USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Не вручатиму автомобілі, поки не заспокоїте суспільство, – голова ОДА до Ігоря Ващенюка

13 Грудня 2018 15:40
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко доручив очільнику управління охорони здоров’я провести прес-конференцію та надати пояснення щодо закупівлі 23 автомобілів для сімейних лікарів Волині. Публікація інформації про цю закупівлю, з його слів, викликала шквал критики.

Про це йшлося під час наради голови облдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів державних програм 13 грудня.

«Ви закупили 23 автомобілі Peugeot. Про це була інформація на сайті облдержадміністрації. 46 коментарів – і жодного хорошого слова, «ціни завищені, машини погані»», - зауважив голова ОДА, звертаючись до начальника управління охорони здоров’я Ігоря Ващенюка.

Він зобов’язав чиновника провести прес-конференцію та пояснити громадськості усе щодо цієї закупівлі.

«Я до ваших закупок відношення не маю, але я їх не вручу, поки Ви не заспокоїте суспільство», - наголосив Олександр Савченко.

Зауважимо, на Волинь прибули 23 автомобілі марки «Peugeot 301». Вони закуплені за кошти співфінансування субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту МОЗ і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». Вартість придбання – понад 8,5 мільйона гривень. Транспортні засоби ще до кінця року планують доправити на місця, в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Нині ж визначаються з розподілом, відповідно до затвердженого плану спроможної мережі закладів охорони здоров'я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Вася Показати IP 13 Грудня 2018 15:43
Дима без вогню не буває!!! ТАК що це правда,але вже поділилися може грошима і все "замутять людям очі",як завжди в таких оборудках.!
Ревізор Показати IP 13 Грудня 2018 15:49
Чому тільки про автомобілі. Хай вже і про вчорашнє, про ангіографи дорожчі на 45%...і 3000000 грн., вкрадених з бюджету.....
Правда Показати IP 13 Грудня 2018 15:59
В якій ще країні є начальник охорони здоровя при якісь ОДА.Сміх тай годі.І ці люди розподіляють бюджет,визначають як і що купувати і якої марки.Це було при СССР.Партія казала де і що сіяти і які корови мають буди в колгоспі.Щось змінилось???НІ.Прикро за цим спостерігати і слухати.Але ми самі винуваті,бо вибираємо цю "комсомольську"владу,не контролюємо її,не відстоюємо своїх прав і т.д....А вони просто грабують нерозграблене,хоча напевно такого вже і немає...можливо.
Кривда до Правда Показати IP 13 Грудня 2018 17:18
Можна і не казати що і де сіяти, не мати свого державного господарства, проте тоді необхідно дерти великі податки. Тут вже як кому вигідно... Іншого просто не дано, принаймні у світі ще не придумали.
ігор луцький Показати IP 13 Грудня 2018 16:49
Цікаво знати хто ще приймав участь в цій оборудці.А чому не закупили Шкоди укрозборки?Чому патріоти не підтримали вітчизняного виробника?Як не крути-зрада конкретна.
андрій Показати IP 13 Грудня 2018 17:01
тобто хтось заплатив гроші за авто а отримати їх неможе бо голова ода так собі захотів.
Українець Показати IP 13 Грудня 2018 17:30
Чому ці гроші не розподілити цільовим призначенням на амбулаторії і сімейних лікарів.І вони повинні визначати,що їм потрібно в першу чергу(звичайно контроль присутній).Може комусь наразі авто не потрібне,а житло,оснащення кабінету,утеплення і опалення,невідкладні ліки,апаратура.Чому авто?Це банальний лоббізм і не більше.А де компютеризація віддалених сіл?Багато запитань,але ніхто не чує відповіді,бо нікому це озвучити,"прилипли"до крісел в теплих кабінетах.Так реформи не проводяться.
Нєпоняв Показати IP 13 Грудня 2018 17:42
"«Я до ваших закупок відношення не маю, але я їх не вручу, поки Ви не заспокоїте суспільство»"(С) - а їх же ніби не інвалідам мали вручати, а в амбулаторії давати, чи я щось не вірно прочитав. То чому він має їх вручати? Хай приїдуть та отримають. Та й суспільство Ващенюк вже не заспокоїть, бо комусь було треба його "розігріти". А крайні знову прості пацієнти будуть в результаті. Якщо він все придбав за Законом, то чому він повинен когось заспокоювати, а якщо ні, то вже давно мали б заспокоїти його ... адвокати. А то дзявкнули "Тримай вора", а доказів, як завжди, ніхто публікувати не збирається. Мені от дійсно цікаво яка точно модель, комплектація, коли саме придбана, в кого тощо, чи було необхідно брати саме таке авто, можливо є кращі варіанти - які? Хто реально точно такий варіант пропонував дешевше?
Рахую Показати IP 13 Грудня 2018 17:44
виходить 13 тисяч баксів за нове авто. Ну я б не сказав що тут так багато вкрали, ціна нових десь від 340 000 в інтернеті (12 150 баксів)
ех до Рахую Показати IP 13 Грудня 2018 23:22
всерівно гуртом має бути дешевше. а тут навпаки
ща до Рахую Показати IP 14 Грудня 2018 07:07
700000 вкрали... мало?
Правда Показати IP 13 Грудня 2018 17:50
Так хто в Луцьку поставляє Пежо(яке не дуже то і є успішним на ринку)?Сафрон?Чи ще хтось.Прослідкуйте журналісти весь ланцюг і ви "здивуєтесь",чому саме Пежо?24 автівки відразу-це непоганий "куш".Можливо це і неправда,але все ж....