USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На донецькому мітингу загинуло три особи

13 Березня 2014 21:49
У центрі Донецька у четвер ввечері відбувся мітинг прихильників єдиності України та проросійська акція.
Між учасниками обох зібрань вишикувався кордон міліції.
За чисельністю мітинги приблизно однакові — по тисячі осіб з кожного боку, повідомляє з посиланням на "Новости Донбасса" Українська правда.

Учасники проукраїнського мітингу заявили про створення самооборони, яка допомагатиме роботі міліції.
Проукраїнські активісти виголошували промови про недопустимість війни та єдність країни, співали гімн, вигукували "Слава Україні!" та "Героям слава!", проросійські — вигукували "Росія!", "фукали", слухали радянські пісні, кидали яйця та надувні кульки з водою в бік опонентів.

Окрім того, під час акції був застосований сльозогінний газ, вибухали петарди.
)

Міліція спробувала затримати кількох проросійських активістів, але під тиском натовпу одразу ж їх відпустила. На місце мітингу прибула швидка.

Станом на 19:37, незважаючи на те, що акції закінчилися, люди не розходяться. Міліція намагається прикрити відхід учасників проукраїнського мітингу у той час, як проросійські активісти починають вести себе агресивніше, провокують сутички, вигукують "На коліна!".

Вже є постраждалі. Поранений учасник проукраїнського мітингу

Станом на 20:44 міліція допомогла відійти учасникам проукраїнського антивоєнного мітингу. Правоохоронцям допомогали члени самооборони.
Учасники проросійського мітингу оточили автобус міліції, в якому також були члени самооборони, розбили вікна та розбризкали газ, закинули петарди в автобус.
Після сутичок 3 людей опинилися у лікарні, у відділенні нейрохірургії.
)

Станом на 22:20 стало відомо, що три людини загинули (дані джерела ТСН). Один із померлих - від ножового удару під час сутичок учасників проросійського та проукраїнського мітингів. Ще приблизно п'ять десятків людей - поранені. За повідомленням очевидців напад розпочали проросійські мітингувальники. Відомо, що більшість із них були завезені автобусами з Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Росія зло Показати IP 13 Березня 2014 22:05
До росіян ставився раніше нормально, а тепер хочеться їх ......(((
Пушечное мясо до Росія зло Показати IP 13 Березня 2014 22:51
А может лучше объяснить, что это за автобусы и зачем надо было ехать в Донецк? Что, организаторы не знали, чем все это закончится? А может они и организовали все это только из-за ожидаемого финала? В общем, люди, включайте уже мозги...
Йовік до Пушечное мясо Показати IP 13 Березня 2014 22:55
Витріщ очі.Автобуси міліції
Анонім до Йовік Показати IP 14 Березня 2014 00:33
то що в ньому робила самооборона???
Дід Семен Показати IP 13 Березня 2014 22:10
Ой відцапають Москалі пів України, ой відцапають, і европа собі пів забере, поляже людей невинних сотні небесні, і поділять неньку, як піцу поріжуть...
ЙЙЙЙЙ Показати IP 13 Березня 2014 22:24
Потрібно по всій Україні, навіть в тому самому Луцьку відловлювати українофобів і жорстоко з ними.....
Вільна Волинь до ЙЙЙЙЙ Показати IP 13 Березня 2014 23:42
Он тепер ви як заговорили?! А чи не відчуваєте ви на собі провини за те, що Крим вже про***али? А чи не думали ви над тим, що аннексія Криму є прямим наслідком майданівського і післямайданівсього "бєспрєдєлу"? Пожинайте тепер свої плоди, бо той, хто посіяв вітер - пожне бурю! Боролись, гинули? За кого? За покидьків, які тепер спокійно дивляться на те, як Україну роздерають, а тим часом ділять крісла і кабінети? За Європу, яка в с**ці мала територіальну цілісність України, бо зимою ще хоче чимось грітись? Може за НАТО, яке на.алило в штани і спокійно закриває очі на кримський безлад? Щось перед Сербською кризою вони не дуже зупинились! Тепер можете поцілувати себе в ***у і данильчків своїх і гусів і тягнибоків і ярошів. Вони гарно говорили, а як до діла - то так само як і представники ЄС, навалили в штани і сидять, роти прикривши. Розвели своїх урків в масках, погрались тут в революцію, а тепер ходять і мусарів пресують, бо їм до влади не дають дорватись. Ось це те, за що ви боролись. Вмивайтесь тепер кров"ю невинно загиблих і їхніх матерів, та моліть Бога, щоб ще більше людей не постраждало. Революціонери х*інові!
Шкода Показати IP 13 Березня 2014 22:58
Ненависть до росіян все більш і більш росте.А колись ми були братніми народами((((
Вільна Волинь до Шкода Показати IP 13 Березня 2014 23:00
Вони отримають те, на що заслуговують! Нехай ця ненависть бренить у їхніх вухах коли вони спатимуть!
Нерус Показати IP 13 Березня 2014 23:04
Малолеткам які палили українські прапори дати по пяташці строгого режиму
Учасник Показати IP 13 Березня 2014 23:08
Чому їм можна вбивати?А нас завжди стримували, навіть з тими тітушками????????????
Вільна Волинь до Учасник Показати IP 13 Березня 2014 23:19
Бо ми - люди і ще не втратили людської гідності!
Готовий Показати IP 13 Березня 2014 23:34
Влада маму вашу, що ви чекаєте.Відкривайте склади зі зброєю і видавайте людям.Нам треба обороняти свої сімї
Вільна Волинь до Готовий Показати IP 13 Березня 2014 23:37
Друже, кого ти захищатимеш? Рипнешся, то перетвориш всю Україну на російські губернії! Всіх озброєних зметуть за 2 дні, а жінок та дітей переселять на чукотку. Нам тепер залишається молитись Богові, щоб це не закінчилось ні чим поганим. Оцінюй свої можливості реально.
Готовий до Вільна Волинь Показати IP 13 Березня 2014 23:41
Якщо в тебе нема кого захищати, то ти можеш і молитись.А за свою сімю я горло буду гризти((
Вільна Волинь до Готовий Показати IP 13 Березня 2014 23:43
Є кого захищати, але є і над чим задуматись... Чи зрадіть твоїй загибелі твої родичі, яких ти спробуєш захистити.
ххх до Вільна Волинь Показати IP 14 Березня 2014 05:11
Ви здорові? Від кого обороняти? Ні Росії, ні Сходу ми не потрібні - це вони обороняють себе
Арсен Показати IP 14 Березня 2014 00:35
Дякуємо Данильчуку і Правому Сектору за те, що коли у Донецьку вбивають і ріжуть наших людей, вони у Луцьку призначають головних міліціонерів і стежать за тим, щоб данина з митниці вчасно надходила.
123 Показати IP 14 Березня 2014 07:10
"Яке безглузде самогубство!" (с)
питання Показати IP 14 Березня 2014 07:23
Чому вмішалася міліція? Мало їх "киданули", ставили на коліна після Майдану? Нехай "революцыонери" самы ы захищалися б.
відповідь Показати IP 14 Березня 2014 08:29
То ж "мирні демонстранти"!:)
Lex Показати IP 14 Березня 2014 09:19
Уродов снесли вместе с митингом "за хунту", причем, снесли жестко. А арсеналы на западе вскрывать придется, потому как скоро Юго-Восток придет спросить с виновных.
Яна Показати IP 14 Березня 2014 13:14
Скоро уважаемые вы сами будете просить ваш Беркут вернуться и вас защитить от придурков Яроша и майданутых.Скажите спасибо своим кролику Сене и майданутым за розвал вашего государства.Крым от вас отделится и правильно сделает,а за ним и весь восток Украины захочет жить вместе с Россией.Русскоязычное население всегда будет желанными у нас в России,а бандеровские отморозки никому не нужны.Европа это Яценюку дала понять прямо.Будете теперь европейцам задницы целовать и денег просить как нищие если ума у вас нет.И страну до банкротства довели бегая стадами по майданам.И чего вам не хватало?Не стыдно.?Если бы Шевченко увидел,что вы сделали с Украиной он бы точно вас проклял...