USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Пішохідний міст до залізничного вокзалу в Луцьку відремонтують за майже 4 млн

24 Грудня 2021 16:43
Наступного року в Луцьку запланували відремонтувати пішохідний міст через колії до залізничного вокзалу. На ремонт із бюджету міста виділять майже чотири мільйони гривень.

Про це йшлося під час засідання сесії міської ради, під час якого депутати розглянули проєкт рішення про продовження терміну дії Програми розвитку дорожнього господарства Луцької міської територіальної громади на 2018-2022 роки на 2023 рік.

Депутат Андрій Білан звернув увагу на те, що мешканці міста просять відремонтувати пішохідний міст через колії до залізничного вокзалу та навести лад у Старому місті.

Луцький міський голова Ігор Поліщук анонсував, що кошти на ремонт мосту передбачено в бюджеті громади на 2022 рік.

«Ми передбачили на ремонт мосту 3,8 мільйона гривень. Щодо Старого міста, то наступного року ми ремонтуватимемо частину вулиці Драгоманова та площу Ринок. Розробляється остаточна концепція площі Ринок, після чого буде замовлено детальну проєктно-кошторисну документацію. Так само є попередні розрахунки на вулицю Драгоманова, ми вже замовили проєкт», – сказав Ігор Поліщук.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 24 Грудня 2021 16:50
Мостом користуються тільки немісцеві, тобто ремонтуватись має за обласний бюджет, а не за кошти лучан.
5 до дідо Показати IP 24 Грудня 2021 17:16
Ну так,на Варшавку і на автостанцію лучани,які біля залізничного вокзалу живуть,літають особистими вертольотами.
дідо до 5 Показати IP 24 Грудня 2021 17:52
на Варшавку лучани вже давно не ходять....автостанцією користуються тільки селяни...
ще не зовсім свідоми до дідо Показати IP 24 Грудня 2021 19:12
Хоча і Дідо, типу старший та з досвідом, але ... вибачте, не хочу ображати
лінивець до дідо Показати IP 25 Грудня 2021 09:13
як це не ходять-я хожу ))))
Володимир Показати IP 24 Грудня 2021 17:06
Ремонт дорожче нового мосту... цікаво... тільки інфляцію не пригадуйте, чи міст на Львів з відкатом 150млн.
Всезнайко Показати IP 24 Грудня 2021 17:35
А що з мостом не так?
Остап Бендер до Всезнайко Показати IP 24 Грудня 2021 19:20
"А с какой целью взимается плата?!" — С целью ремонта провала. Чтобы не слишком проваливался!
Попандопуло до Остап Бендер Показати IP 24 Грудня 2021 21:56
Вибачте. А нормальною людською мовою можна?
Саша Показати IP 24 Грудня 2021 19:50
Якась сума космічна, і що там на 4 мільйони робити?
Василь Показати IP 25 Грудня 2021 14:17
Той, хто не знає, що з мостом не так, напевно давно (або ніколи) не ходив по ньому. Міст справді потребує ремонту, він наполовину іржавий. А металеві колони, які тримають сходи, іржаві повністю, і найбільше винні в цьому різні поклейщики оголошень. Якщо по правді, то перші сліди іржі стали проявлятися ще в рік відкриття в 2011 році. А на відкритті обіцяли наступного року добудувати ліфт. До речі, будували його 15 років, а ліфта досі немає. Сума теперішнього ремонту справді вражає, невже справді ліфт добудують?
Експерт до дидо Показати IP 26 Грудня 2021 16:20
Как раз таки местные пользуются мостом, через него на рынок дорога, вон попрошайничают коренные :)