USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Охоронці» луцької військової частини просять про допомогу

26 Січня 2014 18:00
Люди в мороз не полишають пост біля воріт частини внутрішніх військ на вулиці Лідавська в Луцьку. Активісти просять про підмогу, стало відомо під час народного віче сьогодні, 26 січня.

«Там немає наметів. Лише бочки та дрова. Прийдіть, їх підтримайте, принесіть гарячий чай», - кажуть активісти.

Крім того, євромайданівці просять про підмогу. Вони кажуть, що в частині пожвавився рух військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
123 Показати IP 26 Січня 2014 18:16
А горячего шоколаду не желаете?
555 до 123 Показати IP 26 Січня 2014 18:17
шонібудь, чесслово...
Ольга до 123 Показати IP 26 Січня 2014 19:25
***Своїми коментарями ти вже всім набрид. *** Вийди на мороз і постій хоча б годинку проти євромайданівців, а тоді будеш писати коментарі, якщо будеш в змозі.
Вася до Ольга Показати IP 27 Січня 2014 00:50
А хто тебе просить там стояти? Що це змінить? Якщо їм дадуть відповідний наказ, то вони або самі відмовляться його виконувати, або по вас і так проїдуться. Герої, бл... З кульбабкою проти БелАЗа. Мозок треба не відморожувати, а розвивати!
дідо Показати IP 26 Січня 2014 18:21
Гузь,Пащенко,Козюра,Шиба ....та інші ...гарно поспівали на Майдані ,а тепер у теплому дивані дивляться телевізор.
МИ Показати IP 26 Січня 2014 18:33
Зараз прийдемо! Несемо бутерброди і підтримку!!! Хлопці, тримайтеся, ви наші герої!!!
СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 26 Січня 2014 18:40
Сидіть вдома, а потім не жалійтеся, що пискнути в повітря не можна. Ті хто не підтримує-ви Бо ЛО ТО!!! Через вас нормальні люди тяжкою дорогою йдуть до благополуччя, та автоматично вам, п*длам, виборюють незалежність та свободу. Скоріш за все у ваших родинах робиться те ж саме га@но, що і в країні... П***те захищати вкраїну! Козюру і Шибу ГЕТЬ З НАРОДНОЇ РАДИ!
думаючий до СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 27 Січня 2014 13:43
"Хто не з ними той проти нас" - © 2004 рік, шось дуже знайоме... а потім п***лись...
ідіть на Показати IP 26 Січня 2014 18:49
ідіть додому і буде вам какава з чайом, і все остальне. А дітей наших не провокуйте! А як треба то беріть своїх спиногризів і з ними стійте і д і от и!
до дідо Показати IP 26 Січня 2014 18:50
Видно історію знаєш((( Тільки не забуть, що ти живешь завдяки тим хто вважає 9 травня святом перемоги над фашизмом. І насправді дуже жаль, дивлячись на сьогоднішню ситуацію з засиллям націоналістської символіки, що 25 мільйонів людей загинувших у Вітчизняній війні так і не навчили народ відрізняти добре від поганого.
дідо до до дідо Показати IP 26 Січня 2014 19:09
Від радянських фашистів загинуло набагато більше українців, ніж від німецьких .
Вася до дідо Показати IP 27 Січня 2014 00:55
Вірно! Тільки ті радянські ****** зазвичай виявлялися або українцями, або грузинами! Тепер продовжують, тільки прапори поміняли.
Нінуля до до дідо Показати IP 26 Січня 2014 21:53
Не навчили - кого? "Беркутівців", які своїми повадками нагадують НКВС?
вчитель до Нінуля Показати IP 27 Січня 2014 12:05
Вчи історію! Шо твоі бандерлоги зробили з селом Хатинь у Білорусі! А нова "команда" НА те зробить, і як захочуть то 18 млн російськомовних украінців знищать!!
СПРАВЕДЛИВІСТЬ до ід Показати IP 26 Січня 2014 19:07
Ти напевне з тих, хто коментарі пише за гроші. Ти точно не матір, яка своїм дітям бажає лише добра. І ти точно з тих, хто погано розбирається що є зло, а що є добро. БОРІТЕ - ПОБОРЕТЕ!
та же до СПРАВЕДЛИВІСТЬ до ід Показати IP 27 Січня 2014 14:36
Я напевно з тих хто не всі мозги відморозила на майдані(дубль 2) . Шо влада робить то не лізе ні в які рамки згідний! І своэ я відстяв в 2004-му. І не наступлю 2 раз на "нові" еуропейскі граблі! Якшо тобі тьотя свэта яка сидить в Італіі і підтираэ сеньйорі сраку,сказала як там добре то вали туди! Чи дядь з америки доларом помахав теж вали дибільне!
Рома Показати IP 26 Січня 2014 20:51
Может смолы!! горячее???
ант до Рома Показати IP 26 Січня 2014 21:29
Якщо для тебе особисто, можна і смоли.
до Ромчика до ант Показати IP 26 Січня 2014 21:37
...смоли в той брудний рот йому. Сидить той організм "Роман" у батьківському домі, нічого з себе не представляє. Скоріш за все нічого в житті і не добився, тільки й вміє що до матері рота відкривати і гнити перед монітором. Скоріше за все не усвідомлює всієї ницості свого посту. Покайся!
Вася до до Ромчика Показати IP 27 Січня 2014 00:58
А що ви, пане з себе представляєте, чого добилися? Мабуть вже стільки всього поперевиконали та поперебудували, що тепер вже нищити все почали!
Олег Показати IP 26 Січня 2014 22:14
Не дай бог Бондаря і тим більше Шибу знову до влади, це зло гірше ніж теперішнє!!!
Свідомий Показати IP 26 Січня 2014 22:30
Волиняни! Те що робить влада - це свавілля. Я проти влади! Але не дай Нам Бог таких керівників, як Бондарь Гезь енд ко!!!!!!!!!!!!!!!!
777 Показати IP 26 Січня 2014 22:41
Всі ди**ли яким шось не подобається збирайте манатки і кроком руш в сторону росії, вас там чекають з хлібом і сіллю, а ми вільні Ураїнці та вірні свому народу,своїй нації і будемо боротись за свою волю, і якщо треба буде лягти під танки за свободу наших дітей то ми ляжемо і не дозволимо нашим дітям воювати проти свого народу! Не треба тратити свій час для того щоб писати всяку гадость про людей які не байдужі і хочаб щось роблять для того щоб бути вільними!
Всезнайко до 777 Показати IP 26 Січня 2014 23:08
Якщо такі д*біли прийдуть до влади, то побіжимо в різні сторони... Одні з голоду, інші від погромів...
Вася до 777 Показати IP 27 Січня 2014 01:04
А ти подивися скільки зараз під паспортним столом стоїть! 99% українці. Всі від таких як ти тікають. Бо розумна людина думає не як під танк лягати, а як залишитися живою та перемогти. В наш час той хто лізе під кулі та під танки зветься не героєм, а диб.. Але ти геройствуй, пам'ятник всерівно поставлять, може, колись...
справжній волиняка до 777 Показати IP 27 Січня 2014 12:09
Вали до львова посіпака ***! А ліпше вали до діда в канаду і розводь бджоли!
Для Роми з дурдома ! Показати IP 26 Січня 2014 23:47
А, щоб тебе, бісового сина, заціпило навіки, сидить і скрегоче рогами від злості і копитами підлогу шкрябає. Пад** ти кацапське,
аяяй Показати IP 27 Січня 2014 00:00
от нехай Шиба Бондар Гузь приймуть пост біля воріт військової частини ,а ми їх підтримаємо морально
777 до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 00:57
Тому потрібно зробити все щоб ці д*біли не були при владі! Треба іти до кінця, назад дороги немає або ми їх або вони нас! Ми повстали за свободу і ніякий д*біл не зможе в нас її забрати!
Думка до 777 до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 01:07
Ви не за свободу повстали, а вчманіли вже від неї, бо такої її кількості, як в нас її нема ніде! Свобода свободою, а здоровий глузд ніхто не відміняв!
Пересічний до Думка Показати IP 27 Січня 2014 10:40
Та про який здоровий глузд ви говорите? Якщо під час вчорашнього Народного Віче заявили про створення Народної ради (яка взагалі не має жодних юридичних підстав для існування) і запропонували до її виконавчого органу Шибу і Козюру, то про що можна говорити з цією так званою опозицією. Таке враження, що ці нові керівники від Народної ради взагалі не читають новини в інтернеті і особливо коментарі під статтями про "героїв Євромайдану" Шибу та Козюру та інших. Якщо таких політиків допустять зараз до влади, то нічого не зміниться, покращення не настане.
а що Показати IP 27 Січня 2014 18:06
бондар шиба та інші підбурувачі майдаунів не можуть прдати свое майно якім збагатилися при злочинний владі 50 на 50 солдатикам та приблудам з під плота