На Волинь їде Ющенко
На Волинь їде Президент України Віктор Ющенко на Волинь. Про це 28 листопада повідомляють «Волинські Новини».
За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, у вівторок, 2 грудня, очікується візит Президента України Віктора Ющенка на Волинь.
Довідово:
У планах Президента України Віктора Ющенка – візит на Волинь. Цю інформацію 3 листопада виданню також підтвердив голова ОДА Микола Романюк. Візит заплановано орієнтовно на кінець листопада – першу декаду грудня, – уточнив губернатор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, у вівторок, 2 грудня, очікується візит Президента України Віктора Ющенка на Волинь.
Довідово:
У планах Президента України Віктора Ющенка – візит на Волинь. Цю інформацію 3 листопада виданню також підтвердив голова ОДА Микола Романюк. Візит заплановано орієнтовно на кінець листопада – першу декаду грудня, – уточнив губернатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 12
Анонім
Показати IP
28 Листопада 2008 15:50
а не пашол бы он на три родных буквы...
Лихий
Показати IP
28 Листопада 2008 16:09
І навіщо він нам тут потрібен?
Добрій
Показати IP
28 Листопада 2008 16:47
Може їх по дорозі зі Кійова штрафануть на пару рубасів по новим тарифам... :))
Анонім
Показати IP
28 Листопада 2008 18:31
Чекаємо!!! З хлібом і сілю!
Simpson
Показати IP
28 Листопада 2008 21:33
Гнати його з Волині стусанами!!!!!
Вінстон
Показати IP
29 Листопада 2008 11:44
І хто ж так чекає з хлібом і сілю?
Тіпа він нам грошеняток привезе.
Наівні! Вибори скоро, от і їздить рейтинг піднімає, як і Литвин якого, доречі, в дитинстві до дерева шнурочком прив'язували і давали на обід черв'ячків. Бідолоха.
месник
Показати IP
29 Листопада 2008 13:19
Подзвоніть до Ющенка, скажіть що вже зима,бджоли у вуликах сплять!
Анонім
Показати IP
29 Листопада 2008 15:42
Да пусть идет он туда от куда пришел
Анонім
Показати IP
29 Листопада 2008 17:28
Хто там з хлібом, сіллю та діоксином чекає? Дограєтесь!
Ненависник влади!
Показати IP
29 Листопада 2008 19:17
Хай прищі виведе,баран,і порядок наведе в країні а тоді приїжджає.
Анонім
Показати IP
30 Листопада 2008 21:04
Ющенко високо моральна людина і демократ з великої літери... Країні потрібен мент, наприклад Луценко. Він би цю всю банду швиденько на нари закинув.
Анонім
Показати IP
1 Грудня 2008 12:15
Який Ющенко високопорядний, коли він мєлочний та заздрісний.
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.