На Волині учасника АТО нагородили орденом «За мужність»
Уродженця села Грудки Камінь-Каширського району, учасника АТО/ООС Сергія Лапійчука відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Про це повідомляє пресслужба Камінь-Каширської РДА.
Ця нагорода присвоєна згідно з відповідним Указом Президента України за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків.
Почесну відзнаку Сергію Лапійчуку вручили сьогодні, 6 січня 2022 року, голова райдержадміністрації Ольга Ващук і міський голова Віктор Пась.
«Відрадно, що нагорода знайшла свого Героя. Це не просто відзнака, а свідчення небайдужості до майбутнього рідної держави, на долю якої випали тернисті випробування. Переконана, з таким міцним тилом й опорою ми обов’язково здолаємо всі виклики та негаразди. Спасибі за мужність, сміливість і патріотизм», – висловила вдячність захиснику України очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба Камінь-Каширської РДА.
Ця нагорода присвоєна згідно з відповідним Указом Президента України за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків.
Почесну відзнаку Сергію Лапійчуку вручили сьогодні, 6 січня 2022 року, голова райдержадміністрації Ольга Ващук і міський голова Віктор Пась.
«Відрадно, що нагорода знайшла свого Героя. Це не просто відзнака, а свідчення небайдужості до майбутнього рідної держави, на долю якої випали тернисті випробування. Переконана, з таким міцним тилом й опорою ми обов’язково здолаємо всі виклики та негаразди. Спасибі за мужність, сміливість і патріотизм», – висловила вдячність захиснику України очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Нагородний лист
Показати IP
7 Січня 2022 09:19
В чому заключається його особистий подвиг , скільки знищено танків чи літаків противника.І хто на нього робив та відправляв нагородні документи
камінчук
Показати IP
7 Січня 2022 10:38
Зрозуміло,що хлопець заслужив,а яке відношення до його заслуги має вся та шобла,яка стоїть поруч на фото???
До камінчука
Показати IP
7 Січня 2022 12:08
Саме пряме прийшла рознарядка з Києва на Камінь один боєвий орден , від вас чоловік(жінка) з посвідченням ато
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.