USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На зупинці біля Завокзального ринку штрафують водіїв

1 Серпня 2016 12:21
Поліція патрулює колишню зупинку з павільйоном по проспекту Соборності біля ринку Варшавський.

На цьому місці знаку 5.41.1 «Пункт зупинки автобуса» немає, однак водії громадського транспорту систематично здійснюють висадку та посадку пасажирів, тим самим, регулярно порушуючи правила дорожнього руху і створюючи аварійну обстановку, - повідомляють на сторінці патрульної поліції у Фейсбуці.

Патрульна поліція Луцька давно назвала цю частину місцем концентрації ДТП, відтак, зупинка перенесена на кілька десятків метрів. Однак перехожі й водії постійно порушують Правила дорожнього руху.

Вчора, 31 липня, патрульні виставили фішки вздовж бордюру, розмістили автомобіль з увімкненими маячками та провели величезну кількість профілактичних і роз’яснювальних бесід з громадянами.

На водіїв двох маршрутних таксі винесли постанови за порушення правил висадки та посадки пасажирів (пункт 15.1 ПДР).

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини з'ясовувало, чому луцькі тролейбуси не зупиняються біля завокзального ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
пасажир Показати IP 1 Серпня 2016 12:53
Ну так покажіть на фото де дозволена зупинка і облаштуйте відповідно!
пасажиру до пасажир Показати IP 1 Серпня 2016 14:57
на 100 метрів далі від даної зупинки в сторону РАГСу! і відповідно там встановленні знаки "зупинки" народ як телята по звичціі стають на даній зупинці а водії маршруток це самий наглий учасник руху, впринципі!
Володимир до пасажиру Показати IP 1 Серпня 2016 17:32
А чому саме, як телята йдуть по звичці. Та тому що, бо більшість незнають правил дорожнього руху, навіть більшість водіїв не знають повністю усіх правил дорожнього руху.
Прохожий до Володимир Показати IP 2 Серпня 2016 18:19
Потому что правила меняют каждый год особо не вдаваясь в объяснения и не уведомляя водителей об этом, а просто по факту говорят что в новых правилах вот так вот. Дебильно
Лучанин до пасажир Показати IP 1 Серпня 2016 15:02
А за метрів 30 до цього є облаштована зупика!
Катя Показати IP 1 Серпня 2016 13:34
Бл... машин тьма,маршруток тьма,тролейбусів тьма,людей тьма.... і ше хочуть щоб спокій був.Я не водій маршрутки але проїздили б ті поліцейські хоч один день на маршрутці...я побачилаб як вони і їздити вміють,і з людьми говорити і все.Розумні блін вони такі...
Олег до Катя Показати IP 2 Серпня 2016 08:23
Якщо не можеш все одночасно - наймай кондуктора... Логічніше пані :)
Катя Показати IP 1 Серпня 2016 13:35
І ще дещо.Позбривайте пані-поліцейські бороди бо протівно дивитися.Ходите блін як .....
А ндрій до Катя Показати IP 1 Серпня 2016 15:42
А яке відношення до зупинки мають бороди?Вам же ніхто не вказує яку зачіску Ви повинні носити...
коля до Катя Показати IP 2 Серпня 2016 11:08
а ти все бриєш від шиї до пяток?
ВОНО Показати IP 1 Серпня 2016 13:55
трохи далі є зал ігрових автоматів але так далеко поліцаї ходити невзмозі
Жук Показати IP 1 Серпня 2016 15:20
Їхав сьогодні на роботу і бачив як бідні пасажири бігали туди-сюди не знаючи де зупинеться тролейбус чи маршрутка....
Санчез Показати IP 1 Серпня 2016 15:32
На новій зупинці мені не стала маршрутка...і не одна...
злий Показати IP 1 Серпня 2016 16:07
То знесіть ту зупинку, щоб нічого не нагадувало про неї і люди з часом звикнуть до іншої...може... Але я думаю, що тут просто хтось з хитрозроблених поклав око на непогане місце для торгового павільону замість зупинки
Володимир до злий Показати IP 1 Серпня 2016 17:46
Ні, ніхто не поклав око на дане місце! Як би ви частіше проходили там, ви б дійсно побачили, що ділянка не є безпечною для учасників дорожнього руху. А як би, ще й знали правила ПДР, то відразу б безвагань побачивши місце зупинки сказали б, що зупинка встановлена в неналежному місці: 1. І саме головне, "для усіх транспортних засобів, ЗУПИНКА ТА СТОЯНКА, за і перед переходом не дозволена, якщо транспортний засіб ближче до переходу ніж 10 м. (А маршрутчики постійно мало того, що перекривають дорогу, що пішохід не може побачіти чи рухаються машини (бо ж в нас кожен другий на "боліді формули-1" і він має пролетіти на жовтий сигнал світлофору), то ще й до того коли виїжають з місця зупинки, можуть навіть зупинитися на переході.
злий до Володимир Показати IP 1 Серпня 2016 20:12
Я там частіше буваю ніж ви думаєте, але і попередня зупинка після виїзду з Чорновола також не є вихід особливо для 32 маршруту.
ждала до Володимир Показати IP 2 Серпня 2016 17:01
ви все правильно кажете, але як можна здогадатись що ВЖЕ зупинки там нема? (Я не кожен день на тій зупинці)
ХХХ до злий Показати IP 1 Серпня 2016 19:25
Шановний дана територія вже давно в оренді під підземний перехід, який континіум, обіцяв зробити то в 2014, то в 2015 і тд. А місце там дуже аварійне і через зупинку, і через перехід.
злий до ХХХ Показати IP 1 Серпня 2016 20:01
Наївний, ти ще досі віриш у казку? Підземний перехід це, як безвізовий режим.
Володимир до злий Показати IP 2 Серпня 2016 17:41
Насправді, ви вже мені набридли дурними коментарями! Тому що: 1. Я майже повністю пояснив чому зупинка недоречна, а вам як горох об стінку. 2. Мій коментар починаєте "обсирати", а так і вагомих фактів, чому зупинка повинна залишитися на своєму місці так і не надаєте. ("Отже, це людина - "Балабол""). 3. "ХХХ" розповідає, що ми повинні стремитися до кращого, тим більше, що його обіцяють виконати. (Це про підземний перехід). І тут вам теж не вгодили. Ви починаєте базікати про якусь казку, "злий" це давно реальне життя для вас і для нас. Це не так як в казці ми віримо в чудо і воно колись станеться, НІ у реальному житті, для змін потрібні ДІЇ!!! І ось саме це і є одна з дій до кращого життя. ("У вашому випадку казки, яка нарешті для вас настане, коли усі інші будуть діяти, а ви будете тихенько сидіти та чекати змін, як в казці! Перестаньте краще жити казками, і повертайтеся до реального світу! ")!!!
разом зі злим до Володимир Показати IP 3 Серпня 2016 08:05
Ти хоч сам зрозумів, що написав?
Прохожий Показати IP 2 Серпня 2016 18:24
В Москве и Кракове общественный транспорт просто не останавливается на не санкционированных остановках. Вот и все решение. Так как водители бегут за заработком, порядка не будет.
Віталій Показати IP 2 Серпня 2016 23:16
Нехай наша міська рада розкошелиться та поставить там заборчик такий як біля ,,Карамелькі,, і на тому проблема пропаде сама собою....думаю люди не будуть лізти через нього!!!!!
33 до Віталій Показати IP 3 Серпня 2016 11:27
Будуть