на незначний період часу, до 1 року. Як дія договору закінчиться, то Луцькрада продовжить переносити ринок.

Ігор Поліщук додав, що рішення суду має бути відоме до кінця цього року. Якщо воно буде позитивним, то роботи розпочнуться вже у 2021.

Детальніше – у сюжеті.
Як повідомлялося раніше, Волинський окружний адміністративний суд не заборонив зносити контейнери на правій частині Центрального ринку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 5 Грудня 2020 22:48
Я б не проти щоб і ліву нафіг знесли. Ті ж бомжі як були там так і залишились!
А до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2020 08:49
найгуманніший суд прийняв половинчасте рішення
Люди до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2020 22:05
О,дааа...той бардакдріб'язковобарижний у самому центрі міста вже всім остогид!
Василь Показати IP 6 Грудня 2020 08:00
Треба зносити все!!!Але куди і як?На жаль,мова йде тільки про контейнери.Ще є будівлі і підстанція.
Петро до Василь Показати IP 6 Грудня 2020 11:51
Ця підстанція забезпечує електрикою все старе місто і вулиці до розвилки. В що обійдеться будівництво нової і прокладка нових кабелів відомо?
Василь до Петро Показати IP 6 Грудня 2020 13:29
Невідомо,тому,що немає кошторису.Але що недешево-це точно.Як варіант-відсунути її в парк на метрів 150 і надточити кабелі 0,4кв.
ВОЕ до Василь Показати IP 6 Грудня 2020 14:39
Hема там 0,4 кВ, там лише з 110 кВ на 10 кВ понижається https://www.energosoftcom.lviv.ua/GeoSystem?TypeLoad=VOE
Він Показати IP 6 Грудня 2020 08:46
Колишніх за освітою не буває, якщо є диплом
Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 10:30
Тобто що років 20 все буде як є.
Злий Показати IP 6 Грудня 2020 20:10
Ця тяганина судова не один рік буде, як казали в фільмі, такие дела за один день не решаются. А чим вам бомжі не сподобались, вони є всюди, бомжі в любій країні