На Волині хочуть попередити провокації під час травневих свят
На травневі свята спецслужби та громадські організації працюватимуть в посиленому режимі.
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 20 квітня.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пояснив, що минулого тижня відбулася селекторна нарада з прем’єр-міністром. Одним із питань було дотримання порядку і уникнення провокацій під час травневих свят. Відтак, правоохоронці повинні працювати в ці дні в посиленому режимі.
«Підвищена готовність служб на 1,8,9 травня має бути направлена на збереження спокою наших громадян, з метою уникнення провокацій, які можуть бути. Ми повинні зробити так, щоб органи внутрішніх справ, громадські організації, які залучені до охорони громадського порядку: Автомайдан, Самооборона, Варта Порядку і інші, - допомогли виконати всі заходи щодо забезпечення спокою», - пояснив Гунчик.
З його слів, в облдержадміністрації повинна відбутися спільна координаційна нарада з силовиками і громадськими організаціями, аби домовитися про спільний план дій під час травневих свят, щоб протидіяти можливим проявам тероризму та провокаціям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 20 квітня.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пояснив, що минулого тижня відбулася селекторна нарада з прем’єр-міністром. Одним із питань було дотримання порядку і уникнення провокацій під час травневих свят. Відтак, правоохоронці повинні працювати в ці дні в посиленому режимі.
«Підвищена готовність служб на 1,8,9 травня має бути направлена на збереження спокою наших громадян, з метою уникнення провокацій, які можуть бути. Ми повинні зробити так, щоб органи внутрішніх справ, громадські організації, які залучені до охорони громадського порядку: Автомайдан, Самооборона, Варта Порядку і інші, - допомогли виконати всі заходи щодо забезпечення спокою», - пояснив Гунчик.
З його слів, в облдержадміністрації повинна відбутися спільна координаційна нарада з силовиками і громадськими організаціями, аби домовитися про спільний план дій під час травневих свят, щоб протидіяти можливим проявам тероризму та провокаціям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Анонім
Показати IP
20 Квітня 2015 10:57
коментар було видалено
Анонім
Показати IP
20 Квітня 2015 15:08
Якщо радикально налаштовані доморощені вилупки сидітимуть вдома - ніяких провокацій не буде.
пропозиція
Показати IP
21 Квітня 2015 19:50
Привітати на всіх рівнях народ, ветеранів через засоби масової інформації і т .д... Грошову допомогу (кому належить) через пошту чи банки надіслати. Ситуація складна в державі, значить поки, що не збирати людей масово. Я думаю, люди з розумінням віднесуться.
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.