USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На території військової частини у Луцьку почали будувати храм

29 Квітня 2018 23:36
28 квітня на території військової частини 1141 Національної гвардії України розпочалося будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Про це повідомили на сторінці військової частини у Facebook.

З благословення Митрополита Луцького та Волинського Михаїла військовий священник (капелан) отець Сергій Лівончук провів молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла.

З вірою і впевненістю у здійсненні найзаповітнішої мрії командир частини підполковник Василь Гуртовський разом з офіцерами та військовослужбовцями військової служби за контрактом управління розпочали роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
васько василенко Показати IP 30 Квітня 2018 06:12
копати видсюдова и до вечора.....
Ноунейм Показати IP 30 Квітня 2018 08:36
За містом ті храми стройте, вже пройти нема як на кожному кроці ці богодєльні.
АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА до Ноунейм Показати IP 30 Квітня 2018 09:35
Трохи розуму вам, "Ноунейм" не бракувло б. Підіть до храму - і Господь дасть його вам.
Ноунейм до АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА Показати IP 30 Квітня 2018 09:57
Тобто на ваш погляд, якщо людина має інші релігійні погляди від ваших то в неї немає розуму? В вашому повідомленні відображається вся суть релігійних людей.
хехъ до АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА Показати IP 30 Квітня 2018 10:13
сколько их построили в сквере на 40 ом, знаете? Какая аллея красивая была!! Срезали.
Мудрий Показати IP 30 Квітня 2018 11:56
В Европі будь-яке будівництво починається з будівництва комфортного туалету. А тут армію будують з попівства-лихварства.
Да Показати IP 30 Квітня 2018 16:03
Скільки вже можна тих споруд будувати? На кожному кроці! Людей все менше а споруд все більше? Може на щось корисне гроші витратити...хоча це просто бізнес....