USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Нардепам підвищили зарплату майже втричі

14 Квітня 2015 14:48
Депутатам Верховної Ради України VIII скликання з 1 квітня підвищили зарплату з близько 6,5 тисячі гривень до близько 17,5 тисячі гривень на місяць.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на повідомлення народного депутата Верховної Ради VII скликання, члена політради "Батьківщини" Андрія Павловського.

"Хороша новина для Мустафи (народний депутат України Мустафа Найєм)... Підвищили!! З 1 квітня підвищили не тільки тарифи для населення, але і зарплату для чиновників і депутатів до 17,5 тисяч гривень", - зазначив він.

Павловський пояснив, що підвищення зарплат нардепам пов'язане із законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", який набрав чинності 1 квітня 2015 року. Зокрема, він передбачає зняття раніше накладених обмежень з оплати праці для народних депутатів, міністрів, співробітників Нацбанку та низки інших державних службовців.

Раніше Кабінет міністрів України обмежив зарплати чиновникам вищого рангу. У 2015 році місячна зарплата членам Кабінету міністрів, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів нараховується у розмірі посадового окладу.

Нагадаємо, одним з доопрацювань бюджету Радою вже після прийняття закону стало підвищення максимального розміру заробітної плати народним депутатам України до 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

"Вилучено частину 4 пункту 7 Перехідних положень щодо обмеження максимального розміру заробітної плати народним депутатам і членам Кабінету Міністрів України - у розмірі посадового окладу (у законі (реєстр.№1577) обмежена 10 розмірами мінімальної заробітної плати - 12 180 гривень, а посадовий оклад - 5 600 гривень)", - написав Павловський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2015 14:57
Молодці, ото тепер пенсіонери заживуть. Замість того щоб підняти мінімалку, вони підняли собі зарплату.
СТН до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2015 16:10
З пенсії забирають! З депозитів забирають! Тепер зрозуміло для чого!
шок... Показати IP 14 Квітня 2015 14:58
і де справедливість?
vek до шок... Показати IP 14 Квітня 2015 22:11
Na Maydani?sprobuyte prigayte? mohge ishe krashi pridut .vi she miytes raz u tuhgden i ne mate klopotu pro ekonomiu? mi v polshe ta davno robim.
Бідний народ Показати IP 14 Квітня 2015 15:03
Під час виборів ми так тішилися 200 грн, що нам роздавали... Маємо те, на що заслуговуємо. Нардепи мільйон вкрадуть, а 1 грн. дурненьким виборцям дадуть ....Тепер також радіймо депутатській зарплаті і доходам . Ми самі їх на трон висадили. А чого тепер стогнати і заздрити. Радійте, що нашим обранцям добре живеться. Вони живуть по- новому....
Анонім до Бідний народ Показати IP 14 Квітня 2015 15:34
У нас давно вибори без вибору. Кого підсунуть та добре пропіарять, за того і голосуємо. На усіляких шоу одні і ті ж обличчя. Дарма, що рило у пуху, зате обіцяє красиво. У цьому і біда. Дуже коротка пам"ять - це одна із наших вад. Ми постійно забуваємо обіцянки наших кандидатів, а на наступних виборах знову їх вибираємо. Лице те ж саме, тільки бренд змінився - для нас різниці не має. Так і ходимо по граблях.
Андрій до Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 17:18
По-моєму,ми не ходимо по граблях,ми по них танцюємо...Своїми діями нардепи прискорюють початок третього Майдану,тобто початок свого кінця...
Е Показати IP 14 Квітня 2015 15:03
Мразі
х0 Показати IP 14 Квітня 2015 15:08
Слава революції гідності!
Анатоль_ Показати IP 14 Квітня 2015 15:11
Не треба скиглити раджу я усім з Наталкою Семенівною! А ви що думаєте що розробляти закони-це легко! Для чого ми тоді на Майдані Революцію Гідності робили, хтось подумав! Щоб бути свободними, шоб від злодійств банди януковича очиститися! Правильне рішення Уряду! Слава Україні.
кука на муку до Анатоль_ Показати IP 14 Квітня 2015 19:14
придурок
Анатолю Показати IP 14 Квітня 2015 15:33
Хто така ця Н.С.?Можливо вона тебе колись залишила?Ти її син?Звлишай брудний стілець перед монітором і йди працюй на завод неробо волохата.
Анатоль_ до Анатолю Показати IP 14 Квітня 2015 17:25
Сама ти неробо волохатаНС. Тільки те і вмієш що ведра помийні возити на маршрутці ***
Анатоль_ до Анатолю Показати IP 14 Квітня 2015 17:35
Пані Наталя Семенівна для мене ідеологічна посестра!
ОЙ Е ЕЙ Показати IP 14 Квітня 2015 15:42
Люди добрі! Що то робиться? З моеї пенсії нещасної зняли 15%, а собі добавили! Як жити в такий країні, як поважати владу?
Іван Показати IP 14 Квітня 2015 15:44
Оце такий Президент України ПОРОШЕНКО і Прем"єр ЯЦЕНЮК. Нам, простим людям радять затягувати паски, піднімають кварплату, продукти, речі першої необхідності А собі добавляють зарплати, надбавки і так далі. СОВІСТІ у них немає зовсім. Кров"ю людською напиваються, не можуть зупинити АТО щоб люди не вмирали. БРЕХУНИ І ЗЛОДІЇ НАШОЇ УКРАЇНИ інших слів для них немає. В такий час простим громадянам виживати а їм -депутатам і Президенту зажиратися?
1232 до Іван Показати IP 14 Квітня 2015 22:33
Одним словом - скоти, а не депутати!!!
Юля Показати IP 14 Квітня 2015 15:46
Дуже гарна новина, справедливість торжествує...
Alexey Ingul Показати IP 14 Квітня 2015 15:51
коментар було видалено
Колян Показати IP 14 Квітня 2015 15:59
А все на Путіна скидають. Мабуть Путін винен що депутатам добавили таку зарплатню? Прикривається наша влада війною, яку не оголосила! Треба не в Ато йти а в Верховну раду в Кабінет Міністрів і до палацу Президента і запитати що вони страх втратили? Що вони роблять? Люди гинуть, калічаться, виживають, вмирають а змін немає на краще тільки зміни у владі КРАЩІ -їм добавки і добавки, пільги. МОЖЕ ВЖЕ ПОРА ТАКУ ВЛАДУ ГНАТИ ГЕТЬ??????
Анатоль_ до Колян Показати IP 14 Квітня 2015 19:55
Так Путін і є в усьму винний. А хтож?
О Господи Показати IP 14 Квітня 2015 16:00
Що таке коїться-це вже відверте знущання над народом. Якби це їхня зарплата була.Так у них же мільярдний бізнес. Безкоштовне житло, лікування, відпочинок, нам таке в гробу не присниться. А нам 1000 пенсії,1500 зарплати, 3 тисячі квартплата,субсидії виробляйте, а хай вони ці субсидії виробляють. Ліки космічні , а їжа два космоса. Затягуйте паски жебраки-це ми нарід український.Вбивають наших дітей, А не пора вже автомати в другу сторону повертати.Це просто жах. Оце вибрали-оце уряд
Анонім до О Господи Показати IP 14 Квітня 2015 16:14
коментар було видалено
Допоможіть Показати IP 14 Квітня 2015 16:12
Це жах!!!!!!!!!! Людям мінмалку мають підвищити аж у грудні і то на 10% що це при нинішніх цінах усе навіть нічого а ще після того ще піднімуть ціни. А собі скільки беруть і ще й бізнеси заводи у них. А тут як вижити на ту мінімальну і дітей одягнути нагодуваи і полікувати? ТО це така влада? Порошенко вічно аж заходиться від сміху Але нам чомусь плакати хочеться. Оце долізли до корита ті що кричали кулю в лоб.
Саша Показати IP 14 Квітня 2015 16:29
гнати в шию їх з посад. Все у руках людей а особливо тих хто в ато
Трикаш Оленка Показати IP 14 Квітня 2015 16:40
Це не правда, що їм підняли зарплату
луцкий до Трикаш Оленка Показати IP 14 Квітня 2015 16:54
молчи, Оленка... дай народу повозмущаться))
Лап.. до луцкий Показати IP 14 Квітня 2015 22:18
А нам важаєте легко на 20000 прожити, шоб ми про вас думали. Ще хоч би 30000 накінули, тоді і про вас легше буде думати. Слава Украіні!!!!!!!
луцкий Показати IP 14 Квітня 2015 16:51
коментар було видалено
дідо Показати IP 14 Квітня 2015 16:54
кремлівські тролі позбігалися.
луцкий до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 16:55
та это сарказм) я такой же кремлевский как и ты.... доруководились керовники вот и всё
пуканыч до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 16:59
молчи, д***до
ЗМІ Показати IP 14 Квітня 2015 17:05
Влада свідомо йде на соціальний вибух. І це в той час, коли старенькі люди кидають в скриньки останні копійки з жалюгідної пенсії "для бійців на Сході".
до трикаш ленки Показати IP 14 Квітня 2015 18:15
У регламентному комітеті Верховної Ради підтвердили, що з 1 квітня депутати отримуватимуть нібито скасовану раніше зарплату в розмірі 17,5 тисячі гривень.Про це у коментарі Укрінформу повідомив член Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР Дмитро Шлемко. "Тепер зарплата народних депутатів повернута до рівня 2013 року, тобто максимальний розмір становить 17 тисяч 425 гривень", - сказав політик.
Зорян Показати IP 14 Квітня 2015 18:22
Оце так ми живемо. Собі надбавки а нам виживай за копійки. Треба вимагати від Гройсмана Порошенка і Яценюка пояснень. Як так що їм є а людям простим пенсіонерам -інвалідам малозабезпеченим нічого не добавляється а навпаки у школах і державних установах вимагають тільки ще віддавати в АТо одноденн заробітки.
До всіх Показати IP 14 Квітня 2015 18:23
Люди, схаменіться... Читаєш те, що Ви пишите.... Подивіться на декларації депутатів, не всіх, наших - Волинських. Крім продажних ОЛІГАРХІВ (всі, що і раніше депутатствували, ПОПЄРЄДНІКИ), решта продажні до останньої краплини. ГУСЬ- біднота! ЛАПА-який віскі дешевше за 100 доларів не вживав, доходи ознаменували просто смішні. Сидять в різних ТОК-ШОУ, умнічають. Військові доктрини озвучують - бездарі. Політичні ПОВІЇ - Ви ж то знаєте, що коштує Ваше депутатство, як ніхто. Будьте хоч чесними самі до себе. Народний від "АЙДАРУ" (тіпа) - зніми форму на політичних заходах, не позор офіцерську честь...
123 Показати IP 14 Квітня 2015 19:20
Треба скакати.
Anonymous Показати IP 14 Квітня 2015 19:22
Приїжджайте, депутати, ми вас будемо *.... Будемо кохать! (OtVinta)
макс Показати IP 14 Квітня 2015 19:31
Погана новина для Мустафи. Довго тішитися такою зарплатнею йому не доведеться. Низи вже просто не можуть жити по-старому, як казав один відомий чоловяга.
дідо Показати IP 14 Квітня 2015 19:35
Ця новина виявилась брехнею, запущеною бютоголовою сектою.
Анонім до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 19:49
Гройсман: Никакого решения о повышении зарплаты депутатам не подпишу. Это он говорит. А ты ему веришь? Ведь зарплата депутата отсчитывается от зарплаты президента.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 19:58
а памятаєш як пару років тому ти у БЮТі був і в одне місце бютівців цілував? Памятаєш? Люди памятають!
дідо Показати IP 14 Квітня 2015 20:12
Буду мати відношення до бюту .тільки на суді за злочини бютоголової секти та кремлівської сексотки Тімашєнки. На БЮТ бридко плюнути.як на комуняк.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 20:16
Добре памятаю як ти значка з фото Юлі носив гордо на грудях, ходив по ковельський та кричав Юля!Юля! Юля! З Юлею до перемоги!
Анонім до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 20:17
Иными словами, ты против Яценюка, так как он Юлин выкормыш?
лелу Показати IP 14 Квітня 2015 21:40
....Це просто на голову неналазить, інвалідам 3 ї групи які працють на спец посадах пенсію зняли з 1 квітня бо вони мабуть стали здоровими з 1.04. і коштів на підтримку здоров'я уже непотребують. . хто був багатий того зміни тільки тішать а простий люд задушать щоб не мішали їм жити! !!
анна Показати IP 14 Квітня 2015 23:52
новина ФЕЙКОВА.Всі центральні смі її спростовують. перевіряйте інформацію,журналісти...
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 10:58
ЗНУЩАЮТЬСЯ ЯК МОЖУТЬ!!! ТРЕБА ВТІКАТИ З ЦІЇЄ РУЇНИ ПОДАЛІ, ТОЛКУ ВЖЕ НЕ БУДЕ!
стоп Показати IP 17 Квітня 2015 19:46
ви идиоти ще за них голосуете ще не це буде