USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Військову частину в Луцьку розбарикадували

5 Лютого 2014 21:20
Барикади біля військової частини в Луцьку розібрали.

Про це пише один з активістів Павло Березюк у мережі Фейсбук.

«На часі. На Лідавський сьогодні розбарикадували головні виїзні ворота частини. Люди зголосилися на це, можливо, і дійсно так краще. Все решта залишається в силі, як завжди, великий брак людей і дров). Людей, трішки більш адекватних, ніж були замічені в порушенні порядку.
Читаючий, запамятай! «Якщо не ти, то хто»!? І не забувай про «краплю в океані», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, військову частину на Лідавській активісти стерегли три тижні. Виїзд з частини на вулиці Лідавська був забарикадований, щоб не пустити силовиків до Києва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Семен Показати IP 5 Лютого 2014 21:29
Там в песне: барикады стояли злих собак не пускали. Так кто кого куда непускал?
Леся Показати IP 5 Лютого 2014 22:10
Горе пікетувальники! Там не пускали, а в ОДА Башкаленка "впустили"! Слава Гузю і підгузникам з автомайданом дешевим!:) Ганьба!!!
Остап Показати IP 5 Лютого 2014 22:50
Ось бачете який у нас новий губернатор тільки призначили вжей блокаду зняли :)))) мо він їм і доплачував ;)?
123 Показати IP 5 Лютого 2014 23:01
Коли Ввшникам потрібно було виїхати до Ковелі, щоб шукати 15-річну дівчину, яка зникла безвісти, ви теж барикадували ВЧ і не пропустили солдатів на пошуки. Дівчини досі не знайшли. Ніде не кольнуло?
Anonymous Показати IP 6 Лютого 2014 01:15
уберите это жалкий бомжатник около части ... я нИмагу смотреть на это б*дло около забора .... это *ля деградировавшие люди ... да тут не то что мата не хватает просто одни эмоции
357 Показати IP 6 Лютого 2014 01:39
Так кого ж там барикадували? Дітей? Їм і так там не солодко, а тут ще й під парканом їх побити хочуть. А чим відрізняються вони від тих дітей які на майдан пішли? Тим що ті відкосили, а ті ні? Так їх за це барикадували?
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 04:29
Вся ця "революція" лише розхитала державність України, найбільш гріх на штурмовиках вулиці Грушевського, де злетілися всі патологічні авантюристи України. В Луцьку на майдані і на барикадах в основному підгузники-дармоїди.
Смерч до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 10:37
ці слова до продажного "лучанина" : "шановний" тітушкан , краще інколи жувати ніж такий брєд тут писати................заплатили тобі 200 грн. то сиди і не висовуйся, не псуй людян настрій, троляля