На Волині вночі пограбували амбулаторію
У Кверцівському районі в селі Дерно лиходії пробралися в медзаклад, все поперекидати та поцупили ліки й комп’ютерну техніку. Амбулаторія поки не працює, адже із самого ранку й донині там наводять лад.
Як стало відомо редакції Інформаційного агентства Волинські Новини, пограбували амбулаторію сьогодні, 22 вересня.
Цю інформацію підтвердила завідувач, сімейний лікар Дернівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Галина Хмілевська.
«Сьогодні зранку я прийшла на роботу та побачила в приміщенні все розкидане. Вочевидь, злочинці пробралися сюди вночі, бо зранку люди ходять туди-сюди, побачили б чужих. Як ми виявили, що поцупили новий великий монітор до комп’ютера, якого нам передали лише два місяці тому. Також забрали із собою дорогі медикаменти, зокрема сердечні ліки, вітаміни. Мабуть і гроші шукали, бо усе перевернуто догори дригом, тут вони максимум що знайшли – моїх 15 гривень, які лежали в шафі. Зараз все доводимо до ладу, ревізію нанесених збитків ще не провели», - інформувала жінка.
Вочевидь, припускає завідувач амбулаторії, що злочинці пробралися в медустанову через задній вхід, адже замок був зірваний, а двері відчинені.
На місці події працюють правоохоронці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стало відомо редакції Інформаційного агентства Волинські Новини, пограбували амбулаторію сьогодні, 22 вересня.
Цю інформацію підтвердила завідувач, сімейний лікар Дернівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Галина Хмілевська.
«Сьогодні зранку я прийшла на роботу та побачила в приміщенні все розкидане. Вочевидь, злочинці пробралися сюди вночі, бо зранку люди ходять туди-сюди, побачили б чужих. Як ми виявили, що поцупили новий великий монітор до комп’ютера, якого нам передали лише два місяці тому. Також забрали із собою дорогі медикаменти, зокрема сердечні ліки, вітаміни. Мабуть і гроші шукали, бо усе перевернуто догори дригом, тут вони максимум що знайшли – моїх 15 гривень, які лежали в шафі. Зараз все доводимо до ладу, ревізію нанесених збитків ще не провели», - інформувала жінка.
Вочевидь, припускає завідувач амбулаторії, що злочинці пробралися в медустанову через задній вхід, адже замок був зірваний, а двері відчинені.
На місці події працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.