USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На вулицях міста спіймали псевдоволонтера-лучанина

17 Червня 2015 23:12
Ще одного псевдоволонтера спіймали у Луцьку сьогодні, 17 червня. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм.

«Ось, ще один псевдоволонтер. Сам лучанин, мешкає на вулиці Софії Ковалевської», – повідомив Бут-Гусаїм.



«Повiдомлення мiської ради не має. Збирає невiдомо на що!», – додав громадський діяч і розмістив світлини псевдоволонтера.



Як повідомляє Волинське Агентство Розслідувань, чоловіка «вполювали» активісти УНСО. Псевдоволонтера доправили до міськвідділу міліції. Активісти підозрюють, що затриманий перебував у стані сп’яніння.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що невідомого псевдоволонтера з відомого фонду «Люди сильні духом» зловили біля ТЦ Там-Там.

Ще одного шахрая викрили у центрі Луцька. Його ж, вже вдруге, помітили без відповідних документів за волонтерською діяльністю менше тижня тому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 17 Червня 2015 23:37
То ж той самий що зловили біля Там Таму! То що тоді відпустили щоб знову збирав?!
Лучанин Показати IP 17 Червня 2015 23:42
Точно той самий що в статті за 07 червня цього ж року. Зловили на зупинці біля Там Таму.А толку? Знову за своє?
45 до Лучанин Показати IP 18 Червня 2015 00:25
Яценюк, Яресько, Порошенко точно так же шерстят по Европе с подобными просьбами. А тут один лучанин и столько шума. А шум весь из-за того, что этот парень сшибал деньги со своих, а те три высокопоставленных деятеля клянчат деньги с чужестранцев.
Інна Показати IP 18 Червня 2015 00:29
А він(начебто) сьогодні лазив по районі і стріляв сігарєткі
Анатоль_ Показати IP 18 Червня 2015 00:30
Зараз вже усі розумні стали, не дуже люди вже і дають тим волонтерам грошенят
111 до Анатоль_ Показати IP 18 Червня 2015 01:02
Волонтерам то якраз - ні! А псевдоволонтерам - кожного разу
реаліст Показати IP 18 Червня 2015 06:36
Пиз-ити гадів...
Mik (галицька миша) Показати IP 18 Червня 2015 10:18
А як обiйтися без шахрайства? Не вдасться, навiть не сподiвайтеся! Як починається будь-яка кампанiя, будь-який рух, одразу з'являються "клони"-шахраї.
сергій Показати IP 26 Червня 2015 13:10
документи у хлопця якраз усі були,це просто перерозподіл територій між фондами такі як самооборона і інші.Роблять одну справу,але мають бути головніші.І так само пісарі працюють на інші фонди аби його хтось почув.
сергій Показати IP 26 Червня 2015 13:13
А пісакі такі як сашко абрам -це просто брехун