USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Дубнівській у Луцьку через ДТП перекрили дорогу

9 Лютого 2016 18:10
Дорожньо-транспортна пригода у Луцьку на вулиці Дубнівській трапилася близько 17.00. Водій КамАЗу, здійснюючи маневр на дорозі, очевидно, розвороту, спричинив аварію.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів очевидець автопригоди Ярослав Кухаренко.

Фото з місця пригоди він опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Зі слів очевидця, КамАЗ перевозив обладнання, і внаслідок невдалого маневру на дорозі, кузов авто переважив, в результаті чого на проїжджу частину випала частина обладнання.

На місці події працювала патрульна служба.

На щастя у ДТП ніхто не постраждав.

Проїзд автівок на вулиці Дубнівській на момент усунення наслідків ДТП тимчасово перекрили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанин Показати IP 9 Лютого 2016 18:40
зекономив на перевізнику, вези на металолом
йой !!! Показати IP 9 Лютого 2016 18:58
і на цей раз в ролі невістки поліція.Романюк.дорога.день.ранок .ніч!!!!
очевидець Показати IP 9 Лютого 2016 19:34
Повезло чоловікові який їхав мерседесом на зустрічній смузі,обладнання падало в міліметрах від машини(місця водія).
Руслан Показати IP 9 Лютого 2016 21:58
Обладнаня з ЛуАЗу вже більше року вивозять у невідомому нвпрямку , скоріш за все на брухт ріжуть. Діло Гунчика росте і процвітає.
старець Показати IP 9 Лютого 2016 22:12
останні події показують що наша поліція нв нащо не здатна. краще попередні хабарники, знали де брати і ді напрягати і щось робити, а зараз бездарі і просто пі...ць дебіли.
Анонім до старець Показати IP 10 Лютого 2016 08:18
ти не старець, а перд*нець. не пройшов переатестацію? б*здар)
МАМА Показати IP 9 Лютого 2016 22:45
близько 16,15 поліції не було і машини змушені були розвертатися і іхати як заманеться.
Джек Показати IP 9 Лютого 2016 23:18
Мажор на камазі,летів 150км/год полюбому!
Валентин Показати IP 10 Лютого 2016 10:29
Прокоментую коментарі! Перевізники практично всі такі, тому і економити нема на чому. Водій звичайно ж тупанув... Біля зустрічного мерседеса могло впасти, але не в міліметрах. Обладнання не з Луазу, не видумуйте. Поліція робила свою роботу як могла. За два місяці роботи професіоналами не стають, не все зразу. Порівняно з попередніми "дайцями" нормально всіх чують і з усіма спілкуються! В поліцію я подзвонив о 16:01, приїхали о 16.07. Машини дійсно пхалися як хотіли, так як розвернутись було влом!!! Це не поліція бездарі, це водії - стадо!!
Бурий Показати IP 10 Лютого 2016 10:51
Я вже бачив як та поліція працює. Тупі як сибірські валянки. П'ять екіпажів, на одну нульовку приїздить. А толку 0.
Рижий до Бурий Показати IP 10 Лютого 2016 17:12
і я бачив, і не раз, і тест на алкоголь проходив в 2 ночі. і задоволений їхньою роботою. і дякував їм за роботу кожного разу. зробиш краще? вперед! шо стримує? ЧИ ТО ТИ ПРОСТО, ПО КНОПКАХ ПОНАЖИМАТЬ???
до Валентина Показати IP 10 Лютого 2016 16:15
а "бурий" родився мудрим і в штани не сцяв і не вс..ся- тому і зараз такій розумний-аж страшно!!!