Ощадбанк виграв суд проти російського Сбербанку
Ощадбанк виграв суд проти Сбербанку Росії та домігся заборони останньому використовувати позначення “Сбербанк”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Ощадбанку.
"Сьогодні, 18 квітня 2017 року, Господарський суд Києва виніс рішення, згідно з яким було визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені sberbank.ua та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку "СБЕРБАНК", — йдеться у повідомленні.
"Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «Сбербанк» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалося чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів", – прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Нагадаємо, 7 березня "Сбербанк" приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які надають паспорти так званих ДНР-ЛНР.
Це викиликало хвилю обурень в Україні.
13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві. 15 березня у Луцьку чорною фарбою розмалювали двері та вікна приміщення, яке займає відділення "Сбербанку Росії" в місті. Невідомі написали фрази "RusBank", "Bank Over", "Game Over" тощо. Крім того, монтажною піною залили двері банку.
16 березня Російський "Сбербанк" в Україні ввів нові, більш жорсткі ліміти на зняття готівкових коштів для своїх клієнтів.
Того ж дня Україна запровадила санкції терміном на рік проти п'яти українських "дочок" російських банків. Цим фінансовим організаціям заборонено виводити кошти за межі країни. Зокрема, під санкції потрапили "дочки" Сбербанк, ВТБ, БМ-Б анк, Промінвестбанк і VS Bank.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Сьогодні, 18 квітня 2017 року, Господарський суд Києва виніс рішення, згідно з яким було визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені sberbank.ua та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку "СБЕРБАНК", — йдеться у повідомленні.
"Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «Сбербанк» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалося чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів", – прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Нагадаємо, 7 березня "Сбербанк" приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які надають паспорти так званих ДНР-ЛНР.
Це викиликало хвилю обурень в Україні.
13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві. 15 березня у Луцьку чорною фарбою розмалювали двері та вікна приміщення, яке займає відділення "Сбербанку Росії" в місті. Невідомі написали фрази "RusBank", "Bank Over", "Game Over" тощо. Крім того, монтажною піною залили двері банку.
16 березня Російський "Сбербанк" в Україні ввів нові, більш жорсткі ліміти на зняття готівкових коштів для своїх клієнтів.
Того ж дня Україна запровадила санкції терміном на рік проти п'яти українських "дочок" російських банків. Цим фінансовим організаціям заборонено виводити кошти за межі країни. Зокрема, під санкції потрапили "дочки" Сбербанк, ВТБ, БМ-Б анк, Промінвестбанк і VS Bank.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
вкладник
Показати IP
19 Квітня 2017 09:19
не довіряйте ощадбанку. Це шарашкіна безвідповідальна контора де грабують людей. Прочитайте нещодавну статтю в газеті Голос України. По Україні в тисяч клієнтів ощадбанку з пластикових карток знімають гроші. А банк на ці злочини не реагує а прикриваючись нашими доблесними кришувальниками СБУшниками говорить що це люди самі винні. Втікайте з того ощадбанку поки не пізно.
Ростов
Показати IP
19 Квітня 2017 09:48
Физика: действие - рождает противодействие.
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.