USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

32 маршрути публічно поділять на Волині

14 Листопада 2014 11:38
Відкритий конкурс на 32 маршрути пасажирських перевезень відбудеться У Волинській ОДА. Захід роблять публічним, щоб уникнути “договорняків". Про це інформує директор департаменту інфраструтури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка в мережі.

"19 листопада о 9:00 в овальному залі Волинської ОДА відбудеться конкурс по обласних маршуташ (міжміські та приміські)", - йдеться у повідомленні.

"Ось найімовірний перелік маршрутів, що виставлятиметься на конкурс:

1 № 238 Луцьк - Мирне, Жуківець - Луцьк
2 Володимир-Волинський - Микуличі (через Хобултову, Підгайці)
3 № 244 Луцьк - Веснянка (через Ківерці) (вих.2)
4 № 181 Луцьк - Богушівка
5 № 220 Луцьк - Маяки
6 № 211 Луцьк - Новостав (вих.1), Вербаїв - Луцьк
7 № 150 Підгайці - Луцьк, № 228 Луцьк - Милушин
8 Нововолинськ - Столинські Смоляри
9 № 180а Луцьк - Забороль (із заїздом в с.Антонівку)
10 Нововолинськ-Любешів
11 Ковель - Турія (через Туропин)
12 № 258 Володимир-Волинський - Коритниця (через Устилуг)
13 Нововолинськ-Луцьк (через Горохів), Нововолинськ-Вощатин, Нововолинськ-Володимир-Волинський (із заїздом в с.Вощатин), Володимир-Волинський-Новосілки
14 Білопіль - Володимир-Волинський
15 Нововолинськ - Іваничі, Нововолинськ - Павлівка
16 № 168а Струмівка - Небіжка (через Луцьк)
17 № 133 Ковель - Волошки
18 № 150 Підгайці - Луцьк
№ 150 Підгайці - Луцьк (вих.4)
19 № 150 Підгайці - Луцьк (вих.4)
20 Нововолинськ - Іваничі (через Заставне)
21 Луцьк - Цумань (через Дубище)
22 № 213 Луцьк - Голишів (через Рованці)
23 Литовеж - Луцьк (через через Володимир-Волинський, Нововолинськ)
24 Ковель - Мирин (через Мельницю)
25 № 150 Підгайці - Луцьк
26 Брани - Луцьк
27 Олика - луцьк
28 № 150 Підгайці - Луцьк (вих.2), № 228 Луцьк - Милушин
29 Пересіка - Луцьк (через Турійськ), Луцьк - Турійськ
30 Луцьк - Самари (через Броди), Самари - Ратне
31 Луцьк - Нововолинськ (через Орищі)
32 № 190 Луцьк -Садів (через Горзвин)

Серед 32 маршрутів є один – “Олика – Луцьк”, на якому департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА вдалося припини “договорняк”.

Йдеться про махінації із розподілом маршрутів, фігурантом яких став проректор з наукової роботи Східноєвропейського національного університету та одночасно перевізник Михайло Яцишин.

Йдеться про це, що Яцишин “під шумок” того, що 15 шкільних автобусів забрали в зону АТО, хотів продовжити маршрут і не перевозити пільговиків безкоштовно.

"Коли маршрут протяжністю до 50 кілометрів, він приміський. На таких маршрутах пільговики мають право їздити безплатно. Якщо ж маршрут продовжити, тоді пільговики змушені будуть платити, – пояснив “Громадському.Волинь” Іван Мирка.

На його думку, Михайло Яцишин під приводом того, щоб продовжити маршур до села Метельне біля Олики для перевзення школярів, хотів просто збільшити його протяжність і отримати додаткові гроші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
пасажир Показати IP 14 Листопада 2014 11:49
А пан Яцишин часом не задушиться?
аяяй Показати IP 14 Листопада 2014 11:51
Очень хитрый и предприимчивый господин Яцишын,можно только представить каким бизнесом он занимается в университете,!!!!! Кошмар
пасажир 2 Показати IP 14 Листопада 2014 11:55
На Лище коли буде новий маршрут??? Вже несила терпіти ці консервні банки і засилля перевізників.
пасажир 2 до пасажир 2 Показати IP 14 Листопада 2014 11:59
Мирка, почуй вже нас нарешті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*** Показати IP 14 Листопада 2014 11:57
16 жовтня??? Маршрути у минуле відкриваєте?
помічник проректора Показати IP 14 Листопада 2014 13:29
Яцишин - це ганьба освіти. Таку людину тримати в університеті, це як би тримати в курнику лисицю на посаді головного бухгалтера з паралельним виконанням обовязків сторожа. Це якраз той випадок.
Водій до пасажира2 Показати IP 14 Листопада 2014 15:53
На Лище достатньо і однієї маршрутки, так на цьому маршруті одна гарна машина дві інші корчі.
Анонім до Водій до пасажира2 Показати IP 28 Лютого 2015 17:30
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 13:08
коментар було видалено
Для нового начальника Показати IP 14 Листопада 2014 18:03
Мирка погано закінчить Свою діяльність розпочав дуже бурхливо з зміни діючих розкладів руху Напевне для покращення свого матеріального становища!!!!!
Знаючий Показати IP 14 Листопада 2014 18:46
А що раніше конкурси проводились не публічно? До чого це досягнення?Щось мені підказує , що найголосніше кричить тримай злодія сам злодій. Хитро, але дуже примітивно.
Пасажир з Олики Показати IP 14 Листопада 2014 19:30
Маршрут на Олику розробив і виконував десь близько 12 років тому Яцишин який тоді був ще кандидатом наук.За цей час особливих проблем, в тому числі і з пільговиками ми не мали.Чи буде так зараз-глибокий сумнів!!! З нашого куща у нього працює більше 10 шоферів , яких ми всі знаємо.Щодо бізнесу і роботи в університеті то тут швидше моральний аспект, бо якби було інакше то давно б з чимось розпрощався, на дурака він явно не змахує.
Студент Показати IP 14 Листопада 2014 20:47
Категорично проти,Яцишин один з небагатьох викладачів юридичного факультету,кого було дійсно цікаво слухати на лекціях.До речі він багато прикладів завжди наводить з своєі практики Що не знаєте то не коментуйте.
бугага до Студент Показати IP 14 Листопада 2014 23:30
Яцишин, треба бути трохи скромнішим і краплю грамотнішим:-)
Пересварю усіх!!! Показати IP 16 Листопада 2014 15:32
Єврошпалерник, громадський діяч, а за сумісництвом державний службовець Іван Мирка бліда тінь своїх попередників, особливо Леоніда Кирильчука.Це як порівнювати Квазімото і Алена Делона.Куди ми котимось, ВЕЛИКА ВОЛИНЬ,а керівники такі дрібні!
ДЯЧУН ВЛ ДЕПУТАТ С Р до Пересварю усіх!!! Показати IP 26 Грудня 2014 22:41
В МЕНЕ ДО ВАС ПРОХАННЯ, ЯКЩО ВИ МОЖЕТЕ , БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖIТЬ НАМ, КУДИ МИ МОЖЕМО ЗВЕРНУТИСЬ НА РАХУНОК МИРКИ I I, БО ПОСПIЛКУВАВШИСЬ З НИМ ДВА ДНI ПОСПIЛЬ Я ДIЙШЛА ВИСНОВКУ , ЩО ЦЕ БЮРОКРАТ " РЕДКИСНОГО ПОШИБУ" !!! НЕ ЗА ТАКОГО ДIЯЧА НОВОI УКРАIНИ, БОРОВСЯ МАЙДАН, ЛОМIНЯЛИ "ШИЛО НА ПРАВИЛО!!!
Поверхнева аналітика Показати IP 17 Листопада 2014 09:27
Перевізникам не цікавий анонс події про яку всі і так знають. Саме цікаве розпочнеться перед конкурсом і зразу після нього.Було б дуже добре,щоб Мирка І.І. з таким запалом проінформував громаду про результати конкурсу. а саме: як фірми, що мають по 80-100 працівників та по 40-50 одиниць техніки програють перевізнику, який сам за кермом і має півтора автобуса, бо виявляється не там кому поставив в анкеті претендент,що представляє велике підприємство.Також було б добре оприлюднити результати бального підрахунку кожного перевізника та за що конкурсний комітет знімає не угодних.І саме цікаве скільки маршрутів не розподілені і як Мирка І.І. буде їх закривати та що людям пояснювати.Це справді цікаво,тому з нетерпінням чекаємо!!!
Порада для Мирки Показати IP 17 Листопада 2014 12:55
Краще чим займатись дешевим піаром, Іван Іванович зайнявся б громадськими слуханнями щодо тарифів.Якщо ситуація не зміниться,він скоро буде керувати табуреткою,столом і ,можливо,своєю секретаркою,що далеко не факт при такому підході.
Порада для Мирки Показати IP 17 Листопада 2014 12:55
Краще чим займатись дешевим піаром, Іван Іванович зайнявся б громадськими слуханнями щодо тарифів.Якщо ситуація не зміниться,він скоро буде керувати табуреткою,столом і ,можливо,своєю секретаркою,що далеко не факт при такому підході.