USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Володимиром Гунчиком вкотре захиталося крісло, - ЗМІ

12 Січня 2016 17:02
Адміністрація президента (АП) вивчає можливість нових призначень у керівництві обласних державнихадміністрацій. Вони можуть продовжити процес кадрових змін в регіонах, розпочатих АП ще в грудні.

Тоді президент Петро Порошенко звільнив голів ОДА Запорізької, Херсонської та Хмельницької областей, які після місцевих виборів очолили обласні ради, і 15 голів районних держадміністрацій, - інформує «Апостроф».

На думку експертів, перестановки в областях пов'язані з незадовільними для президентської партії результатами місцевих виборів.

Зі слів джерела «Апострофа», в АП наразі розглядається звільнення ще чотирьох керівників областей, а також низки голів райдержадміністрацій. Складання повноважень, зокрема, загрожує голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику.

Як говорить співрозмовник видання, кадрові висновки можуть бути зроблені, передусім, на підставі результатів президентської партії «Блок Петра Порошенка» (БПП) на місцевих виборах.

До слова, з трибуни Верховної Ради вже вимагали відставки Гунчика. Але обійшлося лише словесними «баталіями». Тоді Володимир Гунчик сказав, що він - людина команди й поки не отримував повідомлення від президента, аби писати заяву на звільнення.

«З одного боку, губернатори не повинні втручатися у виборчу кампанію, а з іншого – президент чекає добрих результатів для своєї партії в областях. Тому такий «розбір польотів» повинен був відбутися рано чи пізно», - сказало джерело.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, найбільшу підтримку на Волині отримала партія УКРОПна яку, до слова, чинна влада не очікувала – 26,56% в обласну раду і 35,71% - у Луцьку міську раду .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
фу Показати IP 12 Січня 2016 17:05
вже воно не раз "хиталося". а коли звільнять ніхто не знає. то все інформшумовиння. таке і з клімчуком було.
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 17:19
Местные, а ну скажите, что там не поделили Гунчик и Палица?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 19:43
Нам поліщукам шо з того?
фе до Анонім Показати IP 13 Січня 2016 11:40
Дрогнув В.П. - публічно заявив , що не намірений показувати хто крутіший . Трус з робкого десятка.
Толик до Анонім Показати IP 14 Січня 2016 14:44
А тебе не местному это зачем?
Аналітик Показати IP 12 Січня 2016 17:43
Порошенкові зовсім не цікаво, що виробляє цей "злий гном" у Волинській області. Децентралізація для Гунчика це - особистий контроль діяльності всієї ВОДА, тепер без його відома ні премію людині видати, ні перевести в інше управління. Цей "великий діяч" умудрився ліквідувати управління міжнародної діяльності та департамент економіки.
теща до Аналітик Показати IP 12 Січня 2016 17:49
бо нічого не шарить
кадри до теща Показати IP 12 Січня 2016 17:55
бо він не губернатор. а директор заводу. різницю знаєте.
Anonymous до кадри Показати IP 12 Січня 2016 21:28
коментар було видалено
гунчику Показати IP 12 Січня 2016 18:51
володимире петровичу підіть у відставку скажемо вам ДЯКУЄМО
апарат до гунчику Показати IP 12 Січня 2016 19:36
не дякуємо, а іди під три чорти, новатор х***ов, і кодло своє прибери із собою, що насовав в ОДА
щастя здоров*я до гунчику Показати IP 13 Січня 2016 11:32
слушна порада І весеж не зважаючи на те , що вона Л.Плахотна і Гунчик В. вписали себе в список кривдників інваліда... Мене вчили дід і баба : " Ти , внуку , завжди бажай своїм кривдникам : щастя , здоров*я , а Бог почує , Він зробить так як потрібно ."
теща Показати IP 12 Січня 2016 22:37
Шо насовав, то насовавє. і ще й досі соває. Гад такий.
Міхал до теща Показати IP 13 Січня 2016 10:03
Одне слово - Збоченець, як і його холуй в Маневичах!
123 до Міхал Показати IP 14 Січня 2016 10:49
Забери Гунчику з собою на завод маневицького п....ра бо достав вже всіх те чио
Міхал до 123 Показати IP 14 Січня 2016 13:24
Те пед...ло себе має за напальйона, а продажні холуї йому підспівують.
Тарас Чурило Показати IP 12 Січня 2016 22:41
Думаю Гунчику вже пора коробки пакувати
Ірина Таран Показати IP 12 Січня 2016 22:42
А працівники автозаводу здихнули з полегшенням коли він пішов, і тут на тобі... назад
молодь Показати IP 12 Січня 2016 22:50
Пенсію гнати в три !@#$%^ з посад!
АС Показати IP 12 Січня 2016 23:21
Ну піде Гунчик. І що далі? Другого будете хаяти. Ви ж довбані волиняки і полішуки тільки на це і здатні. Краще б працювати навчилися і заробляти гроші для сім'ї .
cаме так до АС Показати IP 15 Січня 2016 00:58
галімі малі патріоти(небуду називати-піарити імен)загнали державу у прірву...коли проганяли клімчукаі башкаленка...і що ж вони наробили?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? в державі хаос і долар по 27
Микола Показати IP 12 Січня 2016 23:27
Яя я зрозумів, всі коментарі від слуг Палиці....
гол. спец. до Микола Показати IP 13 Січня 2016 08:30
нє а- від ОДА
Петро Показати IP 13 Січня 2016 01:13
А таки пора лижі готувати бо цей стратег такого понакручує що бовго видихати будемо.валіте
Преса Показати IP 13 Січня 2016 07:59
Гунчик - некомпетентна, вперта людина, чиряк на тлі волинської громади. Такі люди страшніші за бандитів. Проти бандита можна вибудувати захист, проти дурнів і впертих козлів - ні. Їх рішення непередбачені, тому небезпечні. Після нього одна руйнація. Погляньте на скорочення в ОДА і зробіть висновки! Погляньте на ставлення до АПК області - як ніби він для аграрної регіону не існує. Погляньте на його оточення в ОДА: дубняк, мишковець, кошарук, якась прибиральниця в помічниках, головачук з плоскою, як у форелі, головою. Волосся дибом встає! Гунчик схильний переоцінювати свої можливості, що ще більш небезпечне. Такі люди приймають невдалі рішення, нездатні усвідомити свої помилки внаслідок відсутності компетенції, що тягне за собою нові, ще більш руйнівні помилки. Нехай йде нах з Богом, а то будуть бити голову не тільки яйцями, а й кувалдою.
змі до Преса Показати IP 13 Січня 2016 22:41
Шановні "журналісти" з ВН. Перестаньте з нуля робити одиницю Палиці. на що б не множився нуль буде нуль. Кращу віслідковуйте, як ходить на роботу голова обласної ради. Гунчиком на Волині він все одно ніколи не буде.
Чувак до Преса Показати IP 13 Січня 2016 22:51
В нормальних мужиків не волосся дибом встає.
Психіатр до Преса Показати IP 14 Січня 2016 11:53
Бо має комплекс Напелеона!
дідо Пантелеймоша до Психіатр Показати IP 15 Січня 2016 01:34
Автокастратор , галютина , гострий паль , шибениця , вила , коктелі молотова , і т.д. інструменти для хірургічниго втручання - і прохонження навчальної практики . Для зберігання препарованого матеріалу використати Чорнобильський саркофаг ( хай нащадки через мільйони років вивчають , що то за невиліковна злояісна боляка в була в Неньки України ?) Інноваційні метоти лікування на дипломну ... і св. Василь усміхнеться !
анатолій Показати IP 13 Січня 2016 08:13
А все таки є Бог на світі!!! Почув наші молитви!!! Дякую тобі, Боже!!!
спортсмен Показати IP 13 Січня 2016 08:29
а що він з спортом вичворяє!!! якщо його не прибируть, розвалить повністю. правда палиця не дасть!
Міхал до спортсмен Показати IP 13 Січня 2016 10:07
Його Маневицький шлюх ще далі пішов!
мавпа Показати IP 13 Січня 2016 10:30
губернатор-шкодник
Юрист Показати IP 13 Січня 2016 16:21
Люди що ви хочете щоб комуняка колишній політпрацівник зробив корисного для Волинського краю та для людей! Ганьба тим хто його поставив до керма області! Його давно пора гнати.
Комуняка до Юрист Показати IP 13 Січня 2016 22:49
Колишні ще можуть щось робити, а теперішні крім віденського вальсу більше нічого не вміють танцювати. Пора гнати за кордон.
ff Показати IP 14 Січня 2016 14:38
гунчик - совквий хабарний чинок - треба гнати, але чи кращий прийде на його місце? сумніваюсь. рошен ставить до влади йому вигідних. а з рошену вже толку НЕ БУДЕ - це факт
Міхал Показати IP 14 Січня 2016 16:00
Адміністрації Президента(всіх рівнів) - ракова пухлина нашої держави!