USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На Волині міського голову впіймали на хабарі

14 Жовтня 2014 14:04
35 тисяч гривень за внесення змін до генплану і надання ділянки для будівництва мотельного комплексу на Волині вимагав від підприємця міський голова. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Затримали посадовця працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області при отриманні частини неправомірної вигоди.

Злочинну діяльність міського голови задокументували у ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій за матеріалами, внесеними до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією, передбаченою частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

"Чиновник вимагав від співзасновника підприємства неправомірну вигоду у розмірі 35 тисяч гривень за сприяння у погодженні на сесії міської ради рішення про внесення змін до генерального плану забудови земельних ділянок та надання дозволу на розробку проекту землеустрою для подальшого будівництва мотельного комплексу. Тож під отримання частини неправомірної вигоди, а це п’ять тисяч, працівники міліції затримали його «на гарячому». Тепер горе-посадовцю загрожує від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією", – розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області Владислав Кривенда.

Проводиться досудове розслідування, під час якого правоохоронці вживають заходи щодо встановлення інших можливих фактів протиправної діяльності чиновника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
хто Показати IP 14 Жовтня 2014 14:05
чому не написали з якого міста треба злодіїв і корупціонерів знати!
конь в пальто до хто Показати IP 14 Жовтня 2014 14:07
а став назву будь-якого міста Волині - не помилишся
2222 до хто Показати IP 14 Жовтня 2014 16:37
Мартиняка другана мера Берестечка!
DJYJ Показати IP 14 Жовтня 2014 14:08
я так розумію шо то був Романюх? чи для нього то занадто дрібні суми ???
Віта до DJYJ Показати IP 14 Жовтня 2014 14:09
курочка по зернинці клює
Наталка Показати IP 14 Жовтня 2014 14:09
Да! Невказали ні міста ні голови, щоб потім легше справу закрити.
вимагаю Показати IP 14 Жовтня 2014 14:20
згідно закону про публічну інформацію - хочаб назву міста ......
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 14:26
О Господи х кого посадить.Вже багато насадили ще й цього посадяьб.Ніколи. Кого з диктатури Янека посадили у нас чи в Україні нікого.Щонайстрашніше,що вони всі далі лізуть керувати.А це, ми глухі,сліпі.дурні інакше нас назвати не можна.Плюнути хочяеться у цього Пустоцвіта, а він далі тисне на гальма.Грицюка, а на блюнути хочеться
Українка Показати IP 14 Жовтня 2014 14:32
Путін винен , шановні !?
Козак Показати IP 14 Жовтня 2014 14:47
БЕРЕСТЕЧКО
Так до Козак Показати IP 14 Жовтня 2014 14:57
Судячи з того, що цей процес у мерів більших міст організований краще Козак може бути правий. та й сума в 35 тис. грн. для великих міст не актуальна.
Волинянка Показати IP 14 Жовтня 2014 17:32
Підставили людину -це в нас вміють! Мільярдерів і мільйонерів в Києві, щось не вміють впіймати ?!
Козак до Волинянка Показати IP 16 Жовтня 2014 12:58
Це точно! Особливо, якщо підставив мера Філіпович, що за безцінь скупив половину містечка жодного дня ніде не працювавши, а тепер хоче стати мером Берестечка!
333 Показати IP 14 Жовтня 2014 19:29
Вже похожа підстава-провокація для показника була в Чернівецькій області, Радехові, Горохові. І скрізь одні ті самі давали, яких міліція спеціально для себе прикормлює та захищає.
888 до 333 Показати IP 15 Жовтня 2014 00:59
а ты не воруй посодят