USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На луцьких базарників заявили в поліцію через масове порушення ПДР і провокування бійки

3 Лютого 2020 12:00
З приводу масових фактів порушення правил дорожнього руху, а також провокацій та спроб нанести тілесні ушкодження працівникам муніципальної варти на підприємців Центрального ринку заявили в поліцію.

Про це йдеться на сторінці Департаменту Муніципальної Варти Луцької міської ради у фейсбуці.

«Масове порушення ПДР на вулицях Замкова, Глушець, Хакімова, С. Левчанівської, Галшки Гулевичівни, Братковського.

Окрім того відбувається масове перешкоджання роботі, провокації та спроби нанести тілесні ушкодження нашим працівникам.

За даними фактами зроблено звернення в поліцію. Інспектори з паркування працюють відповідно до ст.122 ( ч.1 та 3) КУпАП», - йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що з ночі підприємці припаркували автомобілі з порушенням ПДР таким чином, щоб унеможливити демонтаж кіосків, який 3 лютого мають здійснити муніципали. Адже відповідно до рішення від 29.01.2020 № 69/1, дія договорів оренди торгівельних місць, укладених з підприємцями, які здійснють діяльність на вказаній земельній ділянці була припинена 02.02.2020.

За станом на 11:50 підприємці блокують доступ до контейнерів. Працівники муніципальної варти розміщають оголошення про примусовий демонтаж, проте підприємці їх здирають.

На місці події працює патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Орест Показати IP 3 Лютого 2020 12:23
Вони псують наше місто і його туристичне майбутнє
Онаній до Орест Показати IP 3 Лютого 2020 12:31
яке ще туристичне майбутне проснись, там ринок був з часів заснування міста
Історик до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 12:57
Читайте уважно історію міста, а тоді давайте коментарі! http://www.hroniky.com/articles/view/34-v-pustyni-sad-zrobymo-iak-ievrei-perenosyly-tsentralnyi-bazar-u-lutsku
Онаній до Історик Показати IP 3 Лютого 2020 13:37
но район той же,пару метрів в ліво вправо суті не міняє шановний в тому районі був завжди ринок і це факт
12 до Історик Показати IP 3 Лютого 2020 15:57
ой, це написав Сашко, який вж працює в міськраді. ясно що він буде лобіювати інтереси чинуш
До до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 13:12
Не там ринок був Видно що не турист свого міста Ринок був напроти музею аптеки А там де ринок зараз там було болото
Онаній до До Показати IP 3 Лютого 2020 13:36
но район той же,пару метрів в ліво вправо суті не міняє шановний
Анонім до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 16:08
Міняє.
ду ду до До Показати IP 3 Лютого 2020 20:36
як знову буде болото то я двома руками та ногами Так! Побожись!
Ірина до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 14:14
і кому він там потрібен той базар???? дали місце умови і переїжджайте, а не постійні пробки там, туристи дивляться цей весь сморід і цирк під замком
Онаній до Ірина Показати IP 3 Лютого 2020 14:50
та немає в нас туристів....
Олег до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 16:44
мабуть завдяки такому відношенню, у нас їх і не буде(((
Олег до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 16:46
А Ви знаєте де у нас в Луцьку площа Ринок?
корея до Олег Показати IP 3 Лютого 2020 20:18
ратуша?
лучанин до Орест Показати IP 3 Лютого 2020 13:24
який дурень може вважати Лукцьк туристично привабливим ?
Ірина до лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 14:16
якщо ти так вважаєш, то чого тут живеш? переїжджай в Львів, Київ чи ще кудись в туристичне місто
Лучанин до Ірина Показати IP 4 Лютого 2020 08:24
А чому хтось має залишати свою Батьківщину через те що комусь так захтілося? Можливо Вам треба кудись виїхати якщо ви не задоволені оточуючими? Їдьте до Польщі, Вас там чекають як "туриста" і бажано з тими хто зараз нищить Луцьк.
скептик до Орест Показати IP 3 Лютого 2020 13:53
після 30 років бездарної діяльності великих гаспідарів це місто важко зіпсувати
Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 12:31
долой бариг базарних на ГПЗ
Анонім до Онаній Показати IP 3 Лютого 2020 12:49
От сам туди і онануй,троль.
Онаній до Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 13:38
Ананімуй сам до себе шльоцик в місті достатньо місць щоб прибати що завгодно, а те щ оатм влуплять трц і без тебе знаю но і базар там на куй нетра
Дьодік Показати IP 3 Лютого 2020 12:53
І людей жаль і ср\ч в центрі міста обрид. Потрібне якесь компромісне рішення.
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 12:54
Правильно роблять, нехай в лице плюють муніципалам!
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 13:27
Правильно буде, коли бариг посадять.
Лучанин до Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 13:39
Ти хоч значення слова барига знаєш?
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 12:58
Тролі міської ради строчать як з переляку
До до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 13:14
Сама ти троль Тут жителі міста. Яким набрид цей бардак
Лучанин до До Показати IP 3 Лютого 2020 14:07
Ага, жителі міськради,які живуть за рахунок відкатів та хабарів....
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 14:30
Весь Луцьк живе у міськраді? Цікаво...
Лучанин до Анонім Показати IP 4 Лютого 2020 08:33
Весь Луцьк? Весь Луцьк проти гадюшника на ринку, але не за перенесення ринку, а за те щоб навести там порядок. Якщо чинуші нездари і не можуть це зробити, то нехай поступляться місцем тим хто це може зробити. Серед усіх знайомих, а їх дуже багато, щоб казати за абсолютну більшість у співвідношенні чув лише від двох бажання перенесення ринку і лише тому що вони не ходять по магазинах, а їм їжу готують, одяг додому привозять, або вони його закордоном купляють, їм просто байдуже, тому вони проти аби проти. Якби ринок був не потрібен Луцьку, то люди би туди масово не ходили. А як сточать тут відгуки за "проханням" міськради я, повірте, чудово знаю і мене не один раз просили "підтримати". "Діячі" ще ті!
Ірина до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 14:19
це ти троль, який привик свою палку гнути і на всіх начхати, ніде немає в центрі міста базар-збіговисько
ВВ Показати IP 3 Лютого 2020 13:13
Влада має надати ту площу для ринку, тільки стиль ринку має відповідати старому місту, а не тому що там зараз є
Правда Показати IP 3 Лютого 2020 13:21
Як може приймати рішення нелігитимна міськрада,де немає кому підписати рішення,відсутній голова і нелігитимний виконувач.Абсурд.Це ж потім легко відмінити і ....
Небайдужий до Правда Показати IP 3 Лютого 2020 14:10
Тому вони і стараються до виборів нагребти побільше
Анонім до Правда Показати IP 3 Лютого 2020 14:23
от ви тим і користуєтесь. ні щоб по-людськи, вас не просто виганяють, а дали місце для торгівлі. надали пільги і ще вам не вгодиш, понаставляли тих ларків понад дорогою, а для покупців жодних умов, стояти в черзі на дорозі, де ще одні такі ж як ви їздюки їздять
юрій Показати IP 3 Лютого 2020 14:33
старий ринок потрібно вже було давно там знести,а то такий зрач там розвели що немає слів.
компроміс Показати IP 3 Лютого 2020 15:32
довести територію ринку до площі 1982 -1990 р і ринок буде інарод затихне але там на одного підприемця 15 лівих
туристка Показати IP 3 Лютого 2020 18:09
люди схаменитесь!!!! Что вы преаратились в твари усть сносят .А то ваш город превратился в мусорник .Нкакой нормальный человек не поедет больше туда .Вы сами загадили его Навеите порядок
корлева Показати IP 3 Лютого 2020 18:15
розыгнати ы швидко
Теж лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 21:39
Переносити ринок, це нормально, але з терміном перенесення явно переборщили. 29.01 приймають рішення до 3.02 перенести. Аби ще дороги так швидко ремонтували, або на заяви громадян реагували.
Гога Показати IP 4 Лютого 2020 04:59
То не ринок ! А сарай! Купа сміття після закінчення робочого дня!